Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורות לד חנייה (t10) דולקות רק כאשר הן מותקנות לא עד הסוף.

Tapian
שימו לב! השרשור הזה בן 1791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי דגם יקר עם המון המלצות. אבל משום מה, הן דולקות רק כאשר הן לא מוכנסות עד הסוף בבית הנורה שלהן.

שאלה ראשונה, למה?

והאם זה שהן לא מותקנות עד הסוף, יכל לגרום לנזק כלשהו.

מוצורפת תמונה של הנורות.

download.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה, מאחר ולא מדובר בנורות מקוריות, הגודל של הנורה מעט שונה וכאשר היא מורכבת עד הסוף, אין מגע בין הדקי הנורה להדקי המתח בבית הנורה. אם יכול להיגרם נזק זו שאלה של מכניקה ומידות פיזיות, צריך לוודא שהנורה הזו לא עלולה לקצר את הדקי המתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אין מגע. וזה נורות 10 יחידות ב-15 שקל באיביי אפילו פחות. נורות סיניות.

אין בעיה שיהיו על הקצה, הבעיה שהם יכולות ליפול בתוך הפנס, ואז קשה להוציא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפ נשרף לך פיוז כאשר המנורה "מוברגת" עד הסוף ?

לא.

בדיוק מזה חששתי, לכן החלפתי אותן. הבעייה עם הלד הרגילות היא שהן יוצרות גוון כחול ואילו אלו נתנו גוון לבן ממש. אחפש אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורה ככל הנראה לא יושבת עד הסוף כי כמו שאמרו זה מאיביי או אתר סיני, נורות זולות. (מניסיון שלי אל תתעסק עם זבל סיני, זה במקרה הטוב ישרוף פיוז, במקרה הפחות טוב יגרום לשריפת בית הנורה. קרה לי כבר שבאמצע נסיעה עלתה לי אש מהפנס הקדמי אחרי שהרכבתי נורות לד סיניות זבל.)

ממליץ על האתר הבא - http://www.superbrightleds.com , מעט יקר אבל נורות איכותיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. אגיד את האמת, הנורות בקישור שצירפת נראות בדיוק אותו דבר כמו הנורות הסניות מאייביי, רק האתר מושקע יותר והנורות יקרות יותר. שים לב שהמחבר של רוב הנורות באתר הם מהסוג הזול, בעוד בסוג שאני קניתי המחבר נראה הרבה יותר איכותי.

לא יודע, זה רכב שלישי שלי שהחלפתי בוא את כל הנורות (למעט נורות ראשיות) לנורות לד ומעולם לא נתקלתי בבעייה בעקבות זאת. מקסימום הנורה לא התאימה או לא עבדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לאלתר משהו כדי שזה יתאים (משהו מוליך שישמר מגע - בסוף הזרם נמוך, והלד צורך פחות מה5W המסכנים של הנורה הרגילה).

אגב, ניסית להפוך את הנורה? ללד DC יש כיוון נכון ולא נכון.

בכל אופן, תנסה להבין מה לא עבד ולהזמין משהו אחר לפחות לפי תמונה, אולי תמצא איזה קישור בפורום ייעודי לדגם הרכב שלך.\

נ.ב.

תחפש לדים WARM WHITE, או 4500K, זה לבן בלי גוונים כחולים אבל גם לא צהוב.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...