Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב ל3 חודשים, כדאי ?

Free
שימו לב! השרשור הזה בן 1802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניות - תזמין משלוח.

טיולים בשבת - תשכור רכב.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה תתחיל שתרצה למכור את הרכב אחרי שלושה חודשים.

אתה עלול למצוא את עצמך לפחות עוד חודש בלי שום קונה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב קטן אוטומטי אפשר לשכור ב 2400 לחודש.

ל 3 חודשים זה יוצא 7200.

תכננת לקנות ולמכור ב 4000 פחות. תוסיף לזה ביטוח נגיד 1000-1500 + נגיד 2 או 3 בדיקות קניה שתצטרך לעשות + קצת זמן שתבזבז על זה ואתה כבר עובר את מחיר ההשכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש רכב פשוט אמין וזול, סטייל יונדאי גטס או אקסנט ישנות יותר. עד 10 אלף.

רכב עם נתונים טובים.

קונה בכמה אלפים, מוכר בערך באותו מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בביטול ביטוח מקבלים החזר של החלק היחסי של התקופה שלא נוצלה.

אני יכול להגיד שאני באופן אישי עשיתי את אותו הדבר רק לאחרונה, הייתי צריך רכב לתקופה קצרה, רכשתי רכב שנת 2008 שהמחירון שלו היה 21 אלף ₪ יד ראשונה, במחיר של 18 אלף ₪, לאחר טסט וטיפול שנערכו זמן קצר לפני כן.

מכרתי את הרכב לאחר 10 חודשים במחיר של 15 אלף ₪ (המחירון היה 17 אלף ₪- ירד לדעתי באופן חריג הרבה בתקופה הזאת באחוזים). בדרך עשיתי טסט שעלה כ- 1,300 ₪. מצבר התקלקל ועלה 400 ₪.

כהכנה למכירה ולצורך שיפור המכירה בחרתי לעשות טיפולי פחחות קטנים שעלו 500 ₪, ליטוש פנס קדמי שעלה 50 ₪ טסות שעלו 110 ₪ ומשחת פוליש שעלתה 30 ₪ (עשיתי לבד את הפוליש).

עלות ביטוח מקיף וצד ג׳ כ- 2,300 ₪ לשנה, לעשרה חודשים כ- 2,000 ₪.

עלות בדיקה כ- 300 ₪ למיטב זכרוני.

סה״כ הוצאות: 7,700 ₪ בעשרה חודשים.

השכרה הייתה עולה הרבה יותר.

הרכב נמכר בתוך יומיים לאחר ששמתי מודעה על הרכב בלבד ואפילו לא פירסמתי ביד 2.

הרוכש לא לקח את הרכב לבדיקה אפילו.

אבל צריך לבצע בדיקה שהרכב במצב טוב והוא לא לפני טיפול יקר (למשל טיימיניג).

הרכב היה מעולה דרך אגב (פולקסווגן גולף), מודרני לחלוטין.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה א: שכירות + מוניות. הכי חכם.

אופציה ב': לרכוש רכב זול מאוד: 5-7 אלף עם טסט ולמכור אח"כ.

כל פעולה אחרת תעלה לך יותר.

אגב, המלצה שלי: בשבת תשב עם המשפחה ותאכל חמין....

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה רכב שהיה אצל מישהו 3-4 חודשים (אלא אם כן זה מישהו שאני מכיר ויודע שסיבת המכירה אמיתית), זה גורם לחשד שהרכב לא תקין או שיש איזו בעיה אם החזיקו בו מעט זמן.

לדעתי לשכור רכב זה הפתרון הנכון, אם מדובר על 300 ק"מ בחודש כמו שציינת, הייתי מסתדר עם מוניות ביום יום ושוכר רכב כשצריך לבצע נסיעה ארוכה.

כלכלית, לא משתלם לך לקנות רכב, נגיד שתקנה רכב ב-60 אלף ש"ח, נגיד שתמכור אותו אחרי 3-4 חודשים ב-55 אלף ש"ח כמו שאתה מצפה, אתה עדיין תשלם על ביטוח, אולי תצטרך לתקן משהו ברכב או להחליף, העלויות יהיו מעבר לעלות של השכרה לכל התקופה ויהיה לך יותר כאב ראש.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...