Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מובילאיי במחיר שובר שוק

shlomi88
שימו לב! השרשור הזה בן 1723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני רוצה להתקין ברכב שלי מובילאיי. התקשרתי לשרות הלקוחות והציעו התקנה ב2,100 שח עם שנה אחריות.

במקרה היום בדרך לעבודה עברתי על פני חנות שלוגו של מובילאיי התנוסס עליה.

התקשרתי אליהם והם מציעים את אותה מערכת + 3 שנות אחריות + מתנה ב-1,890 ש"ח.

איך זה ייתכן?

האם כדאי להיזהר?

תודה

הונדה סיוויק ES 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה שתעשה לעצמך דבר כזה?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי באמת שמספיק.

אחרי שימוש של כמה חודשים, אני יכול להגיד שזה מצפצף כי צריך.

מי זה כל הזמן מתריע לו, או שיש תקלה, או שנוהג ככה, שזה מגיע לו.

לעצם העניין, יש מבצעים, הכי חשוב שמעדכנים במשרד הרישוי שתקבל את ההנחה ברישוי.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שימוש של כמה חודשים, אפשר לומר שהמערכת מתפקדת כהלכה אך ורק אם המתקין שלה לא היה חאפר והתחפשן בתהליך ההתקנה.

ברכב הנוכחי התקינו את המצלמה כשהיא skewed כלפי צד שמאל, כך שאם אני נמצא בעיקול בכביש רב נתיבי ובנתיב משמאלי יש רכבים, המובילאיי מתייחס אליהם כאילו הם בנתיב שלי(!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שנאמר לי משיחה שעשיתי למובילאיי, יש מוכרים (אוטודיפו לדוגמא עלו בשיחה) שנותנים אחריות 3 שנים אבל האחריות רק אצלהם, על דעת עצמם ועל-פי שיקול דעתם ולא בכל מקום שמורשה להתקין מובילאיי מטעם מובילאיי.

כמו כן לא תמיד זאת גרסת PRO.

לטענת הנציג מובילאיי גם שולחים מתקין עד אליך ובטוח שהמתקין מתקין כמו שצריך.

זה ההבדל שאני מצאתי.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו מהעבודה נותנים את מערכת movon ב-1500 שקלים (שיוחזרו דרך עלות הרישוי השנתי), לא מ-סוכן משנה ו-3 שנים אחריות. יש יתרון שלה על מובילאיי?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שימוש של כמה חודשים, אפשר לומר שהמערכת מתפקדת כהלכה אך ורק אם המתקין שלה לא היה חאפר והתחפשן בתהליך ההתקנה.

ברכב הנוכחי התקינו את המצלמה כשהיא skewed כלפי צד שמאל, כך שאם אני נמצא בעיקול בכביש רב נתיבי ובנתיב משמאלי יש רכבים, המובילאיי מתייחס אליהם כאילו הם בנתיב שלי(!)

לא הבנתי במדויק את המשמעות של skewed, האם המצלמה פשוט לא מותקנת בקו אופקי ישר או שמא מותקנת כשהיא לא במרכז השימשה?

לגבי המצב הראשון שתיארת, יתכן וזה עלול לגרום לתופעה שאתה מתאר.

לגבי המצב השני אני משער שלא אמורה להיות בעיה רצינית כל עוד המצלמה שומרת על מיקום סביר במרכז הרכב. במהלך ההתקנה המתקין אמור להגדיר במובילאיי את מיקום המצלמה ביחס לרכב, כלומר, מרחק של המצלמה מכנף ימין, שמאל , מרחק מקצה תא המטען וכו'.

אם ההתקנה מבוצעת כראוי והמערכת מכויילת כראוי, תצפה למעט התראות שווא.

אם המערכת לא מותקנת כראוי, תחזור אל המתקין / פנה למובילאיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להיות מרוצה שהצפצפה חסכה לך הרבה נזקים,אם כבר כדי מאוד,שתעשה חושבים עם עצמך למה הצפצפה חסכה לך כ"כ הרבה "נזקים" ומה אתה עושה בזמן הנהיגה מלבד מה שאתה אמור באמת לעשות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי במדויק את המשמעות של skewed, האם המצלמה פשוט לא מותקנת בקו אופקי ישר או שמא מותקנת כשהיא לא במרכז השימשה?

לגבי המצב הראשון שתיארת, יתכן וזה עלול לגרום לתופעה שאתה מתאר.

לגבי המצב השני אני משער שלא אמורה להיות בעיה רצינית כל עוד המצלמה שומרת על מיקום סביר במרכז הרכב. במהלך ההתקנה המתקין אמור להגדיר במובילאיי את מיקום המצלמה ביחס לרכב, כלומר, מרחק של המצלמה מכנף ימין, שמאל , מרחק מקצה תא המטען וכו'.

אם ההתקנה מבוצעת כראוי והמערכת מכויילת כראוי, תצפה למעט התראות שווא.

אם המערכת לא מותקנת כראוי, תחזור אל המתקין / פנה למובילאיי.

במקרה שלי מדובר בשילוב של השניים. מבחינת עניין המיקום, לפי מה שיצא לי לראות בשאר המאזדות מהדור שלי, זה תמיד מימין לגוש הפלסטיק שמכיל את חיישן ה SCBS ומצלמת ה LKAS. צילמתי את העסק, לטעמי ההתקנה העקומה די ברורה (פחות ברורה מתוך הרכב, מה שכנראה "הפיל" את המתקין).fbe577df2fc5d2f224e01e86685aeaa9.jpg

Sent from my Tricorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אצלי ב C4 פיקאסו הוא ממוקם דומה - מימין לחיישן המקורי- אבל עובד מצויין. מה שכן מותקן מפולס בניגוד למצב אצלך.

מוכרח לציין, כמו אחרים בשרשור הזה, שהופתעתי לטובה מהתפקוד ומהתמורה המתקבלת מהמובילאיי.

עדיף כמובן מערכות פעילות ולא רק מתריאות. אבל במסגרת המגבלה של התראה בלבד הוא מתפקד מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש השוואה אמיתית של מובילאיי מול movon?

מה הפוטנציאל לנזק ברכב יונדאי 2011?

כמה פלסטיקים מפרקים? האם זה מתעלק גם על האיתות?

לא בא לי תקלות מעצבנות או משביתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...