Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונה לבעלי הידע פה, שיפורים אפשריים לסיאט איביזה 1600 שנת 2010

שימו לב! השרשור הזה בן 1774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע ששיפורים למנועים שהם לא טורבו כמעט ולא קיימים, אני מחפש מה כן אפשר לעשות במסגרת משהו שעובר טסט או משהו שאפשר להעביר טסט בקלות.

האוטו הוא סיאט איביזה 2010 מנוע 1600 ידני, מנוע ללא טורבו, מה שאני מחפש זה שיפור סאונד לחווית נהיגה ספורטיבית יותר ומספקת לא משהו מחריש אוזניים.

אשמח להצעות, גם במחינת קוסמטיקה מה שאתם מכירים אני פשוט לא מתמצא בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני חושב שאתה פשוט צריך דוד אחורי.

יוסיף קצת רעש, לא יוסיף כוח.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהוצאה כספית על הנ"ל מיותרת.

נוסף על כך שיכולות להיות בעיות במעבר מבחן רישוי שנתי (טסט).

תחסוך את הכסף עבור רכבים אחרים (בעלי פוטנציאל יותר רציני לשיפור / שספורטיביים יותר במקור).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שצריך לבאס את הבחור, כולנו היינו בגילו ואם זה מה שבא לו ויעשה לו טוב - שיעשה את זה.

דוד אחורי מחברה מוכרת וטובה (רמוס, סברינג וכו') יעלה לך בערך 2,000 שקל בכל אחת מהסדנאות - פיט סטופ, E&A וכו'.

זה לא יוסיף לרכב כוח אבל זה יתן לך צליל יותר נעים וספורטיבי.

רק קח בחשבון שתצטרך לעבור טסטים בצורה אחרת... בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר אוויר פתוח או אינבוקס טוב יכול לתת אחלה צליל, עובר טסט ואם לא יעבור אפשר להרכיב את המקורי לצורך המעבר, עדיף לקחת אחד של מותג מוכר וכזה שמותאם למנוע ולא אוניברסאלי על מנת לא לאבד כוחות סוס (להוסיף זה לא יוסיף כנראה)

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שצריך לבאס את הבחור, כולנו היינו בגילו ואם זה מה שבא לו ויעשה לו טוב - שיעשה את זה.

דוד אחורי מחברה מוכרת וטובה (רמוס, סברינג וכו') יעלה לך בערך 2,000 שקל בכל אחת מהסדנאות - פיט סטופ, E&A וכו'.

זה לא יוסיף לרכב כוח אבל זה יתן לך צליל יותר נעים וספורטיבי.

רק קח בחשבון שתצטרך לעבור טסטים בצורה אחרת... בהצלחה!

דוד אחורי זה דבר שאפשרי לרכב עם מנוע כמו שלי ? (לא טורבו) הכוונה יהיה איזשהו שיפור מורגש בסאונד ? אני לא רוצה משהו שיהיה מוגזם מדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להתקין דוד אחורי אחר על כל רכב בלי קשר לסוג המנוע.

ברגע שתחליף לדוד ספורטיבי רעש הפליטה יהיה מעט יותר רועש, בשרני ועבה. תלוי מאד בסוג הדוד.

רעש המנוע והיניקה ישאר זהה לחלוטין, אלא אם תרצה להתקין פילטר פתוח ואז תקבל גם צליל יניקה נחמד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...