Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד אוכל לתקן גיר רובוטי בפורד פוקוס 2012 ללא עלות, למרות תום האחריות המורחבת

krispil
שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

בבעלותי פורד פוקוס 2012 - המודל עם הפגם המובנה בגיר הרובוטי. אמנם היבואן דלק מוטורס מעניק אחריות מורחבת, אולם "על הנייר" היא חלפה (אני עם כ 200,000 ק"מ). מנסיוני בעבר (עם איסוזו טרופר וחברת UMI) יבואן רציני, מממן (או לפחות מסבסד משמעותית) את הטיפול בגיר הפגום כדי לשמר לקוח מרוצה, אולם כשפניתי לאחד המוסכים המורשים שלהם, קיבלתי תשובה לקונית ושלילית בנוגע לכך והצעת מחיר יקרה ביותר.

אני די אובד עצות, כי עלות התיקון מהווה חלק משמעותי ממחירון הרכב, ושווי הרכב בוודאי יהיה נמוך מהמחירון.

שאלותיי הן:

1. מהי הדרך הכי נכונה לפנות, ולמי, על מנת ליהנות מהחלפת/תיקון הגיר על חשבון / בסבסוד משמעותי של היבואן?

2. האם התיקון/החלפה של הגיר (ספציפית לאותו שנתון) מבטיחה כי אקבל גיר שכבר לא סובל מאותו פגם מובנה, כך שלא אצטרך לעמוד בפני אותה סיטואציה בעוד תקופה לא ארוכה?

אשמח לטיפים/הכוונה מנסיונכם. מי התמודד עם בעיה דומה, כיצד פתר. אם צריך, אפשרי גם בפרטי.

בסה"כ אני רוצה להשאר לקוח מרוצה של פורד/דלק מוטורס, אולם מדובר כאן בהוצאה ענקית על פגם שידוע בדגם הזה.

תודה מראש

עריכה אחרונה על ידי krispil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה התקלקל- אם מחשב הגיר אז עדיין יש אחריות (10 שנים או 240,000 ק"מ)- כאן בפנייה ליבואן תקבל תיקון חינם.

אם הבעיה במצמדים,לא תקבל תיקון חינם- כדאי לפנות למוסך מתמחה שיפתור את הבעיה במחיר שפוי לעומת הטירוף של מורשה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. הבעיה כמעט בוודאות במצמד. שמעתי שרק למוסך מורשה יש את הציוד הנדרש כדי לשלוף את המצמדים בפוקוס. האם זה נכון? מישהו מכיר מוסך שיכול להחליף מצמדים במחיר שפוי ואינו מוסף מורשה? אשמח... טנקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכן אתה בארץ ?

במרכז למשל,יש את שי-לי מאור יהודה שהוא אמנם מורשה היבואן אבל הייתי בודק מולו הצעת מחיר.

אפשרות נוספת באיזור היא אורן שירותי רכב בחולון.

בצפון יש את מוסך ברק שהיה מורשה היבואן וכיום הם "מומחים" בלבד -כמו רון רק למאזדה פורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך שי לי הוא מורשה היבואן,אתה יכול לשלוח לו הודעה פרטית (חבר הפורום)- אולי יוכל לתת לך הצעה ישירה ולאחר מכן,ברר מול אורן,אם מטפל בסוג התקלות הזה.

על פניו,אם הפרש המחירים אינו משמעותי,הייתי מתקן אצל שי לי ולו בגלל ההיכרות המעמיקה שלהם עם הרכבים הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

בבעלותי פורד פוקוס 2012 - המודל עם הפגם המובנה בגיר הרובוטי. אמנם היבואן דלק מוטורס מעניק אחריות מורחבת, אולם "על הנייר" היא חלפה (אני עם כ 200,000 ק"מ).

לזכרוני האחריות המורחבת היא ל240K או 10 שנים.

גם ליינט זוכר כמוני

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4742861,00.html

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...