Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת אנדרואיד קיה סטוניק

Artyom
שימו לב! השרשור הזה בן 460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי קיבלתי קיה סטוניק חדשה והיא מגיעה עם מערכת מולטימדיה אבל בלי אנדרואיד השאלה היא האם אפשר להסיב אותה או להתקין אליה אנדרואיד ?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר, אבל אמור להיות אנדרואיד אוטו, אתה צריך להתקין את האפליקצייה בפלאפון ואז לחבר אותו עם כבל לרכב, ואז אתה יכול להפעיל מהמסך וייז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשק Android Auto (כמו גם Car Play באייפונים) לא מאפשר לראות וידאו בזמן נסיעה מטעמי בטיחות לכן אפשרות של youtube וכל שאר אפליקציות של וידאו לא קיימות. לכן תשובה קצרה לא לא ניתן "לפרוץ". כמובן בחיפוש בגוגל כן יש דרכים לבצע מעקף ולהפעיל אבל לא בצורה חוקית ולכן לא מומלץ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

היי יואב. נראה לי שאתה מבין. איך אני "מספק רשת" למסך "כל התפריטים" במולטימדיה של סטוניק 2022 החדשה שלי? מה שיש לי זה רק טלפון ווויז בלבד בחיבור הטלפון שלי. כשאני לוחץ אנדרואיד אוטו זה לא עוזר. 

052-4627462 יונתן נוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קופסאות אנדרואיד שיושבות על חיבור הקאר פלי .

זה לא זול

https://www.carlinkitfactory.com/product/carlinkit-tbox-android-auto-smart-ai-box/

• מעניין 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...