Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת ביטוח מתחמקת מתשלום מלא - טוענת שהמחירון המשוכלל של הרכב שגוי

שימו לב! השרשור הזה בן 1794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הרכב שלי עבר תאונה. רכב אחר נכנס בי מהצד של הנהג(פנה עלי ימינה). יש וידאו ממצלמת הרכב. הנהגת הפוגעת לקחה אחריות מלאה (שיחה טלפון מוקלטת).

הרכב הוגדר כאובדן להלכה. קיבלתי סכום מסויים למכירה לשרידים. החלק השני הגיע מחברת הביטוח של הנהגת הפוגעת.

אבל, חסרים 350 מהסכום שהוגדר על ידי השמאי. חברת הביטוח של הנהג הפוגע, טוענת שהמחירון של הרכב שלי לא חושב נכון על ידי השמאי.

יש לי 2 שאלות:

1) מצורף מחירון של הרכב שלי (נכון לינואר 2019 - תאריך התאונה), אשמח אם מישהו יוכל לאשר לי שהסכום המשוכלל נכון

2) אני מעוניין לתבוע את חברת הביטוח (שלחתי להם מכתבים/טלפונים, עומדים על שלהם לא לשלם), יש המלצות איך כדאי?

תודה מראשi10_2012.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו,נראה שהחישוב תקין.

כנראה,שמחיר המחירון ככל שהוא נכון ואכן הופיע כך (היה צריך להיות 24,200 לפני כל ההפחתות- תרגיל חשבוני פשוט בשיטת ערך משולש- אם 21,296 הם 88% אז ה 100% הוא 24,200- מחיר לפני ההפחתה מתייחס לגרסה האוטומטית,הרכב שלך היה ידני וזה גרר הפחתה של 12% מלכתחילה.

לאחר מכן הופחתו 21% על ליסינג (תגיד תודה שלא 22%) וקיבלת תוספת 419 ש"ח על ק"מ נמוך מהממוצע,מס' הידיים לא העלה ולא הוריד מהמחיר.

אתה יכול להתקשר ללוי יצחק ולשאול אותם לגבי המחירון של הרכב כפי שהיה בינואר 19- אם היה 24,200 החישוב נכון,אם יותר אז טעו בחישוב ואת ההפרש תצטרך לתבוע ע"י מכתב בשלב א' או תביעות קטנות בשלב ב'.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש מחברת הביטוח פירוט של התשלום שהעבירה לך, כגון עלות הרכב, שכר שמאי וכד'. אם כבר ספקו לך, תעלה אותו לכאן ונוכל לראות האם הורדה , לטענתך, מוצדקת.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת הביטוח של הנהג הפוגע היא מנורה, הם העבירו למשרד עורכי דין, מטעם חברת הביטוח שלי את המכתב הבא:

1.jpg

2.jpg

אני לא מתכוון לוותר להם, רק רוצה לוודא שהטעות היא לא אצלי. אם אהיה בטוח אתבע אותם רק בגלל העיקרון.

ניתן לראות שההבדל במחירון המשוכלל, הוא 2% על זה שהרכב היה יד שלישית. במחירון מהשמאי כתוב 0% הפחתה אבל אצל מנורה כתוב 2% הפחתה (שזה הסכום שהם לא שילמו לי - 345 ש"ח).

האם כדאי לתבוע את מנורה ואת הנהגת הפוגעת או רק את מנורה?

אם יש למישהו מדריך, או הוראות בקצרה, אשמח לשמוע...

עריכה אחרונה על ידי taigy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה רץ לתבוע את כולם, מפסיד, ונושא בהוצאות בית משפט, תבין קודם כל את תמונת המצב.

אתה הזמנת שמאי וחתמך על מסמך שחברת עורכי דין האלה ינהלו לך את התביעה.

קודם כל אולי תברר אם השמאי באמת טעה או לא?

תרים טלפון ותשאל אותו למה לא מקבלים את ההערכה שלו, אתה הלקוח שלו, הוא קיבל כסף על הדוח אז שיקח אחריות.

אם הוא טעה, אז הכל תקין. אם לא, אז שחברת עורכי דין שמנהלים את התביעה יגישו ערעור.

כתוב לך במסמך שאפשר להגיש ערעור בכתב, שיכתובו שם מה לא תקין וכו'.

מה הקשר בכלל לנהגת הפוגעת? יש לה ביטוח והיא מודה באשמה,

לכן כל ההתנהלות זה בין המשרד עורכי דין שמנהל לך את התביעה לבין הביטוח שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פניתי לשמאי כבר, ביקשתי ממנו לוודא שוב שהמחירון המשוכלל נכון, הסברתי לו שאני הולך לתבוע על סמך זה. אישר שהכל תקין ואין טעות.

פניתי למנורה בכתב וטלפונית, לא יצא מכך כלום, הם טוענים שבדקו והמחירון המשוכלל שלהם נכון.

המשרד עורכי דין של הביטוח שלי לא מוכנים לעזור, מבחינתם עשו את שלהם, מפה והלאה אצטרך להתנהל/לערער/לתבוע בעצמי.

הביטוח שלי היה בשירביט - לא ממליץ עליו (בלשון המעטה, אבל לא שייך לפוסט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, מחירון משוקלל, לא משוכלל.

לעצם העניין - לבזבז את זמנך בגלל 350 ש"ח? שעות העבודה שלך כנראה שוות יותר, וההצלחה אינה מובטחת. היה חכם, גם אם זה לא צודק.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואני צודק ומדובר בטעות בשקלול של המחירון על ידי מנורה, אהיה זכאי להוצאות נוספות של אובדן ימי עבודה והוצאות משפט.

היה חכם גם אם זה לא צודק - מדובר על הכביש....

אם אתה צודק עובדתית, אין סיבה לפחד מתביעה.

אם עוד אנשים היו כמוני לא מפחדים לתבוע, החברות ביטוח היו מתיישרות בהתאם.

מעניין לכמה אנשים היו חסרים מאות שקלים בודדים מתשלום הביטוח שהגיע להם בעקבות תאונת דרכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה מה שאתה רואה לנכון. לדעתי, למרות הכעס, אתה טועה. תצא מהעניין עם 500 ש"ח? הפסדת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק מול מחירון אינטרנטי לוי יצחק האם יד 3 בשנתון לרכב דומה היום מוריד או לא מוריד את ערך הרכב.

יותר פשוט מזה, אין.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואני צודק ומדובר בטעות בשקלול של המחירון על ידי מנורה, אהיה זכאי להוצאות נוספות של אובדן ימי עבודה והוצאות משפט.

היה חכם גם אם זה לא צודק - מדובר על הכביש....

אם אתה צודק עובדתית, אין סיבה לפחד מתביעה.

אם עוד אנשים היו כמוני לא מפחדים לתבוע, החברות ביטוח היו מתיישרות בהתאם.

מעניין לכמה אנשים היו חסרים מאות שקלים בודדים מתשלום הביטוח שהגיע להם בעקבות תאונת דרכים.

החזר ימי עבודה בתביעות קטנות?? היית פעם במשפט כזה? גם הוצאות משפט נפסקות במקרים מיוחדים

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה רץ לתבוע את כולם, מפסיד, ונושא בהוצאות בית משפט, תבין קודם כל את תמונת המצב.

אתה הזמנת שמאי וחתמך על מסמך שחברת עורכי דין האלה ינהלו לך את התביעה.

קודם כל אולי תברר אם השמאי באמת טעה או לא?

תרים טלפון ותשאל אותו למה לא מקבלים את ההערכה שלו, אתה הלקוח שלו, הוא קיבל כסף על הדוח אז שיקח אחריות.

אם הוא טעה, אז הכל תקין. אם לא, אז שחברת עורכי דין שמנהלים את התביעה יגישו ערעור.

כתוב לך במסמך שאפשר להגיש ערעור בכתב, שיכתובו שם מה לא תקין וכו'.

מה הקשר בכלל לנהגת הפוגעת? יש לה ביטוח והיא מודה באשמה,

לכן כל ההתנהלות זה בין המשרד עורכי דין שמנהל לך את התביעה לבין הביטוח שלה.

ואל תשכח שהוא רץ לתבוע על 350 ש"ח שנתנו לו פחות !!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...