Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנסי לד לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למזלי יצא לי גם ליסוע מלפני הרכב שלי בכביש חשוך, כשאשתי בגולף מאחוריי .

יצא לי גם לנסוע מולה, ואפילו יצא לי לעשות כיוון אורות לרכב שיצא תקין.

רק כדי לא להיות מניאק על הכביש.

ואם לקחת בחשבון שלא הפעילו לי 4 ווינקרים בשום כביש... אני מניח שהכל היה תקין .

לא מנחש , מניח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לנחש איזה מחקר אתה ביצעת. התקנת את הקיט ועמדת מול הרכב. שכנוע עצמי זה אחלה. אם אתה באמת רוצה להבין שאתה טועה. תן למישהו לנסוע מולך ברכב שלך עם הקיט בכמה סוגי דרכים וכמה מרחקים וגם תן לו לנסוע מאחוריך בזמן תאורה.
אתה שוב מניח הנחות, מבלי לשאול.

אין לי קיט כזה, אצלי ברכב יש פנסי לד.

אבל כן יש לחברים טובים עם רפלקטורים/פרוגקטורים, לא היה שום סינוור, אולי אתה מקשר את עוצמת הלד לעומת ההלוגן וברור שיהיה הבדל רציני, אבל הוא לא חייב בהכרח לסנוור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפנסים עם רפלקטור פיזור האור לא דומה אם אתה שם נורת לד, ככה זה בנוי.

אין הרבה אחידות באיכות הפנסים בין היצרנים השונים לכן יש כאלה שמסנוורים יותר מאחרים, מה שכן לפי מה שראיתי פנסים עם עדשה שממקדת את האור מהנורה, לא מסנוורת כי יש חיתוך של האור שיוצר קו ברור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...