Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ליסינג ספורטג׳ 2.0 ליטר או קוגה 1.5 טורבו

natio2
שימו לב! השרשור הזה בן 1799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה לכולם על הדיון , נהנתי לקרוא .

חשוב לציין כי באמת רמת האמינות או התחזוקה פחות קריטיים מכיוון שאני מתלבט בבחירת רכב ליסינג ולא פרטי.

אז ככה שאם צמיגים עולים יותר זה פחות קריטי .

מה שכן אני מתחבר לזה שהאמינות של הקיה לא משהו , כשהרכב שלי היה בן חצי שנה .

המנוע שווק חיים והרכב היה מושבת 4 שבועות הייתי עם רכב חלופי .

לבסוף החליפו חצי גיר וביצעו אוברול למנוע :| הזוי אני יודע .

אבל זה לא הסיפור פה .

אני באמת רוצה להשוות את הקוגה למתחרות שלה , למרות שהיא לא אמורה להתחרות בקיאה או טוסון

אלא יותר ב cx5 וכו׳ אבל בעקבות ירידת המחירים נראה שהיא יכולה לשחק במגרש של טוסון 2.0 או קיה 2.0 אורבן top .

בכל אופן אני מקבל את הרושם שהפורד הוא איכותי יותר , מהיר ומתקשר יותר .

מאובזר יותר ,אבל מעוצב פחות :( .

זה חיזק לי את הבחירה בקוגה

לגבי התוכנה שדיברתם עליה ,זו אופציה שאני לא שולל לקבל 240 כוח כמעת ע״י תוכנה זה יפה מאוד לרכב ליסינג במחיר הזה !!

אבל כמובן קודם כל ה182 הסוסים המקוריים הם כבר שדרוג משמעותי מכל קיה או cx5 .

אם למשהו יש עוד מידע שאפשר שצריך לקחת בחשבון אשמח שתשפו.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב שאתה והמשפחה הולכים לחיות איתו בשלוש שנים הקרובות,קח את הקוגה,הטוסון,וה3008 לנסיעות מבחן,כל הסיפור ביחד זה השקעה של שעה,הרבה פעמים יש הבדל מה שעל הנייר ובפועל,בכל מקרה קוגה בחירה מצויינת לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...