Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לכבל LAN + רשת איכותיים?

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש ראוטר.

יש נקודות בקיר.

צריך כבל LAN LAN בין ההוטבוקס למחשב + כבל רשת חדש בין ההוטבוקס לנקודה בקיר.

יש המלצות?

אזור המרכז.

מעדיף לקנות בארץ ולא אכפת לי לשלם קצת יותר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שכל כבל Cat 6 ומעלה יעשה את העבודה.

(תכלס, גם Cat5e עם 8 גידים יעבוד מעולה, אבל תימנע מהזולים ממש, כי אלה יכולים להגביל את החיבור מ 1Gb ל 100Mbit - כנראה בגלל שאינם איכותיים מספיק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה כבלי רשת cat6 הכי פשוטים מksp, וזה יספיק לך

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מטר?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

1 גם מספיק. הכל מאוד קרוב אחד לשני.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם. הצלחתי להשיג אודות לשכן נדיב.

תודה על העזרה

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי נוסח השאלה, עולה שהבחור לא ממש מבין בכבילה, אז מתחילים לקפוץ ומבלבלים אותו עם מושגים טכניים לא רלוונטיים לשימוש שלו (1 מטר), ועוד מגדילים לעשות ומציעים למכור לו תוף (!) בזמן שהוא סה"כ צריך 2 כבלי רשת פשוטים של מטר.

חמודים אתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי נוסח השאלה, עולה שהבחור לא ממש מבין בכבילה, אז מתחילים לקפוץ ומבלבלים אותו עם מושגים טכניים לא רלוונטיים לשימוש שלו (1 מטר), ועוד מגדילים לעשות ומציעים למכור לו תוף (!) בזמן שהוא סה"כ צריך 2 כבלי רשת פשוטים של מטר.

חמודים אתם.

חבריקו, לא הצעתי תוף. אמרתי שיש לי תוף, ושהוא יכול לקחת כמה שירצה. הבנת הנקרא.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...