Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מובילאיי במחיר שובר שוק

shlomi88
שימו לב! השרשור הזה בן 1714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך מעדכנים את משרד הרישוי על ההתקנה בבקשה?

אוי באמת שמספיק.

אחרי שימוש של כמה חודשים, אני יכול להגיד שזה מצפצף כי צריך.

מי זה כל הזמן מתריע לו, או שיש תקלה, או שנוהג ככה, שזה מגיע לו.

לעצם העניין, יש מבצעים, הכי חשוב שמעדכנים במשרד הרישוי שתקבל את ההנחה ברישוי.

ליאור.

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם האתר הנכבד טרם העמיד את המערכת למבחן אז אולי הגיע הזמן ?

פעם אחת ולתמיד להוכיח שאם אתה נוהג אתה לא צריך את המערכת ואם אתה עסוק בכל הסחת דעת אחרת במקום לנהוג אז המערכת עשויה להציל אותך.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האתר הנכבד טרם העמיד את המערכת למבחן אז אולי הגיע הזמן ?

פעם אחת ולתמיד להוכיח שאם אתה נוהג אתה לא צריך את המערכת ואם אתה עסוק בכל הסחת דעת אחרת במקום לנהוג אז המערכת עשויה להציל אותך.

על אותו המשקל לא צריך גם את המערכות האקטביות האחרות.

אם כל הנהגים יצייתו לחוקים, יכבדו אחד את השני על הכביש, גם לא יהיו תאונות דרכים והרוגים. (גם פחות עבודה לפחחים, פחות גניבות רכב לחלקים, פחות עומס בבית חולים וכו' וכו'). אין לזה סוף.

כאשר רוצים להוסיף רובד נוסף של הגנה, קשה להגיד שבהתקנה נכונה המערכת לא עושה את שלה. כמובן שגם הנהג צריך לעשות את שלו ולנהוג בתהאם לחוקים עד כמה שניתן.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אותו המשקל לא צריך גם את המערכות האקטביות האחרות.

אם כל הנהגים יצייתו לחוקים, יכבדו אחד את השני על הכביש, גם לא יהיו תאונות דרכים והרוגים. (גם פחות עבודה לפחחים, פחות גניבות רכב לחלקים, פחות עומס בבית חולים וכו' וכו'). אין לזה סוף.

כאשר רוצים להוסיף רובד נוסף של הגנה, קשה להגיד שבהתקנה נכונה המערכת לא עושה את שלה. כמובן שגם הנהג צריך לעשות את שלו ולנהוג בתהאם לחוקים עד כמה שניתן.

אלעד

לדעתי בטווח הקצר - אתה צודק אבל בטווח הארוך אתה טועה - אסביר:

המערכת ללא ספק משפרת במידה מסויימת את הבטיחות האקטיבית ברכב, היא תתריע לך אם רכב לפניך בולם ואתה לא מתיחס, או אם נרדמת ואתה סוטה מהנתיב (אם כי לא נראה שהיא עושה את העבודה בתחום הסה לפי מצב סלט החצילים שנקרא כבישי ישראל).

המינוס הגדול הוא ריבוי התראות שווא מחד ומתן הרגשת בטיחות פיקטיבית.

והעובדה שזה עיכב בלפחות שנתיים חדירה של מערכות מובנות, וכאלה בעלות יכולות אמיתיות להתערב בבלימה, האצה והיגוי של הרכב.

בנוסף - איכות הפעולה של המערכת ודיוקה תלויים בהתקנה מקומית שלא עוברת שום בקרת איכות שמתקרבת לרמה של יצרן רכב! אפילו לא סוזוקי הודו.. (מה שנקרא מארוטי).

ועל הדרך, בא מר מתקין ומתערב במערכת החשמל המקורית של הרכב, ורמז - הוא לא עובד עם מלחם, ואם ישבר קליפס הוא לא ידווח לבוס ויחליף את החלק בחדש, הוא יסגור ככה.

אז ואללה - לפרק חצי אוטו, לתת לאיזה אהבל להתעסק במערכת החשמל וכל זה בשביל כמה צפצופים? למה מי מת?! תקנו רכבים עם מערכות מקוריות אם כלכך חשוב לכם לסמס בנהיגה!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בטווח הקצר - אתה צודק אבל בטווח הארוך אתה טועה - אסביר:

המערכת ללא ספק משפרת במידה מסויימת את הבטיחות האקטיבית ברכב, היא תתריע לך אם רכב לפניך בולם ואתה לא מתיחס, או אם נרדמת ואתה סוטה מהנתיב (אם כי לא נראה שהיא עושה את העבודה בתחום הסה לפי מצב סלט החצילים שנקרא כבישי ישראל).

המינוס הגדול הוא ריבוי התראות שווא מחד ומתן הרגשת בטיחות פיקטיבית.

והעובדה שזה עיכב בלפחות שנתיים חדירה של מערכות מובנות, וכאלה בעלות יכולות אמיתיות להתערב בבלימה, האצה והיגוי של הרכב.

בנוסף - איכות הפעולה של המערכת ודיוקה תלויים בהתקנה מקומית שלא עוברת שום בקרת איכות שמתקרבת לרמה של יצרן רכב! אפילו לא סוזוקי הודו.. (מה שנקרא מארוטי).

ועל הדרך, בא מר מתקין ומתערב במערכת החשמל המקורית של הרכב, ורמז - הוא לא עובד עם מלחם, ואם ישבר קליפס הוא לא ידווח לבוס ויחליף את החלק בחדש, הוא יסגור ככה.

אז ואללה - לפרק חצי אוטו, לתת לאיזה אהבל להתעסק במערכת החשמל וכל זה בשביל כמה צפצופים? למה מי מת?! תקנו רכבים עם מערכות מקוריות אם כלכך חשוב לכם לסמס בנהיגה!

אני אכן נוטה להסכים איתך שכל פירוק של פלסטיק ברכב דורש איש מקצוע טוב, אחרת הדברים לא חוזרים למקומם ב100%. אני ישבתי למתקין של המובילאיי "על הראש" כדי לוודא שהוא לא הורס שום דבר ועדיין לא אהבתי את מה שראיתי, חוסר עדינות משווע כלפי צמות החשמל. מצד שני, עושה רושם שההתקנה לא כל כך מסובכת כמו שמתארים אותה פה, מדובר בהזנת מתח וחיבור התקן השראתי על כבלי הCANBUS לקריאת מידע על בלימה, איתותים וכו'( ללא שום חיתוך או הלחמה). כל שאר העבודה היא להעביר את כבלי המסך והמצלמה למיקומם ולבצע כיול. אני לא רואה הבדל גדול בין התקנת מובילאיי לבין התקנת מערכת מולטימדיה שחצי מדינת ישראל מתקינה היום , ברוב המקרים אצל המתקין הכי זול שהם מוצאים.

אין לי ספק שהייתי מעדיף שהמערכת הזו או אחרת יגיעו מקוריות מהיצרן, אבל אם אתה חושב שהמערכות של היצרן חפות מפשע או לא מייצרות תחושת ביטחון פיקטיבית - אתה טועה ובגדול. קרוב משפחה שלי נהג ברכב מודל 2019(שעלותו מעל חצי מליון שקל) ששום דבר לא מנע ממנו מלהתרסק לתוך הרכב שלפניו כשהקרוז קונטרול האדפטיבי מוצא עצמו מופתע על ידי תאונת שרשרת, הנזק היה לא קטן בכלל. אני נוטה מאוד להאמין שהתאונה הזו קרתה בגלל "תחושת ביטחון פיקטיבית" + מערכת שאינה מסוגלת להתמודד עם כל תרחיש + סיפורי פוגי ואובר "רעש" שאנשי המכירות מייצרים באולמות המכירה סביב המערכות הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו מהעבודה נותנים את מערכת movon ב-1500 שקלים (שיוחזרו דרך עלות הרישוי השנתי), לא מ-סוכן משנה ו-3 שנים אחריות. יש יתרון שלה על מובילאיי?

אני לא יכול להשוות כי לא נהגתי עם מובילאיי, אבל יש לי ברכב (סנדרו סטפוואי) מערכת movon והיתרון הגדול שלה הוא שיש בה מצלמת דרך מובנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שכמו הרבה דברים, אין כמו משהו שמורכב על פס הייצור.

אבל אדם שאין לו את האמצעים לרכוש רכב חדש עם אמצעי בטיחות אקטיביים ועדיין רוצה לקבל לפחות את ההתרעות שעלולות להציל אותו - זו חלופה טובה.

אתם מצפים שכל אחד שרוצ יילך ויזרוק את הרכב הישן? שכל אחד ילך לקחת הלוואת בלון לרכישת רכב בכסף שאין לו ובסוף התקופה יסתבך ושוב יקנה רכב ישן?

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו משלמים אגרת רישוי 26₪ אם אני זוכר נכון.

מקריאה ברשת, הבנתי שמקבלים 500₪ בפריסה ל - 3 שנים. האם אני יכול להסיק מכך שרכבי נכים לא זכאים לרכוש את המערכת ב"חינם" (עם החזר?)

מתעניין בעקבות הנושא הנוכחי. ראיתי הרבה תגובות חיוביות, בעד.

איך אני יכול לברר את הנושא? או שמלכתחילה רכבי נכים לא כלולים בזכאות להטבה הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרמן - למשרד הרישוי יש נוהל מסודר - חפש מידע שם.

לגבי מערכות מקוריות - ברור לי שזה עוד לא חף מטעויות. אבל! דבר ראשון ההתקנה והחיווי שלהם מדוייקים משמעותית מצפצפה בהתקנה מקומית.

דבר שני - סטטיסטית, הסיכוי למנוע תאונה ברכב שגם יכול לבלום בשבילך הוא גבוה יותר והעובדה שרכבים מופשטים ממערכות מקוריות בחו"ל כדי להתקין פה את הזבל הזה היא הבעיה הגדולה ביותר - המערכת הזאת, כמו שכבר כתבתי, מעכבת בכשנתיים-שלוש הגעה של רכבים עם מערכות מקוריות, הן חדשים והן משומשים.

הרי היינו יכולים לקבל כבר היום רכבים עם מערכת מקורית שכבר 3-4 שנים על הכביש ושווים פחות מ40 אש"ח.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]518996[/ATTACH]

תודה, כנראה "נפל בין הכיסאות" תהיה הגדרה מתאימה לפה. כי אין התייחסות למי שמשלם אגרת רישוי מופחתת (רכבי נכים, נכי צהל).

מסיק מכך שאין כדאיות כלכלית לבעלי רכבים כאלה להתקין את המערכת, מבחינה כלכלית. מבחינה בטיחותית וודאי שכדאי לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
היי,

אני רוצה להתקין ברכב שלי מובילאיי. התקשרתי לשרות הלקוחות והציעו התקנה ב2,100 שח עם שנה אחריות.

במקרה היום בדרך לעבודה עברתי על פני חנות שלוגו של מובילאיי התנוסס עליה.

התקשרתי אליהם והם מציעים את אותה מערכת + 3 שנות אחריות + מתנה ב-1,890 ש"ח.

איך זה ייתכן?

האם כדאי להיזהר?

תודה

מאיפה המחיר הזה?

ביררת? אשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...