Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיזו 5008 - סינוור מהדשבורד

amitbronstein
שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ברשותי 5008 חדשה. אוטו מצויין לכל הדיעות.

אני נוסע כ 5000 ק״מ בחודש ונהנה ממנו מאד.

תופעה אחת מרגיזה שמציקה לא מעט: בשעות הצהריים קיים סינוור מרגיז ומסוכן מפסי הפלסטיק בצבע כרום שבלוחות המחוונים והבקרה (למשל איזור ״הפסנטר״ למי שמכיר).

כרגע ה״פתרון״ שלי זה לשים בד שמסתיר את זה (פתרון מעניין לרכב ב 200,000 ש״ח).

האם מישהוא נתקל בתופעה ? פתרונות ? רעיונות ?

היבואן לא מבין על מה אני מדבר איתו בכלל (לאחר פניה לשירות לקוחות).

לא ברור לי איך לא בודקים דבר כזה לעומק. לא קרה לי מעולם ברכבים אחרים.

תודה

עמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200K והכורסאות לא מתכווננות?

לא רואה ממש פתרון קסם

זה או משקפיים או הכהיית שמשה מסוכנת, לא מומלצת ולא חוקית או טיל לשמש שלא ממש יעזור או להחליף רכב או לחיות עם זה שגם קצת מסוכן.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק. כל רכב עם ניקלים בקונסולה המרכזית או בידית ההילוכים הוא פתח לצרה . באיזשהו קטע בנסיעה קרני השמש ישתקפו דרך הניקל ישר לעין

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שמדבקה מט תסגור פינה

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטייד במשקפי שמש מתאימים. מקטבות - פולארייז.

אפשר גם להשיג אופטיות עם ציפוי כזה.

תבקש מלוסינסקי :wink:

פתרון של תפירת כיסוי בד / שטיח מותאם, נראית לי הכי מוצלחת.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מדבקת מט שקופה או כהה אותה אפשר להדביק על חלקי הדשבורד שיש בהם ברק.

מוסכים שמתעסקים במדבקות יכולים להשיג ולהדביק בצורה מקצועית, שלא יסימו לב שיש מעל זה מדבקה

אבל זה יפגע ביופי של הדאשבורד.

לעניות דעתי יש שעות ביום בהן אי אפשר אפילו לראות את הרמזורים או רכבים אחרים ושום דבר לא עוזר, כך שקצת סינוור מהדאשבורד

בשעות האלו זה רק קצה הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את התופעה הזו מה3008, ובדקתי עם עוד מספר בעלים של כזו ואף אחד לא נתקל בזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מוזר אני דווקא מבין טוב מאוד למה הוא מתכוון, זה נורא תלוי מאיזה כיון באה השמש וכאלה זה לא קורה מיד אבל שאתה נופל על הזווית הזאת זה בהחלט רחוק מלהיות נעים.

יחד עם זאת אף פעם לא הגעתי למצב שזה מסנוור ברמה מסוכנת או משהוא כזה סה"כ חוסר נעימות מציקה זה הכל.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...