Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאונד בר/מקרן קול - איזה יכול להחליף מערכת קולנוע?

BRAVO_SX
שימו לב! השרשור הזה בן 1419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש התרשמויות טובות גם אצל קרוסאובר באלנבי, תל אביב.

כמו כל דבר בארץ, המחירים באתר לא קשורים למציאות, או בקיצור, צלצל לפני כדי לתאם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הלכתי היום לשמוע.

שמעתי ימאהה 207, פולק אודיו מיני, jbl 3.1/5.1, קליפיש 11, LG SK10, JAMO SB40.

אחרי ששמעתי את כולם מיוטיוב ממספר שירים שונים, נפסלו 3 הראשונים ימאהה, פולק ו JBL בגלל שלא אהבתי בכלל את הסאונד שהפיקו, אנמים וצורמים ללא טעם. הסאונד בקליפיש היה סאונד טוב אבל בלוטוטס על הפנים כל שניה מתנתק.

נשאר הגאמו ואל גי. הבעיה שלא היה במלאי נסעתי ל 5 חנויות ולאף אחד לא היה במלאי לקנות לקחת העיקר מפורסם באתרים זמין לשלם ולקחת.

אז כנראה ימשיך לבדוק אם קיים אצל מישהו פיזית לקחת או שאבדוק אופציות להזמנה(אמזון וכדומה) למשהו שאחר שמומלץ שלא שמעתי.

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המקרן הזה כ 4 שנים.

אני מאוד מרוצה מהסאונד ובעיקר מהעיצוב.

למרות שאני חייב להגיד שהייתה תקלה אחת של תקשורת הסאב, ותוקנה במסגרת האחריות. 22ca6968050cd1a61cc7ab8d2e965504.jpg

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם שמיעה של רכיבים בחנויות אני נזהר ולוקח בערבון מוגבל: לא מעט פעמים הם מכוונים את המכשירים לפי טעם מסויים, מה שבהחלט יכול לגרום לו להישמע אנמי. אני מתחיל את השמיעה במכשירים האלו כאשר הכל כולל הכל מאופס, ואין שום הגברה של טרבל/באס/מיד או כל דבר אחר. כמו כן בחנות זה לא תמיד נשמע כמו בבית.

בהמשך להמלצות - נסה את סמסונג.

הישתדל לבוא עם דיסק און קי ושירים באיכות טובה ואל תסתמך רק על יוטיוב.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאקוסטיקה והחזרים יש תפקיד מכריע בסאונד. כל מה שצריך זה לשים ידיים מאחורי האוזניים והסאונד משתנה דרמטית אם יש פחות החזר מהקיר האחורי

בגלל זה אודיופילים אמיתיים ממקמים את הספה והרמקולים רחוק מקירות... (אחרי הגירושים)

מי שזה מעניין אותו יכול לעשות כל מיני משחקי מיקום של עצמו ושל רמקולים ושל עצמים בחדר ולשמוע מה נשתנה.

מלשים כריות מאחורי הרמקול, לשחק עם המיקום שלהם בתוך החדר, ועד לכסות בשמיכה את הטלוויזיה...

אז איך אפשר לבחור ככה רמקול בחנות?

האמת היא שאי אפשר ממש לדעת.

זה מה יש...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ.

חושב בשקט, שהאשה לא תשמע.

מחפש סאונד בר לסלון כנראה עדיף שגם יהיה סאב. שימושים עיקריים, הגברת הטלויזיה והזרמת שירים לשמוע ברקע.

תקציב...2,000 ש"ח.

יש המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ תשובה -

אתה עדיין צריך תשובה :)? או שהקברניט בבית שמע אותך ?

2000 ש"ח זה הרבה...אם אתה מחפש משהו להנות אתו יש לא מעט בתקציב שהקצאת...

עריכה אחרונה על ידי adam11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...