Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500X, המלצות והבדלים

vourt
שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

בחיפוש אחרי הרכב השני הקטן יותר למשפחה, נתקלתי בפיאט 500X.

מישהו מכיר / יודע להמליץ מבחינת אמינות, איכות לאורך זמן, שוק והאם יש הבדלים בין גירסאות 2016 ל2019? ממש קשה למצא מידע באינטרנט בארץ עליה ומתלבט בין חדשה 2019 (בערך 125 אלף שח) ל2016 משומשת (בערך 85 אלף שח).

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם הייתה אחת ברשותי בליסינג. עם גיר רובוטי.

קיבלתי אותה עם 19k ועפה ממני ב60k.

בסביבות 50k הייתה איזה בעיה בגיר שטופלה באחריות.

ספסל אחורי זוועה מבחינת מרווח וזווית מושב.

לא הייתי ממליץ על הרכב הנ''ל.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם הייתה אחת ברשותי בליסינג. עם גיר רובוטי.

קיבלתי אותה עם 19k ועפה ממני ב60k.

בסביבות 50k הייתה איזה בעיה בגיר שטופלה באחריות.

ספסל אחורי זוועה מבחינת מרווח וזווית מושב.

לא הייתי ממליץ על הרכב הנ''ל.

תודה רבה, אם ככה קניה ללא אחריות כמו משנת 2016 זה סיכון גבוה. עזרת לי מאד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הרכב מבחינת נוחות נסיעה? מנוע?

חוץ מהמושב האחורי מדוע אתה לא ממליץ?

האם הבעיה הייתה בגיר עצמו או במצמדים?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע חזק מאוד ורכב זריז. רכב יציב אבל די קופצני.

לא יודע מה בדיוק הייתה הבעיה אבל הוא סרב לזוז בחניה.

הרכב טחן כמה מצברים בשנה שהיה ברשותי.

יש לו הנד ברקס חשמלי ללא מעקף. ככה שאם אין חשמל ברכב אין סיכוי להזיז אותו מ''מ ללא חיבור מקור מתח.

לגבי הספסל האחורי. צפוף מאוד וזווית משענת נוראית. מי שיש אחורה עם הילדה לא יכל להרדם בגלל הזווית.. תשב באחד ותבין..

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אהבתי את הרכב, כאחד שנוהג יום יום לבד לעבודה, או פה ושם הילדים

מקבלים הסעה, לא נורא כלל. הרכב חזק וזריז, חסכוני יחסית, נסיעתו מהודקת,

לא קופצני מדי אך גם איננו רך כלל. לא משפחתי בגלל מושב אחורי לא גדול

(אבל גם בפיזו 208 שלי לא ממש מרווח), תא מטען בינוני , לא קטן מדי, אבל גם

לא ענק , אבל מספיק לסופר השבועי ועוד כמה חפצים. תוכל לקרוא עליו במבחני דרכים

שעשו כאן. הרכב מאוד כפי לנהיגה , למי שזה חשוב, אחד המהנים מסוגו.

אין לו בעיות מיוחדות או תקלות כרוניות ונחשב לרכב די אמין.

כמשומש קשה למכור ורואים אותם בעמודי יד2 מופיעים הרבה זמן,אישית לא הייתי רוכש חדש.

ה"פופ" ברמת גימור שלו די עלוב ואינו מוסיף אביזרים, אם כבר אז לפחות את רמת הגימור "פופ סטאר".

אם זה אינו מוצא חן בעינך ועשית נסיעת מבחן, אז כרכב חדש הייתי ממליץ על הסיטרואן קקטוס אוטומטי ו5

שנות אחריות ומשאיר עודף לעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד חיבבתי את ה-500X בנסיעת מבחן שעשיתי עליו.

הוא זריז ותזיזתי אבל במקביל נוקשה ופחות נוח לנסיעה.

העיצוב מאוד חביב בעיני, בפנים ובחוץ, האיכות פחות מרשימה אבל לא באופן נוראי.

לארץ הגיעו רכבים במפרטים שונים ולעיתים משונים ולא כל כך אחידים. בדגמים שלפני מתיחת הפנים היו רכבים שהגיעו עם חבילת בטיחות שכללה בלימה אוטונומית ותיקון סטייה מהנתיב, הייתי מנסה לחפש אחד כזה.

ב-2017 הגיע דגם מעודכן אחרי מתיחת פנים, כל רמות הגימור למעט פופ הגיעו עם בלימה אוטונומית, תיקון סטייה מהנתיב ובקרת שיוט אדפטיבית.

אם אתה מחפש ג'יפון מעוצב ומתנהג הייתי בודק את מאזדה CX3. מבחינה פרקטית הוא אולי עוד פחות שימושי מה-500X אבל הוא נראה מעולה, מתנהג מצויין, ועם החישוקים הקטנים בדגם הפשוט הוא אפילו נוח. לחובתו מחיר רכישה יקר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמשומש קשה למכור ורואים אותם בעמודי יד2 מופיעים הרבה זמן,אישית לא הייתי רוכש חדש.

ההתלבטות עדיין בעיצומה:-), האשה רוצה את הרכב וזה מה שחשוב (הרכב הראשי של המשפחה הוא פורסטר).

500X חדשה עם אחריות ל5 שנים הכוללת גיר ומנוע וכל מערכות הבטיחות עולה 125K במבצע עכשיו של פיאט. יש רק דגם אחד עכשיו למסירה מידית והוא דומה לstar הקודמת עם כל מערכות הבטיחות מולטימדיה וכו אך ללא חלון גג וללא ריפודי עור.

משומש ברמת גימור הכי גבוהה עם חלון גג וריפודי עור 2016 אפשר למצא ב85K לפי יד2 אך בעיסקה זו לא תהיה אחריות וכבר לא מעט תגובות קראתי על הבעיות בגיר ובמערכות החשמל של הרכב (בפורומים בארץ ובעולם).

כל טיפ יתקבל בברכה. תודה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ טוב

תעבור עם האישה בעוד סוכנויות...

שנה הייתי עם הרכב ולא הייתי חוזר אליו. וזה עוד בליסינג כשהיו לי רכבים חלופיים ופזומט.

אהה.. שכחתי לציין שהיה לא חסכוני ותא מטען מזעזע.

לזכותו שני דברים. מנוע ותגובות, גובה מרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ טוב

תעבור עם האישה בעוד סוכנויות...

שנה הייתי עם הרכב ולא הייתי חוזר אליו. וזה עוד בליסינג כשהיו לי רכבים חלופיים ופזומט.

אהה.. שכחתי לציין שהיה לא חסכוני ותא מטען מזעזע.

לזכותו שני דברים. מנוע ותגובות, גובה מרכב.

טיפ מעולה (שוב ותודה!) אך במחיר הזה כמעט ואין תחרות בשוק. היינו בקאיה, יונדאי, סובארו, טויוטה ואפילו יש לנו חבר והסתדרות המורים בשביל הנחות רבות שמקבלים מועדונים אלו. באף סוכנות אין רכב שמתקרב ל500X במחיר, בגודל ובמפרט.

אוליי שכחתי לציין נתון חשוב - הרכב ישמש רק לנסיעה קצרה לעבודה בבוקר וחזרה אחר"צ עם איסוף 3 ילדים בדרך, לא יותר מ20 ק"מ ביום. הרכב הראשי שלנו הוא סובארו פורסטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, שאלת שאלות וקיבלת תשובות.

רשמו לך שהרכב לא סחיר.

ספסל אחורי זוועה.

תא מטען קטן.

צריכת דלק.

תקלות ובעיות חשמל ובגיר.

ואחרי כל זה אתה משכנע את עצמך שזה הדבר הנכון?

לדעתי אם הבעיה היא מחיר תלך על יד 2 ולא על חדש לרכב שיהיה ההיפך מכל הרשימה למעלה ורק תודה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומחה ל-500X אבל מהתרשמות סטטית, אני חייב להסכים עם AMIR, המושב האחורי פשוט רע ובכלל מרגיש צפוף אפילו במימד האורך.

המליצו לך בצדק לבדוק את ה-CX3 אבל אכן הוא יהיה יקר יותר.

אם מגבילים את המחיר עד 125K (שזו ההצעה שקיבלת על הפיאט), אפשר למצוא כמה אפשרויות מעניינות:

סיאט ארונה שדומה לה במימדים, זולה יותר, מאובזרת טוב מאוד ברמת ה-FR, צריכת דלק טובה, כנראה תהיה סחירה יותר.

מיצובישי ASX מרווחת הרבה יותר ותתאים הרבה יותר ל-3 בספסל האחורי בחסרון של קנייה מ-0 ק"מ (תמיד אפשר לבדוק אפשרות להנחה אצל היבואן).

יש גם אפשרות של סובארו 1.6 classic ב-0 ק"מ אבל היא נטולת אבזור בטיחות ונחותה בביצועים לעומת הפיאט (כמה זה שיקול באיסוף ילדים קצר? זה כבר תלוי בכם).

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ מעולה (שוב ותודה!) אך במחיר הזה כמעט ואין תחרות בשוק. היינו בקאיה, יונדאי, סובארו, טויוטה ואפילו יש לנו חבר והסתדרות המורים בשביל הנחות רבות שמקבלים מועדונים אלו. באף סוכנות אין רכב שמתקרב ל500X במחיר, בגודל ובמפרט.

אוליי שכחתי לציין נתון חשוב - הרכב ישמש רק לנסיעה קצרה לעבודה בבוקר וחזרה אחר"צ עם איסוף 3 ילדים בדרך, לא יותר מ20 ק"מ ביום. הרכב הראשי שלנו הוא סובארו פורסטר.

ביונדאי יש עכשיו מבצעים לרגל 25 שנות פעילות בישראל.

הקונה למשל עולה 120K. שווה לבדוק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביונדאי יש עכשיו מבצעים לרגל 25 שנות פעילות בישראל.

הקונה למשל עולה 120K. שווה לבדוק...

אם כבר לא עדיף קיה סטוניק פרימיום 1.0 אוטומטי ב115 ? יש להם מבצע ב'חבר' עכשיו ב115K חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...