Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פרטי משפחתי קטן עד 40-45 אלף ש"ח

sportcar123
שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מחפש רכב קטן, משפחתי ושיהיה מקום בבגאז'.

חשבתי לקנות I20 של יונדאי שנת 2013-2015.

דעתכם?

יש המלצות עד 40 אלף ש"ח לקניית רכב משפחתי קטן ומרווח עם מקום בבגאז'?

הזולים בעיקר זה רכבי מיני אבל אשמח לעוד הצעות.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2 בגרסת הדינאמיק עדיפה ולו בגלל מחלות הילדות של היונדאי הזו : סליל כרית אוויר, מנועי חלונות חשמל שמתעייפים מהר , חיישן קראנק, מתג אור בלם ומערכת ההיגוי- קופלונג/ מסרק

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

i20 לא מכונית משפחתית, היא סופר מיני.

מעבר לכך, כפי שנאמר כאן מאזדה 2 תהיה אופציה עדיפה.

אם אתה מחפש משהו עם תא מטען גדול יחסית הייתי מחפש פגו 308SW, אפשר להשיג במסגרת התקציב שלך, היא תהיה מרווחת ונוחה יותר מהיונדאי, חזקה יותר וחסכונית יותר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה ג'אז נותנת מענה לדרישות. היא קטנה יחסית (סופר מיני) אבל מרווחת מבפנים ובהחלט יכולה להכיל משפחה צעירה.

החסרון מגיע בדמות מנוע חלש ומחיר רכישה יחסית גבוה בשוק המשומשות שעלול להוריד את הרוכש בשנתון.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי sx4 : אמין מאד,צריכת דלק סביב 1:11,אחזקה זולה

i20 לא מכונית משפחתית, היא סופר מיני.

מעבר לכך, כפי שנאמר כאן מאזדה 2 תהיה אופציה עדיפה.

אם אתה מחפש משהו עם תא מטען גדול יחסית הייתי מחפש פגו 308SW, אפשר להשיג במסגרת התקציב שלך, היא תהיה מרווחת ונוחה יותר מהיונדאי, חזקה יותר וחסכונית יותר.

הונדה ג'אז נותנת מענה לדרישות. היא קטנה יחסית (סופר מיני) אבל מרווחת מבפנים ובהחלט יכולה להכיל משפחה צעירה.

החסרון מגיע בדמות מנוע חלש ומחיר רכישה יחסית גבוה בשוק המשומשות שעלול להוריד את הרוכש בשנתון.

אוקיי אז I20 ירדה מהפרק...הונדה ג'אז לא כלכך אהבתי מבחינת הנראות וסוזוקי SX4 לדעתכם יכול להשתלם? לאוטו אין תקלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תקלות, וממה שאני יודע, זה לא רכב יקר לרכישה ולתחזוקה.

יש רק דבר אחד שצריך לקחת בחשבון בנהיגה ולהתרגל אליו - הראות לצדדים, במיוחד בצד השמאלי.

לרכב הזה יש קורה А עבה שמסתירה חלק משדה ראייה ומראות צד ממוקמות בצורה לא רגילה ( אחורה מדי).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קונה אוטו משומש,

אתה צריך להבין שלא משנה מה תקנה עלולות לצוץ תקלות, בעקבות בלאי או בעקבות הגיל של הרכב.

אגב, לא ברור לי למה התעלמת מה-308SW, היא מכונית הרבה יותר טובה מה-SX4 בכל פרמטר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...