Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סנדלי טיולים

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 1788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בירה עלי בעודף שהיית קונה בארץ

אכן הלינק היה מופנה לחנות הזו.

עריכה:

שווה בדיקה גם באמזון.

https://www.amazon.com/Teva-Hurricane-Sport-Sandal-Black/dp/B072K4WXXJ

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמאזון יוצא 320 כולל משלוח לארץ וב Trekkinn יצא 250 כולל משלוח.

מה גם ש320 זה כבר מעבר לגבול ה75$ חובת מיסוי.

בארץ מצאתי את הסנדל רק בעזריאלי ב350. ב100 שקל אני ממלא את המקרר ב3 וחצי שישיות :beerchug: אז אתה מוזמן :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי בלמטייל את השאקו (אני אוהב מוצרים עם שמות משפחה מזרחיים) שאייל המליץ עליהם.

נוחים מאד, 280 שח.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זכרתי שיש שרשור, אבל גיליתי בדיעבד שזה אחד הדגמים שהוזכרו.

מסתבר שזה מחיר ממש טוב אגב.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי בשביל להמליץ על אלו בדיוק וראיתי שמישהו כבר הציע והספקת לרכוש. תתחדש! בחירה סופר מעולה. אני כבר עם הזוג השלישי. הראשון (XLT בזמנו) והשני נטחנו עד שלא נשארה סוליה.

כל זוג החזיק 4-5 שנים בממוצע, ועברו הרבה. טראקים במזרח, נחלים זורמים, עפר, סלעים, הליכה בבוץ וחלוקי נחל מצופים בעצות עם 0 חיכוך כמעט. מה לא. עמדו בכל משימה. אתה הולך להנות מהם.

אגב, השלישי נרכש בסוף הקיץ האחרון ומצפה לו הרבה עבודה גם השנה.

בקיץ הם לא יורדות לי מהרגל. פשוט סנדל משובח מכל הבחינות.

אגב, אין קשר לנעלי טבע. ולמרות שקוראים אותם בכתיב דומה, משום מה הוגים את השם שלהם "טיבה" (tiva).

תודה לכולם על הייעוץ.

איילי23 שיחקת אותה ואתה חייב לי 68$ כולל משלוח :)

רכשתי את ה Teva Hurricane XLT 2 מכאן (במחיר פשוט בדיחה על גבול הלא יאומן):

https://www.trekkinn.com/outdoor-mountain/teva-hurricane-xlt2/136981807/p?tqw=EU%2043

אחלה חנות אגב, זו רכישה שניה שלי משם, רכישה קודמת היתה נעלי Adidas שבארץ עלו 350 ונרכשו שם ב220 *כולל משלוחה.

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי בלמטייל את השאקו (אני אוהב מוצרים עם שמות משפחה מזרחיים) שאייל המליץ עליהם.

נוחים מאד, 280 שח.

רוצה מזוודות של לואי ביטון?

לא שאקו אלא צ'אקו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי בשביל להמליץ על אלו בדיוק וראיתי שמישהו כבר הציע והספקת לרכוש. תתחדש! בחירה סופר מעולה. אני כבר עם הזוג השלישי. הראשון (XLT בזמנו) והשני נטחנו עד שלא נשארה סוליה.

כל זוג החזיק 4-5 שנים בממוצע, ועברו הרבה. טראקים במזרח, נחלים זורמים, עפר, סלעים, הליכה בבוץ וחלוקי נחל מצופים בעצות עם 0 חיכוך כמעט. מה לא. עמדו בכל משימה. אתה הולך להנות מהם.

אגב, השלישי נרכש בסוף הקיץ האחרון ומצפה לו הרבה עבודה גם השנה.

בקיץ הם לא יורדות לי מהרגל. פשוט סנדל משובח מכל הבחינות.

אגב, אין קשר לנעלי טבע. ולמרות שקוראים אותם בכתיב דומה, משום מה הוגים את השם שלהם "טיבה" (tiva).

Sent from my PH-1 using Tapatalk

איזה כיף תודה :) אני ממש מצפה כבר לקבל אותם.

הסיפור עם השם TEVA באמת היה לי מוזר בהתחלה, והקטע הוא שגם האמריקאים מודים שהם הוגים את השם לא נכון (Tiva) כי פשוט ככה הוגים מילים עם E כאשר היא האות השניה במילה. לא הבנתי עד היום מה הקשר של ממציא הסנדל לשפה העברית ולמה בחר במילה טבע (זאת באמת היתה הכוונה שלו לפי מה שהצלחתי להבין ממספר מקורות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...