Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד ניתן לקבל הצעת מחיר מוזלת לטיפול שנתי במוסכי יונדאי לחברי הפורום?

louisvuitton1
שימו לב! השרשור הזה בן 1792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

לבעלי היונדאי שבנינו ידוע לכם בטח שישנה הנחה במוסכי היבואן לטיפולים השנתיים עבור חברי הפורום, אבל לצערי העמוד בפורום שבו משאירים פרטים וחוזרים לך - לא עובד כבר כמה שנים.

מישהו יודע מה צריך לעשות / עם מי אפשר לדבר כדי לקבל את ההנחה המוצעת לחברי הפורום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מאיזה אזור אתה, אני מגיע למוסך בפתח תקווה רחוב גיסין 72, אומר להם בהצעת מחיר שאני מגיע מ CarsForum ופשוט מקבל את ההנחה.

ככלל למדתי שבארץ הנושא של להשאיר פרטים ויחזרו אליך אף פעם לא עובד באופן כללי, תמיד להתקשר ישירות בטלפון למקום.

עריכה אחרונה על ידי themichman

89' Citroen Ax Sport 1.6 8v Twin Weber - נמכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני מדבר על מוסך היבואן מפ"ת.

מניסיון שלי בעבר - כשאתה מגיע ומכניס את הרכב אתה צריך שתהיה לך הצעת מחיר מוזנת מראש במחשב שלהם, אחרת מבקשים ממך את המחיר הרגיל. טוענים שההנחה צריכה להיות מוזנת מראש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא הבנתם שעובדים עליכם והיום לא משלמים מחיר מלא בשום מקום?

לפני כמה חודשים עשיתי טיפול לרכב שלי . קיבלתי 3 הצעות מחיר בטלפון . כשאמרתי למוסך אחד שהוא גבוה במאות שקלים על אותו מפרט הוא השתווה למוסך הזול . יש למוסכים טווח רחב שבו הם יכולים לנוע ושיקראו לזה איך שהם רוצים . זה יכול להיות הנחת עיניים חומות או הנחת פורום .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא הבנתם שעובדים עליכם והיום לא משלמים מחיר מלא בשום מקום?

לפני כמה חודשים עשיתי טיפול לרכב שלי . קיבלתי 3 הצעות מחיר בטלפון . כשאמרתי למוסך אחד שהוא גבוה במאות שקלים על אותו מפרט הוא השתווה למוסך הזול . יש למוסכים טווח רחב שבו הם יכולים לנוע ושיקראו לזה איך שהם רוצים . זה יכול להיות הנחת עיניים חומות או הנחת פורום .

זה מאוד נכון. מניסיוני הנחה של 10-15 אחוז כל אחד יכול לקבל גם אחרי הטיפול, צריך רק לדעת לבקש. העניין הוא שאנשים לא קלטו שמדובר כאן בשוק ושאפשר לקבל הנחה גדולה יותר, אלא צריך להתמקח עוד לפני שמכניסים את הרכב, אחרת אתה כבר שבוי בידיים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...