Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח צד ג לשבוע,לרכב 7 מקומות.מי יכול לבטח אותי?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני צריך רכב 7 מקומות לבדוק לפני קנייה, המוכר מסכים שאקח את הרכב לשבוע בו נבדוק את הרכב, הרכב ללא ביטוח חובה וצד ג.

מדובר ביונדאי טארגט שנת 2002 מנוע 2.7 עם מערכת גז.

הפול מוכן לבטח לשבוע חובה - 117 שקל. תענוג. אני מוכן לשלם.

אבל שום חברת ביטוח לא מוכנה לבטח צד ג' לשבוע ואפילו לא לחודש. רוצים שאשלם לשנה ואבטל ואקבל החזר.

מה ניתן לעשות?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגרור את הרכב למכון בדיקה יצא לך כנראה הכי זול.

או לבטח ולבטל

או לקנות את הרכב במחיר שמתאר שלא בדקת אותו ולזרוק אותו אם העסקה לא משהו. אישית לא הייתי משקיע אלפי שקלים כדי לבדוק רכב בן 17.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם לקחת למכון רכב כזה. מה יצא? שהכול לא טוב.

מוסכניק מקצועי ומיומן יוכל לבדוק אותו יותר טוב. ולשים דגש על דברים חשובים יותר או פחות.

אגב, הנתונים של הרכב הזה לא נראים משהו מיוחד אא"כ המחיר אפסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשלם לשנה ותקבל החזר במידת הצורך. זה לא סיפור. טלפון, חתימה, מחכים, מקבלים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...