Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלקי חילוף ליונדאי i20 2009 פרימיום

jony1954
שימו לב! השרשור הזה בן 1802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכולם

אני מחפש מספר חלקי חילוף ליונדאי i20 דגם פרימיום שנת 2009 מנוע 1.4

מה שאני מחפש:

1. מגן שמש ימני (ליד הנהג)

2. מגש כפתורים להרמה והורדת חלונות דלת נהג

3. מראה ימנית מתכוונת ומתקפלת + מראה שמאלית אותו דבר

חיפשתי באינטרנט את ה2 חלקים הראשונים לא הצלחתי למצוא, לא הצלחתי למצוא גם את המקטים.

רציתי לדעת אם ניתן למצוא באינטרנט או מקום בארץ שאפשר לקנות את החלקים הנ״ל בזול.

תודה מראש על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה מאוד פירוקיות בהן תוכל למצוא סך שמש ולגבי השאר, יש את יונדאי שופ בתל אביב / זגגים שמתעסקים עם שיפוצי /תיקוני מנגנוני חשמל וכפתורים למיניהם.

לגבי מראות-אם אתה מחולון כדאי לקפוץ לגנים חלפים ולפנות לסער- מצאתי אצלו חלק ב 1/2 מחיר ממה שביקשו לרכב שלי.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב לכולם

אני מחפש מספר חלקי חילוף ליונדאי i20 דגם פרימיום שנת 2009 מנוע 1.4

מה שאני מחפש:

1. מגן שמש ימני (ליד הנהג)

2. מגש כפתורים להרמה והורדת חלונות דלת נהג

3. מראה ימנית מתכוונת ומתקפלת + מראה שמאלית אותו דבר

חיפשתי באינטרנט את ה2 חלקים הראשונים לא הצלחתי למצוא, לא הצלחתי למצוא גם את המקטים.

רציתי לדעת אם ניתן למצוא באינטרנט או מקום בארץ שאפשר לקנות את החלקים הנ״ל בזול.

תודה מראש על העזרה.

היונדאי שלך היא תוצרת טורקיה או הודו (אחת מהשתיים) על כן תהיה לך בעיה למצוא חלקים בקוריאה לדוגמה, שם נמצאות מיטב חנויות החלפים ליונדאי המקוריות מקוריאה.

לגבי איתור מקט"ים, תנסה להכניס מספר שלדה דרך האתר הזה http://hyundai.epcdata.ru/ ולקבל את הדגם המדויק, שם תוכל לראות את המקטי"ם לכל החלקים הקיימים ברכב.

מבחינת רכישה זה כבר עניין של מזל, לחפש בebay העולמי או אפילו ב ebay.uk, שם יש סיכוי בינוני שתמצא.

מגן שמש - קשה לי להאמין שתמצא בפרוקייה ואם כן, יהיה במצב די מפורק, מגני השמש היא אחת המחלות של הI20 , (אני הזהרתי את האישה לשמור עליו היטב במכוניתה)

לחצנים לחלונות חשמל בצד נהג, מזהיר מראש שלא עסק זול , הייתי ממליץ לך לנסות לתקן את הקיים לפני רכישה של פסנתר חדש, זה עניין של כמה מאות שקלים. לא זול.

לגבי המראות צד אני משער שאתה מאלו שסוגרים ופותחים את המראות בכל יציאה וכניסה לרכב (טעות נפוצה קשה ומיותרת) המנגנון שם נשחק ובטח המראות שלך מרקדות להן על הציר. אם אכן כך, נסה לתקן את הקיים , למיטב זכרוני יש בפורום כאן מדריך שעוסק בתיקון המנגנון המיותר הזה. לקנות מראה קומפלט ימין או שמאל יעלה לך לא מעט , כמה מאות שקלים בקלות לכל יחידה. נסה לבדוק על חליפי חדש, מצרף לך לינק שייתן לך אינדקציה למחיר (550 שח לכל מראת צד עם מנגנון קיפול - לא כולל צביעה בצבע הרכב)

בהצלחה.

https://www.auto365.co.il/productlist.aspx?partype=75&man=18&model=i20&year=2009-2011

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...