Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני לזוג צעיר+ילד

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 1761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, לאחותי וגיסי יש כרגע לנסר אמינה שמשמשת אותם

נולד ילד לפני כמה חודשים והם צריכים רכב שני שיוכלו שניהם להתנייד כל אחד לעיסוקיו.

ככה"נ הרכב השני ישמש את גיסי והוא עושה נסיעות של 40 קמ כל יום, בעיקר בעליות של ירושלים, כך שצריך שהמנוע לא יהיה אנמי.

מעבר לכך, צריכת דלק היא רכיב חשוב וזו לא מילה גסה לבקש 1 ל12.

אפשר קצת לוותר על צריכת דלק לטובת אמינות מופתית בדוגמת הלנסר, ולחסוך להם כאבי ראש ועלויות בתיקונים.

התקציב נמוך אמנם - סביב ה10~ אלף, ועלו לי כמה אופציות לראש.

אני פונה לפורום כי אולי תוכלו לחשוב על עוד דגמים שלא חשבתי עליהם

1. פוקוס 2007-2010, גם בטיחותית וגם אמינה מנסיון אחזקה של 4 שנים אצל אחי

2. אקסנט\סראטו - לא חסכוניות בדלק או חזקות אבל אמינות טובה

3. סוזוקי ליאנה - יורדים קצת בשנתון אבל אם זכור לי נכון הרכב אמור להיות די חסכוני ואמין

4. טידה - אולי אפשר למצוא אחת 2008~ בתקציב, יהיה גבולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייתי...

ב-10K אתה מקבל רכב ישן למדי, שרוב הסיכויים לא יהיה חסכוני. אמינות זה טוב, אבל קח בחשבון בלאי של רכב בן ~10 - יש לקחת בחשבון הוצאות בלתי צפויות.

ארבעת המכוניות שציינת, לא יצרכו 1:12, על אחת כמה וכמה כשמדובר בעליות לירושלים.

תיבה ידנית היא אופציה? אם כן, זה יעזור בסעיפי צריכת דלק, ביצועים, ואמינות. זה גם יפתח יותר אופציות של מכוניות לתקציב שציינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייתי...

ב-10K אתה מקבל רכב ישן למדי, שרוב הסיכויים לא יהיה חסכוני. אמינות זה טוב, אבל קח בחשבון בלאי של רכב בן ~10 - יש לקחת בחשבון הוצאות בלתי צפויות.

ארבעת המכוניות שציינת, לא יצרכו 1:12, על אחת כמה וכמה כשמדובר בעליות לירושלים.

תיבה ידנית היא אופציה? אם כן, זה יעזור בסעיפי צריכת דלק, ביצועים, ואמינות. זה גם יפתח יותר אופציות של מכוניות לתקציב שציינת.

לצערי מבחינת גיסי אין בעיה, אבל אחותי אמורה להשתמש ברכב גם והיא רק על אוטומט.

לאחי יש פוקוס והיא אוכלת קבוע 1 ל11-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטווח מחירים הזה יש פוקוס 2006-8/ לנסר/ סובארו 2008-9 b3 אם כי,האחרונה שתיינית, עייפה ועצלנית.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הליאנה רכב אמין (עד כמה שאפשר לנבא לגבי רכב בן 12 ויותר), אבל אנמית למדי ולא חסכונית בדלק.

מצד שני - זו בחירתו של הקבצן, יצטרך להתפשר ולהתכונן להפתעות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטווח מחירים הזה יש פוקוס 2006-8/ לנסר/ סובארו 2008-9 b3 אם כי,האחרונה שתיינית, עייפה ועצלנית.

כרגע הפוקוס לדעתי הכי רלוונטית גם מבחינה בטיחותית טובה

הB3 לא רלוונטית במנוע 1500, יותר בזבזן מה2000 ובנוסף עגלה רצינית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם לנסר 1500 משנתונים 2009-11 אבל גם הוא שתיין ועצלן. הפוקוס נראית הכי מתאימה ואולי לבדוק אם יש אימפרזה כלשהי שתכנס בתקציב הדל.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הליאנה רכב אמין (עד כמה שאפשר לנבא לגבי רכב בן 12 ויותר), אבל אנמית למדי ולא חסכונית בדלק.

מצד שני - זו בחירתו של הקבצן, יצטרך להתפשר ולהתכונן להפתעות.

למה קבצן?

הוא ביקש ממך כסף?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב, כרגע האופציות על הפרק, אחרי ששכנעתי את הרוכשים שאפשר להסתדר גם עם סופר מיני:

1. סיריון 2007-2009 בערך בתקציב

2. גטס GLI GLX GLS, יש לא מעט בלוח, בתקווה שהאנשים באמת מפרסמים רמות גימור כאלו ולא GLFים.

3. ניסאן נוט של חבר פורום שמפורסמת כאן למכירה, היא תהיה מרווחת יותר ונוחה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אחותי החליטה שידני בא בחשבון.

חשוב רכב שיעלה את העליות בירושלים בלי להתאמץ יותר מדי.

האם הפנדה תעמוד במשימה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...