Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות ליסינג : יונדאי טוסון 2.0 החדשה מול פיגו 3008 1.2 החדשה

eyal k
שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב ,

אשמח להתייעץ אודות רכב הליסיינג הבא שלי , ברשותי קיה ספורטג 1.6 , מתלבט בין הטוסון החדשה ל פיג'ו 1.2 החדשה .

אהבתי לנהוג בקיה אבל היה חסר בה כח . נהגתי ב 2 כלי הרכב המוצעים , הנסיעה מאוד נוחה בינודאי , הכל ברור והנסיעה זורמת

בפיגו גם נהגתי , הבדלי נהיגה ברורים בין 2 כלי הרכב .

רב הנסיעה שלי בפקקים כך שחשובה לי הנסיעה הרגועה , יש משהו בפיגו (כנראה שילוב הטורבו יחד עם תיבה ויחד עם 3 הצילנדרים ) שמייצר רעידות בפקקים ופחות אהבתי . מצד שני הרכב טוב ב 2 דרגות בשאר האלמנטים .

אשמח לשמוע מה אתם הייתם ממליצים בין שניהם .

תודה

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכמת את זה די טוב.

השאלה אם הרעידות בפקקים מפריעות לך עד כדי כך שאתה מוכן לוותר על שאר הדברים שמגיעים עם פיג'ו והם, כמו שאמרת, טובים משמעותית מהיונדאי.

אם התשובה היא כן - לך על פג'ו.

אם התשובה היא לא- תישאר עם היונדאי.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שעדיף את הפיג'ו

מכמה בחינות

עיצוב פנים ייחודי יותר

רכב יותר ייחודי על הכביש

יותר חסכוני, אני מכיר אנשים עם טוסון.. 1 ל -8/9 וזה תלוי נהיגה מן הסתם.

אני אישית הייתי לוקח פיג'ו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכמת את זה די טוב.

השאלה אם הרעידות בפקקים מפריעות לך עד כדי כך שאתה מוכן לוותר על שאר הדברים שמגיעים עם פיג'ו והם, כמו שאמרת, טובים משמעותית מהיונדאי.

אם התשובה היא כן - לך על פג'ו.

אם התשובה היא לא- תישאר עם היונדאי.

קצת חושש , רכב קודם לקיה היה סקודה אוקטביה , גם שם היו קצת רעידות בפקקים ובזחילה , בו נודה על האמת כל מי שגר בגוש דן נוסע בפקק אחד גדול רב הזמן .

אבל , העיצוב של הפיגו מדהים והרכב איכותי משמעותית .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 ילדים , הטוסון קצת יותר מרווחת .. נושא הדלק פחות רלוונטי בליסינג חברה .

מסכים לגבי היחודיות של פיג'ו נראה יוקרתי יותר ומרגיש יוקרתי יותר והאבזור טוב משמעותית מהטוסון החדשה .

יחד עם זאת קצת יותר נמוך מהטוסון ומרגיש קצת נמוך וקלסטרופבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיג'ו משמעותית עדיפה על היונדאי, כמעט בכל פרט, הייתרון של הפיג'ו הוא משמעותי- הרבה יותר מעוצבת ואיכותית, מאובזרת יותר, מנוע זריז יותר. היתרון של היונדאי הוא בתחומים לא רלוונטים למי שמחזיק רכב בליסינג, דרך אגב, מה ההבדלים בתמחור של הרכבים בליסינג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיג'ו משמעותית עדיפה על היונדאי, כמעט בכל פרט, הייתרון של הפיג'ו הוא משמעותי- הרבה יותר מעוצבת ואיכותית, מאובזרת יותר, מנוע זריז יותר. היתרון של היונדאי הוא בתחומים לא רלוונטים למי שמחזיק רכב בליסינג, דרך אגב, מה ההבדלים בתמחור של הרכבים בליסינג?

התמחור כמעט זהה בליסינג , לא היית חושש מהנושא החשמלי? , כל בקרת האקלים היא ממשק אחד . בעיה חשמלית קטנה מייצרת בעיה גדולה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, הרכב נמכר כבר כמה שנים, אנשים מאוד מרוצים מהרכב, לא נתקלתי במשהו שהתחרט שקנה את הרכב הזה, לדעתי, אין התלבטות, בייחוד שערך גרט לא מעניין אותך. קח תהנה ממשהו שונה ומיוחד.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמחור כמעט זהה בליסינג , לא היית חושש מהנושא החשמלי? , כל בקרת האקלים היא ממשק אחד . בעיה חשמלית קטנה מייצרת בעיה גדולה .

הרכב אמין ולא אמורות להיות בעיות...אגב גם ביונדאי יש בעיות אז אל תצא מנקודת הנחה שהיונדאי תהיה מושלמת ואם יהיו בעיות זה כנראה יהיה בפג'ו.

דבר שני, זה ליסינג, אז האמינות אמורה להיות משנית.

דבר שלישי, לך על הפג'ו, רכב כמה דרגות טוב יותר...זו דעתי

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד בליסינג לא הייתי מתלבט בכלל לגבי הפיג'ו.

מה לגבי גודל הרכב ? הפיגו קצת יותר קטנה בכל המימדים

עיקר החשש הוא עם שילוב הטורבו , גיר 8 הילוכים שרץ מאוד מהר ולעיתים לא מכויילת במדוייק ומנוע 3 צילנידרים . משהו שם לא בדיוק מכוייל נכון , בעיקר בעיר ..

המלצה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חשוב לך מרווח פנימי או שהתנהגות תיבת ההילוכים או רעידות בסרק מפריעות לך אז לך על הטוסון, אתה לא תיפול אם תבחר ביונדאי או בפיזו, אבל עדיף שתלך על הרכב שאתה שלם יותר איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...