Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500X, המלצות והבדלים

vourt
שימו לב! השרשור הזה בן 1799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנוע חזק מאוד ורכב זריז. רכב יציב אבל די קופצני.

לא יודע מה בדיוק הייתה הבעיה אבל הוא סרב לזוז בחניה.

הרכב טחן כמה מצברים בשנה שהיה ברשותי.

יש לו הנד ברקס חשמלי ללא מעקף. ככה שאם אין חשמל ברכב אין סיכוי להזיז אותו מ''מ ללא חיבור מקור מתח.

לגבי הספסל האחורי. צפוף מאוד וזווית משענת נוראית. מי שיש אחורה עם הילדה לא יכל להרדם בגלל הזווית.. תשב באחד ותבין..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

למעט המנוע החזק, כל מה שציינת לא נכון!!

4 שנים עם הרכב , נהנים ממנו מאד, רציתי לשדרג לסטלוויו אבל אישתי לא מוכנה לשמוע, מאד אוהבת את הפיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 שנים עם הרכב , נהנים ממנו מאד, רציתי לשדרג לסטלוויו אבל אישתי לא מוכנה לשמוע, מאד אוהבת את הפיאט

על סמך מה קבעת שזה לא נכון?

אתה עמדת עם רכב ללא מצבר בחורף ב5 בבוקר ושאי אפשר להזיז אותו על מנת להניע עם כבלים?

אתה נסעת לסידורים וביציאה מהחניה הרכב רשם תקלה בגיר ולא זז?

לך נדלקו כל מיני נורות לא קשורות בלוח שעונים?

לך הוחלפו 3 מצברים בפחות משנה?

ולגבי תא המטען. מה שהועמס בתא מטען של קורולה תפס ברכב הזה חצי אוטו.

כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה עם כספו. לאשתי בחיים לא הייתי נותן להתקרב לרכב כזה!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא , הוא לא.

רק אתה, כי נפלת על לימון חמוץ, הוא מבסוט כי לא קרה לו כלום עדיין.

מכיר עוד 2 חברים עם 500X והם עד השמים מבסוטים ומתים על הרכב.

לאחד מהם זו הפיאט ה5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה רכב קטן ולא משפחתי במיוחד, 4,20מ אורך, זה רכב סופר מיני נחשב.

לא לכעוס , הרכב באמת מראה אמינות כללית טובה ויש לו מלא מינוסים ... שוק יד2 זוועתי, צפוף מאוד מאחור, תא מטען פצפון מכעיס ושייך

לרכבי מיני, 240 ליטר.

אז מה היה לנו? רכב סופר מיני באורך, מעוצב , תא מטען קטן , תא נוסעים אחורי וספסל קטנטן כמו ברכבי מיני.

קיצר לא משהו, אבל אני הייתי קונה, אישית אן לי צורך בתא מטען גדול, יש לי צורך ברכב חסכוני, חזק, אמין יחסית, מעוצב, שונה, שוק יד2 אינו

בראשי ושיסיע אותי לעבודה בבוקר ויחזיר... יש לי עוד רכבים בבית , אז זה רכב שירות חביב לטעמי (הוא בטוח יותר טוב מה208 2012 פיזו שיש לי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר קצת את האוטו, מנסיעה בדגם בסיסי כרכב שכור באיטליה, נסיעת מבחן פה וגם סיבוב קצר על רכב כזה שהוצע למכירה. בעוד השכור היה סביר בכל הנוגע לנוחות נסיעה, אלו כאן עם צמיגים בחתך נמוך יותר על חישוקים גדולים יותר נחנו בנסיעה קשיחה, קופצנית ומטלטלת. מגרעתו העיקרית של האוטו הזה לטעמי. ואם אני כבר פה, אז מציע להתעקש, הסטלביו טיפה יותר טוב, רוב הסיכויים שאשתך תסלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העצות כאן שנתנו לטוב ולרע, מגוון חוויות. מכיוון ששוק יד2 שלו בעייתי, אפשר להשיג רכבים כאלו במחיר מאד נמוך יחסית למחירון, וזה מה שאנסה לעשות, 20 אחוז מתחת למחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העצות כאן שנתנו לטוב ולרע, מגוון חוויות. מכיוון ששוק יד2 שלו בעייתי, אפשר להשיג רכבים כאלו במחיר מאד נמוך יחסית למחירון, וזה מה שאנסה לעשות, 20 אחוז מתחת למחירון.

לפיאט יש בעיה של מחירון וגם הנסיון האישי שלי עם בראבו וטיפו הראה שהמחיר הריאלי שלהם עומד על כ20% מתחת למחירון.

בנוסף, למנועי המולטיאייר יש מוניטין של מנועים מפונקים ואם אתה קונה יד 2 מחוץ לאחריות אז תשקול להחליף שמן בקצב יותר גבוה ממה שהיצרן ממליץ.

הסטלביו טיפה יותר טוב, רוב הסיכויים שאשתך תסלח.

גם הלוונטה והקאיין. אולי גם הG-wagen. האישה אולי תהיה בסדר אבל לא ברור אם חשבון הבנק יסלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש גם בנטיאגה, אבל הוא דווקא רוצה סטלביו, מה לעשות. לענין הפיאטים והמחירון, אז יש ויש, אני מכרתי בראבו בכמה לירות מעל המחירון אבל היא היתה ידנית וזה למי שלא יודע, יופי של אוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...