Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו B4 2008

assassin's
שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

עברתי על הפוסטים השונים לגבי הרכב אז קודם כל תודה!

לפי מה שהבנתי יש דגם עם 150 כ"ס והוא אמין וטוב והכל נפלא (לפי טענות של אנשים).

מצד שני, ישנו דגם עם 165 כ"ס, לפי מה שהסבירו לי ישנו טורבו ברכב שגורם לרכב להיות פחות אמין ושהטורבו גורם לבעיות מכניות כאלה ואחרות (לא יודע איזה בעיות).

אשמח אם תוכלו להאיר את עיניי

המון תודות

למען הסר ספק מדור בסובארו B4 שנת 2008

הסיבה שאני רוצה את הרכב הזה היא:

1. אני נכה עם בעיות וכאבי גב שלא ברא השטן - משתמש בכדורים וקנאביס.

2. בגלל סעיף 1 - אני רוצה רכב מפנק מרווח שלא תהיה לי בעיה איתו ובעיקר שיהיה אמין.

שוב תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כך אין המנועים הם זהים עם ניהול מעט שונה ואין טורבו באף אחד מהם. ולידעתי הם אמינים באותה המידה. אגב ב2008 יש רק 150כ"ס (ב2 ליטר) ב2007-6 יש את ה165.

בלי קשר אם אתה מחפש רכב נוח זה ממש לא רכב בשבילך. הוא נמוך מאוד וגם בלי כאבי גב זה מגביל. הוא נוקשה מאוד ולכן חביב על חובבי נהיגה אך זה ממש לא רכב שמגהץ את הכביש. כל בליטה או בור עוברת בשידור ישיר לגוף שלך.

אגב אם אתה רוצה את אותו מנוע/אמינות/מותג. תעלה במעט תקציב ותרכוש אחת מהדגם החדש יותר( יש מסוף 2009 כאלו) היא הרבה יותר גבוהה/מרווחת ובעיקר נוחה מאוווד לנסיעה וגם פחות שתיינית.

כל מה שכתבתי מגיע מנסיון עם 6!!! B4 שלש מהדגם שאתה מדבר עליו. ושלש מהדגם הבא אחריו שהמלצתי לך.

עוד אופציה זולה יותר היא פורד מונדאו 2010-11 הן יותר זולות משמעותית והמנוע 2.3 אמין מאוד. והן נוחות ומרווחת..... תברר קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

עושה לך סדר.

יש ל B4 כמה גרסאות מנועים בשנים האלה.

2.0 - 150 כ"ס שמגיעה גם בלימיטד אדישן

2.0 - 165 כ"ס - עד שנת 2007 - אין שם שום טורבו ככה שתהיה רגוע

2.5 - 170 כ"ס - דגם R

3.0 - ידנית, SPEC B - רכב נדיר מאוד עד שנת 2008.

לעניינו - אם אתה סובל מבעיות גב, הסואברו לא בשבילך, הרכב נמוך מאוד, גאנטים מאוד גדולים יחסית ככה שתרגיש כל בור בכביש.

המלצה (כפי שהמליץ מעליי) -מונדאו 2.3 אחלה בשבילך, משככת יפה ורכה מאוד על מהמורות - עולה גרושים ומאוד אמינה- וגם כבונוס - נוסעת יותר טוב מ B4 עם מנוע 2 ליטר.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים יקרים.

החלטתי (בעזרתכם) ללכת על מונדאו, יש לכם מושג מה הבעיות או התקלות הנפוצות שכדי להשים לב אליהם בזמן הבדיקה של הרכב ?

הבנתי שהתחזוקה שלו זולה, עם זאת יהיה לי בעיה במצבי הבריאותי להתרוצץ בין מוסכים לתיקונים על דברים שלא ידעתי עליהם....

שוב, המון המון תודות.

עמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונדאו 2.3 מאוד אמינה, מנוע דורטק אמין מאוד וגיר יפני פלנטרי של אייסין, מחלה ידועה במשאבת הגה, יש לבדוק שהוחלפה...מעבר לזה, רכב נהדר בכלום כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיישן חמצן לא תקין. תקלה נפוצה בסובארו מנועי 2000 במיוחד. החלפה לי עלה 1000 שקלים, רק חיישן מקורי .

חוץ מהחיישן אני לא אמור להיות מודאג משאר הממצאים שיש ברכב כמו משולשים, נקישות,נזילות למינהן???

אלו דברים שאני אמור לחיות איתם ?

תודה רבה ידידי

עמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברר עם מוסך לגבי התיקונים. לבדוק שהרכב החליף רצועת תזמון כולל מותחנים. כל 6 שנים או 90000 ק"מ. בסובארו יקר יחסית מעל 2000 שקלים. ככלל הרכב אמין מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הB4 - הדור הרביעי - שנתונים 2010 עד 2014 - הוא רכב סופר נוח, רך ונעים.

אם כבר אתה מחפש סובארו נוחה אז אמליץ בחום - מנסיון רב, להתמקד בדור הרביעי ולהתאמץ על דגמי 2013-2014 בגלל שיפורים שהכניסו שם במנועים (שרשרת טיימינג במקום רצועה ופילטר שמן עילי במקום תחתי) שמוזילים מאוד את תחזוקת הרכב ואת קלות הטיפול בו וגם שיפורים שהכניסו בגיר שמוסיפים קצת לצריכת דלק יותר טובה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך, יש נורות צק אנג'ין דולקות גם ברכבי 2018, אז ברכב 2008 יש סיכוי יותר מסביר שתהיה נורית דולקת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחילה אבל לא הייתי קונה רכב עם נורת check engine דולקת גם אם הוא מ2008 . בעיני זה מעיד על הזנחה

יתכבד המוכר ויתקן את התקלה על חשבונו ואז ימכור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורת צ'ק אנג'ן בחלק ניכר מאוד מהמקרים נדלקת עם תקלות שאפשר לחיות איתן ולפעמים מדברים שבכלל לא קשורים ישירות למנוע.

במיצובישי נדלקה לי נורת מנוע בגלל קוד שאומר שחיישן קראנק הפעיל אותה - בפועל זה היה מצבר חלש\קודנית.

בסובארו שלי גם כן נדלקה נורת תקלת מנוע ביחד עם ESP וביחד עם קרוז קונטרול מהבהב וזה אכן היה חיישן חמצן - אבל החיישן סה"כ היה בסדר, ומידי פעם היה נותן קיראה שגויה - המנוע היה מגמגם לרגע ממש קצר ואז הכל כרגיל - הייתי מאפס את התקלה עד לפעם הבאה שהופיע.

לבסוף החלפתי את החיישן וניתן דרך אגב להביא מקורי כזה של דנסו דרך איביי רוסיה במחצית המחיר - ההחלפה שלו כל כך פשוטה!

מפרקים קרן יניקת אוויר (שני מהדקי פלסטיק) כשהמנוע קר, מלבישים שני מאריכי ראצ'ט זה על זה - בוקסת חיישנים - משחררים את הישן, מכניסים את החדש - מחברים את הקונקטור ומחזירים קרן אוויר למקום. 5 דקות וזה רק בגלל שאתה עם הכוס קפה ביד.

החיישן נמצא ישירות מתחת לקרן האוויר במבט עילי.

מה שכן הייתי עושה זה לוקח את הרכב למוסך מורשה עם מחשב דיאגנוסטיקה מקורי וסורק את כל הקודים ברכב.

תושבת מנוע בסובארו - פחות סביר כי המנוע עצמו מהיותו מנוע בוקסר - משכח רעידות - תבדוק איך הרכב נוסע ואיך הוא כאשר עומד בסרק. אם כבר הייתי בודק שהן לא שבורות חס וחלילה ושתושבת גיר תקינה.

רצועת טיימינג אם אין תיעוד וודאי להחלפה שלה - תחליף! רצוי גם על הדרך את משאבת המים והטרמוסטט - אם כבר אז כבר.

כל השאר - תוודא שאין נזילות - הרכבים האלה הם פחות או יותר BULLET PROOF

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...