Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח על עקיפה מימין

שימו לב! השרשור הזה בן 1792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקנה דורשת קיומם של שני תנאים כדי שעקיפה מימין תהא מותרת, שניהם הואדמו בהודעה הקודמת שלי

לא יודע מה היה המצב אצלך .

כאשר משהו לא מוגדר בחוק השופט הולך למילון אבן שושן כדי לבדוק את המשמעות המילולית של המילה.

המקרה שלי בעל מאפיינים זהים למה שמובא פה.

הוא צריך לטעון את זה, מילון אבן שושן לא מגדיר מה הרווח המינמלי בין איברים שנדרש כדי שיתקיים המושג תור.

לא מתאים לך ישה העקשנות הזו :)

אני במקום פות"ש, מגיע למשפט, מודה בכל העובדות, ומוסיף כי על אף זאת, אין מדובר בעבירה בשל הסעיף שהבאתי, ובשל הטיעון הנוסף שלא לעקוב רכב שתקוע בשמאלי במהירות נמוכה זו גזירה שאין הציבור יכול לעמוד בה.

כמו כן, לתאר את אופי הנהיגה שלו כנהיגה על פי חוק, שמקפידה לשוב לימין לאחר עקיפה.

זה בדיוק מה שאני טענתי.

ומותר להשאר חלוקים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מותר , רצוי להישאר חלוקים , כך נזקק את המקרה ביתר פירוט

דמיין מצב בו מותר לנסוע 90 קמ"ש ועל השמאלי מתנחל אחד שנוסע 100 קמ"ש ועוקף לאיטו כלי רכב בנתיב הימני שמופיעים אחת ל 100 מטר ריווח

אבל אני רוצה לנסוע 120 קמ"ש לכן אני עוקף אותו מימין. עוקף את האיטי בימין, משמאל, ועוד מתנחל מהיר בשמאלי אותו אני עוקף מימין וחוזר חלילה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב הגיוני וקיים לצערי. וכן, זו בריונות.

אני לא טוען שאין בעיה עם כל עקיפה מימין באופן כללי, אם כי התנחלות בשמאלי זו מכה בכל מהירות שתהא בעוד הימין פנוי, תרבות הנהיגה בארץ יוצרת קונפליקטים רבים.

תופעת הזיגזוג על מטר רבוע כפי שתארת, לטעמי, זו הקצנה שנובעת מתרבות ההתנחלות, ביום שתרד שכיחות ההתנחלות, תרד גם שכיחות הזגזוגים הבריוניים, כפי שהצגת אותה.

אמנם, לעניין השרשור:

אני בא ושוטח מה הטיעון שפות"ש השרשור צריך להציג את האירוע כדי לתאר את אופן ההתנהלות כתקין\סביר, אני לא שופט פה אנשים, אני מנסה לעזור (ואני יודע שגם אתה), במקרה הזה גם מנסיון שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את האשכול הזה ולא היה לי זמן להגיב את דעתי.

ראיתי את הסרטון.

אתחיל מזה שלא אומר שאני צודק, אבל לי נראה שהנהג פשוט עקף משאית וכמה שניות אחרי זה חזר לימין, ואחר זה עקף עוד משהו (לא זוכר מה היה) חשוב חזר לימין.

היו רכבים שפשוט נסעו על השמאלי ולא חזרו לימין.

אם הייתי שוטר, הייתי עוצר אותם ולא את הנהג של הסרטון.

חוץ מזה, לפני לא זוכר כמה זמן, בפורום אחר, אמרו שלמשל, אם המהירות המותרת היא 100 ק"מ, ואני נוסע ככה בנתיב הימני, ומישהו נוסע על 80 ק"מ בנתיב אמצעי/שמאלי יותר, זה נקרא ש "עקפתי" מ ימין...

בסרטון זה נראה לי משהו כזה פשוט...

אבן מה חדש לנו פה בארץ, אין תרבות, לפני כמה חודשים חזרתי לנהוג בשעות היום (בין 6 ל19 ככה, פעם עבדתי רק בלילה אז בחזרה הפקקים היו לכיוון הנגדי, חח) ונזכרתי מאוד מהר למה לא אהבתי לעבוד ולנהוג ביום חח.

טוב, חפרתי מספיק.

לילה טוב.

Enviado desde mi ONEPLUS A6013 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם למשל בעל הרכב פות"ש היה נוסע בנתיב השמאלי ומהבהב באורות וצופר לרכבים בנתיב השמאלי מעין לרמוז להם שיחזרו לימין ומראה על נכונות לעקוף בשמאל - כחוק, ועם כל זה הם לא היו זזים, ואז היה עוקף מימין, האם זה היה עוזר ומונע את הדו"ח? או אפילו אם היה מקבל דו"ח והנהג היה מציג את הסרטון בבית משפט ומראה שהוא רצה לבצע עקיפה כחוק בנתיב השמאלי והרכבים הנ"ל לא איפשרו לו, ולכן עקף מימין - האם השופט יתחשב בזה ויזכה את הנהג? או יותר מזה אולי גם יפנה אצבע מאשימה לשוטר?

מה אתם אומרים?

אני חווה את זה לעיתים קרובות, פה בארץ לא קיים נתיב ימני רק שמאלי. בארה"ב למשל הנתיב השמאלי ריק לגמריי ובאמת נועד רק לעקיפה, פה בארץ הכל הפוך.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי לא מזמן דוח דומה, האמת שזה היה זמן מועט אחרי שכיוונתי את המראות "בצורה הנכונה" לפי איזה שרשור פה בפורום\ הקשר בהמשך

מה שקרה שנסעתי באמצעי מתוך 3 במהירות של 110 בערך, בנתיב השמאלי זחלו בשיירה במהירות של 85-90~ ובנתיב שלי החלה האטה והימני היה פנוי למדי, עברתי לימיני באותה מהירות שאני נוסע(בשלב זה השוטר עבר לאמצעי מאחוריי מבלי שראיתי(עדיין לא התרגלתי לכיוון המראות החדש ולא ראיתי אותו כלל) זה כנראה מאוד עיצבן אותו שעשיתי לו את זה "על הפרצוף", לאחר כ300-400 מטר חזרתי לנתיב האמצעי כי הימני מתחיל לשמש כנתיב יציאה לנתב"ג בשלב זה הוא עצר אותי על עקיפה מימין.

המרת הדוח לאזהרה לא תקפה במקרים של עבירות עקיפה(לדעתי לא מוצדק כי יש קיצוניות בין עבירות עקיפה שונות) - לא עזר שאני עם רישיון כבר 18 שנים ללא עבירה

לא אומר שאני צדיק כי בפועל עקפתי מימין אבל מכל הסיטואציה אני חושב שהמתנחלים האיטיים בשמאל הם הראשונים שצריכים לקבל דוח וחינוך מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוח פתטי, ושוטר שעדיף שלא ארשום מה דעתי עליו.

כמובן שהעקיפה היא אסורה אבל זה משול למתן דוח מנהלי בסדום.

זו לחלוטין אכיפה בררנית, כי המון עבריינים שעושים עבירות רצופות ומצפצפים על החוק לא נענשים, ורק זה שעקף אותם נענש.

גועל נפש.

גם חוסר תרבות, וגם השוטר פועל ככל שביכולתו על מנת להנציח את חוסר התרבות והמצב הקיים של עבריינים שלא נענשים, וזה מה שמרגיז.

בושה.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק עוד שלב בגיוס

b8d0d4c1-d59f-4bcd-8711-7973832a1b67.jpg

#רק_בדיחה_לא_לכעוס

#שמהולה_בקצת_אמת

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...