Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 0.9 שנת 2014 גיר ידני מרעיש

uri1l
שימו לב! השרשור הזה בן 1794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב נרכש ישירות מהחברה {קרסו ברשל"צ } ב 09/2014

גיר ידני , נסע כ 107,000 ק"מ בצורה מתונה ורגועה ,ובימים האחרונים הגיר התחיל להרעיש מאוד

דיברתי עם שירות הלקוחות שלהם היום טלפונית , ונמסר לי " בגסות רוח, ובחוסר סבלנות " שהוא כבר לא באחריות יצרן

במוסך שאני מטפל ברכב קיבלתי חוות דעת שהגיר בסוף חייו ושצריך להחליפו ,

האם מישהו נתקל בסיפור דומה ויכול לומר האם :

קיימים גירים חדשים שאפשר לרכוש ,

או לחלופין האם אפשר לשפץ את הגיר הקיים

בנוסף במידה ואחד מחברי הפורום ביצע תיקון דומה

אשמח לקבל מידע והמלצות וגם אומדן עלות לרכש גיר חדש או לשיפוצו

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך "לבזבז" חצי שעה -שעה מהחיים ולהיכנס לקבל חוות דעת מסודרת אצל אחד מחברי הפורום- אורן שירותי רכב, מוסך למכוניות צרפתיות בחולון.

קשה לי להאמין שהלך הגיר אחרי ק"מ כזה אבל כל דבר החל מהחלפת שמן (כן,גם בגיר ידני יש צורך) ועד מיסב לחץ/פלטת קלאץ' הגיוניים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

תודה על התגובות .

הרעש הוא החל מ 30 קמ"ש לכל אורך ההילוכים בזמן שילוב של מוט הגיר להילוך כל שהוא {לא בדקתי בהילוך רוורס }

במהירות של כ- 90 קמ"ש הרעש חזק מאוד

בעת לחיצה על הקלצ או העברה לניוטרל הרעש מפסיק בכל המהרויות שבדקתי {בזמן נסיעה מעביר לניוטרל והרכב ממשיך לנסוע }

בעת לחיצה על דוושת הגז בעמידה במקום ,והעלאת המנוע לסל"ד גבוה ללא שילוב הילוך ,ניוטרל,אין רעש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מה שנאמר כאן - גש לבדיקה (לא טלפונית :-D) לאחד מהמוסכים שהומלצו פה.

במוסך יבואן תשלם כמעט בוודאות יותר על אותה עבודה (ולא בטוח שתקבלה באותה האיכות).

התקלה שאתה מציין נראית קשיחה (ייתכן שיותר קל יהייה לאבחן ולטפל).

גיד ידני לא מסיים את חייו כ"כ מהר - ייתכן שמשהו בו התקלקל אבל אני מאמין שזה בר תיקון.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...