Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיעצות דוח חניית נכים

שימו לב! השרשור הזה בן 1797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסומן בפירוש שמדובר על חניית נכים עם חציצה בין החניות כדי לאפשר שימוש במעלון , זה אינו אי תנועה אלא שטח שירות להורדת מעלון בחניית נכים.

שלם ולמד את הלקח.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין בחוק הגדרה של ״שטח שירות״. הסימון תואם את ההגדרה בספר התמרורים לתמרור 815 (ד-14):

״איי תנועה(בצורות שונות) מסומנים על הכביש בצבע לבן:אסור לעבור, לעצור או לחנות עליהם״

26786_815.jpg

יתכן ויש מקום למצוא סימון הולם יותר כדי שמי שחונה על סימון כזה לצד חנית נכים לא יוכל לצאת עם קנס קטן יותר מאשר לו היה חונה בשטח המיועד לרכב עצמו.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בחוק הגדרה של ״שטח שירות״. הסימון תואם את ההגדרה בספר התמרורים לתמרור 815 (ד-14):

״איי תנועה(בצורותשונות , )מסומנים עלהכבישבצבע לבן:אסורלעבור,לעצור אולחנותעליהם״

[ATTACH=CONFIG]518977[/ATTACH]

תודה אכתוב לעירייה נראה מה יצא מזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני השנקל שלי

ברור שלא חנית בחניית נכים

חניית נכים שרוצים כי תכלול גם אפשרות להורדת מעלון מורכבת משטח החניה לרכב + מעטפה ( תמרור 820 ).

הקנס הוא רק 250 ש"ח סמל סעיף 5921 אפס נקודות לעומת חניה בחניית נכים 1000 ש"ח סמל סעיף 5920 אפס נקודות.

פונה למפנ"א לשינוי העבירה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש צורך לשנות את אופי סימון כדי למנוע את ענין המרת הסעיף.

אין סיבה שנהג שחונה בצורה שלמעשה אינה מאפשרת לנכה לעשות שימוש בחניה שנשמרה לו יזכה להנחה בקנס.

למה לא פשוט לסמן חנית נכה גדולה מהרגיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל מעטפת האיקס משותפת לשני חניות, כך שבמקום לעשות שתיים גדולות אפשר לעשות שטח קטן משותף בין שניהם כך שבסך הכל החניות תופסות פחות מקום אך עדיין מאפשרות פתיחת דלת נוחה ו/או גישה למעלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל חניית הנכים מקבלת רקע כחול, כולל שטח השירות הזה.

משום מה זה חסר כאן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדלת לעשות והחנית כך בפתח מתקן משטרתי. כן, זה ברור שזה חלק מחניית נכים. זכורה לי פעם שהייתי צריך להעיר ל"בייקרס" (אופנוענים ספרטיוויים, שום מילה רעה!) שלא לחנות על רחבת הגישה לרמפה (גישה יחידה) בכניסה לבית קפה "בר בהר" (נס הרים) שמסומנת אותו דבר, לצד חניית נכים. במקרה ההוא לא יכולתי לעבור יחד עם בחורה עיוורת לתוך בית הקפה/שרותים, במקרה ההוא ואולי גם במקרה שלך אופן החניה יותר גרוע מחניה בחניית נכים.

הקנס באמת גבוה, קצת דרקוני ביחס לעבירה של נניח חניה על מדרכה (לא פחות חמור לכשעצמו!), אבל מצטרף לאומרים "שלם ולמד".

התפתחה מודעות ציבורית מאוד גבוהה נגד חנייה בחניית נכים (אחד הדברים היחידים שאני מעיר לאנשים לגבם). לצד קנס גבוה. הדבר הפך טאבו עד כדי כך שפשו כל מיני קומבינות של "לא חניתי בחניית נכים".

ברשותך,

מצרף תמונה שצילמתי לפני כמה שבועות בחניון עירוני מוזל של עוד זוג מכוניות חביב ש"לא חנה בחניות נכים" (רק חסם אותן לחלוטין).

WhatsApp Image 2019-05-23 at 13.34.01.jpeg

נ.ב. מצאתי תמונה אקראית ממגוגל של הכניסה לבר-בהר שממחישה את ה"איזה יופי, לא חניתי בחניית נכים... יופי לי... לולולו טרללללה..." שצולמה זמן רב לאחר שהערתי לאופנוענים שם (הזיזו מיד את האופנוע), כאמור לא הערתי סתם לכיף שלי. כנראה שאם היו מחלקים שם 1000 ש"ח זה לא היה קורה. בתמונה אפשר לראות שיש המון מקום להחנות את האופנועים (שוב: שום מילה רעה) מבלי להפריע לנכים לעבור. למי שלא נכה - יש שלוש מדרגות לגישה, כך שאין בעיה לעבור.

הסבר לתמונה: רמפת הגישה נמצאת משמאל לעץ הזית, ובאמת עדיף לחנות על אחת משתי חניית הנכים שמשמאל מאשר לחסום אותה (מבחינת הפרעה, לא מבחינת נראות או קנס).

https://www.google.com/maps/@31.7346155,35.0719646,3a,75y,353.72h,93.57t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipOfEM27FMO1DeWTzN-lgSpOmj_6uj1TrfBrDWaS!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipOfEM27FMO1DeWTzN-lgSpOmj_6uj1TrfBrDWaS%3Dw203-h100-k-no-pi0-ya259.69702-ro-0-fo100!7i10240!8i5120

עריכה אחרונה על ידי Eily
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני השנקל שלי

ברור שלא חנית בחניית נכים

חניית נכים שרוצים כי תכלול גם אפשרות להורדת מעלון מורכבת משטח החניה לרכב + מעטפה ( תמרור 820 ).

הקנס הוא רק 250 ש"ח סמל סעיף 5921 אפס נקודות לעומת חניה בחניית נכים 1000 ש"ח סמל סעיף 5920 אפס נקודות.

פונה למפנ"א לשינוי העבירה.

תודה ישה, אני צריך לפנות לעיריית ירושלים ולא למפנ"א כי זה דוח שלהם וגם לגבי מספר התמרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים - 1. התקנה מדברת על חניה ליד תמרור ג-43, ולא מדברת על שטח שמסומן בצורה כזו או אחרת. 2. בתור מי שהיה באיזה משפט או שניים על עבירות תעבורה שונות - תהיה מוכן לענות על שאלות הבאות וכדאי שהתשובה תמצא חן בעיני השופט: מה לדעתך מטרת השטח המסומן הצמוד לחניית נכים מתומררת ב437? אם אדוני חשב שמדובר באי תנועה, מדוע החליט לבצע עבירה ביודעין ולחנות שם?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לא היה מקום חניה אחר , כי כאבו לי הרגליים, כי הסבתא שלי נכה.

כל אי בהירות פועלת לטובת הנאשם ולא לטובת המאשימה.

הסימון לא תקין והקנס על העבירה אותה הוא עבר הוא 250 ש"ח.

כל השאר זה פנטזיות רטובות.

ולכן הוא יפנה לעירית ירושלים להמיר את העבירה לעבירה שהוא עבר, ישלם את הקנס של 250 ש"ח וימשיך בחייו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לא היה מקום חניה אחר , כי כאבו לי הרגליים, כי הסבתא שלי נכה.

כל אי בהירות פועלת לטובת הנאשם ולא לטובת המאשימה.

הסימון לא תקין והקנס על העבירה אותה הוא עבר הוא 250 ש"ח.

כל השאר זה פנטזיות רטובות.

ולכן הוא יפנה לעירית ירושלים להמיר את העבירה לעבירה שהוא עבר, ישלם את הקנס של 250 ש"ח וימשיך בחייו.

תודה ישה, אתה גדול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש צורך לשנות את אופי סימון כדי למנוע את ענין המרת הסעיף.

אין סיבה שנהג שחונה בצורה שלמעשה אינה מאפשרת לנכה לעשות שימוש בחניה שנשמרה לו יזכה להנחה בקנס.

למה לא פשוט לסמן חנית נכה גדולה מהרגיל?

במחשבה שניה, אם אנשים לא מבינים למה למשמש ה X וראיתי שמחנים על ה X גם כאשר הרקע הוא כחול כמו תא החנייה. אזי באמת צריכים לעשות תאי חנייה יותר גדולים, זה שהמשמעות היא שיישאר פחות חניות לעוברי הדרך, על זה אמר כבר המ"כ בטירונות שלי לפני עשורים רבים

מי שלא לומד דרך הראש לומד דרך הרגלים
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מבינים. אנשים פשוט עושים את עצמם לא מבינים, כאשר הם נתפסים בדבר עבירה ונאלצים לשלם על מעשיהם.

לפות"ש -אעשה לך ספויילר קצר: הבקשה לביטול/שינוי הדו"ח תידחה. אם תחליט שברצונך להשפט, תצטרך להציג את התמונות שצילמת (אגב, האם רשום בדו"ח שרכבך צולם?). וברגע שהשופט יראה את התמונות, תצטרך לענות על השאלות שלעיל. אם תענה כפי שישה הציע, נכונה לך אכזבה רבתי מתוצאות המשפט, כי השופט ישלח אותך הביתה , במקרה הטוב עם הקנס המקורי, ומקרה הרע -עם קנס מוגדל. בקיצור -תחזור לעדכן מה קרה בתום ההליכים.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...