Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צנרת זרימה חופשית - אקורד 2006

שימו לב! השרשור הזה בן 1770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צנרת זרימה חופשית, הונדה אקורד 2006

יש לי הונדה אקורד 2006 מנוע 2.0 שמתי לה צנרת זרימה חופשית שמחוברת מהמנוע עד סוף האגזוז ( כולל דוד כמובן)

השאלה בכמה כוח סוס זה יוכל לשפר ואם גם תהיה עליה קטנה במומנט וקגמ, ומתי בעיקר זה יורגש במהלך הנסיעה השינוי הנל?

ועוד שאתה קטנה: הוספתי ראש פילטר פתוח מורגש שינוי קצת בכוח וגם רעש נחמד, השאלה אם זה לא פוגע בכוח או משהו שיכול להרוס עם הזמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרעש לא מפריע לך סע לשלום ,לא נתקלתי עדיין ברכב שנהרס המנוע מפילטר פתוח בגלל ששאב "יותר לכלוך".

לדעתי מניסיון עבר אם יהיה לך שיפור זה רק בתחום סל"ד עליון.

Sent from...somewhere

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזק יהיה אולי לטווח הארוך. בכל מקרה, שום שיפור מעבר לסאונד לא יהיה לך. כל מי שאומר לך שיהיה שיפור ולו המינורי ביותר ע''י התקנת פילטר אויר פתוח טועה ומטעה.

לגבי צנרת, נדרשת השקעה כדי לבנות צנרת מתאמיה והשיפור יהיה מורגש אך לא יותר מדי. שקול זאת, כי לא בטוח שזה יהיה שווה את ההתעסקות. הרכב שלך הוא אוטו' כמעט לא ניתן לשפר אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזק יהיה אולי לטווח הארוך. בכל מקרה, שום שיפור מעבר לסאונד לא יהיה לך. כל מי שאומר לך שיהיה שיפור ולו המינורי ביותר ע''י התקנת פילטר אויר פתוח טועה ומטעה.

לגבי צנרת, נדרשת השקעה כדי לבנות צנרת מתאמיה והשיפור יהיה מורגש אך לא יותר מדי. שקול זאת, כי לא בטוח שזה יהיה שווה את ההתעסקות. הרכב שלך הוא אוטו' כמעט לא ניתן לשפר אותו.

תודה על תשובתך. הצנרת כבר הוחלפה, בעבודה די נקיה ואיכותית (מאוד מקצועי) יש שינוי נעכר בקלות והתוצאה של הרכב. לגבי עניין הרעש יש שלט ששולט בפרפר בדוד וככה אני שולט בכמות הרעש וגם קצת מהזרימה החופשית

אני פשוט מנסה להבין אם יש משהו מדוד שאני יכול לבדוק עד כמה השתפר באמת ברכב?

ושמעתי שלפעמיים הפילטר יכול לפגום ביכולת של הרכב או בביצועיו האם זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרעש לא מפריע לך סע לשלום ,לא נתקלתי עדיין ברכב שנהרס המנוע מפילטר פתוח בגלל ששאב "יותר לכלוך".

לדעתי מניסיון עבר אם יהיה לך שיפור זה רק בתחום סל"ד עליון.

Sent from...somewhere

תודה. בהחלט מורגש שינוי בגבוהים יותר.

אבל יש גם אופציה שהפילטר יכול לקלקל את ביצועי הרכב או לפגום בהם, כי כבר שמעתי בעבר על כך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש שינוי - מאמין שאתה תוכל לומר לנו לפי הרגשתך (גם זו הפסיכולוגית) - הן אתה נוהג ברכב.

(מקצועי זה לבדוק על דיינו, לפני ואחרי).

אצל מי ביצעת את העבודה ? (שניתן אולי להוסיף למומלצי הפורום ?)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש שינוי - מאמין שאתה תוכל לומר לנו לפי הרגשתך (גם זו הפסיכולוגית) - הן אתה נוהג ברכב.

(מקצועי זה לבדוק על דיינו, לפני ואחרי).

אצל מי ביצעת את העבודה ? (שניתן אולי להוסיף למומלצי הפורום ?)

פסיכולוגית בוודאי שלא! אחרי מה שעשיתי מעבר לתחושת התאוצה והקלילות שבה הרכב יוצא מהמקום וממשיך להשתחרר עוד בדרך (לפני השיפור זה לא היה קיים ברכב)

התאוצה מ0-100 ירדה מ10.6 לפני השיפור ל8.8 שניות.

אז זה ככה בשביל הפסיכולוגיה..

עשיתי במקום שנקרא Tunning Time שנמצא בבאר שבע

זה הפייסבוק: https://m.facebook.com/TuningTimeIsrael/?ti=as

מומלץ מאוד, שירות מהיר מאוד (צנרת מלאה פלוס דוד בתוך חצי יום) מחיר מאוד הוגן ונוח. איכותי, אחריות לכל החיים קיבלתי ממנו, והעבודה מאוד טובה, אני מבסוט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון בסיויק, צנרת ללא ממיר וללא דוד אמצע עם דוד פתוח מאחורה, ופילטר פתוח לעומת רכב סטוק ,יש הבדל והרבה ,אבל...ופה האבל, השינוי מגיע בעיקרו בסל"ד גבוה מה גם שהונדה זה רכב שאוהב סל"ד גבוה ולכן אני בספק אם אתה מרגיש משהו בהתנהלות יום יומית.

ולרדת ב 2 שניות במיאוץ ל100 רק עם צנרת ופילטר נראה לי אופטימי מאוד.

Sent from...somewhere

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון בסיויק, צנרת ללא ממיר וללא דוד אמצע עם דוד פתוח מאחורה, ופילטר פתוח לעומת רכב סטוק ,יש הבדל והרבה ,אבל...ופה האבל, השינוי מגיע בעיקרו בסל"ד גבוה מה גם שהונדה זה רכב שאוהב סל"ד גבוה ולכן אני בספק אם אתה מרגיש משהו בהתנהלות יום יומית.

ולרדת ב 2 שניות במיאוץ ל100 רק עם צנרת ופילטר נראה לי אופטימי מאוד.

Sent from...somewhere

לא דיברתי על התנהלות יומית, מעבר לתחושה שפתאום הרכב יותר קל וסוחב בקלות.

אלא לפעמיים שאתה מצמיד דוושה והסלד. גבוהה

אני מרגיש את התאוצה והשחרור כשהוא ב4 ומעלה.

וכן תתפלא השיפור הוריד לי בשתי שניות.

מה גם שתראה במפרט הטכני באתר Icar התאוצה שלו 0-100 היא 10.2

אם תרצה בפרטי אראה לך תהליך פתיחה שאני מגיע ל100 בתוך 8.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שיש שיפור של כמעט שני שניות פשוט אין

וגם הפילטר רוב הסיכוים שהוריד לך הרבה מהמומנט.

אם כבר היית מחליף סעפת ודאון פייפ ואז השינוי היה יותר משמעותי,צנרת לא נותנת כמעט כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...