Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נסגר עם מצלמות המהירות?

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מבין את זה, אני תמיד נוסע במהירות שהיא פחותה מה מקסימלית, ונהגים שסביבי נוסעים הרבה יותר ממני ובווודאות מעבר למהירות המותרת ועוקפים אותי , ככה שתאורתית אני בין היחידים שלא אמור לקבל קנס מהמצלמות מהירות (מין הסתם גם לא קיבלתי), אבל מה הולך עם כל שאר הנהגים, הרי לא הגיונו שכולם מקבלים קנסות ועוד יותר לא הגיוני שהם מקבלים וממשיכים לנסוע במהירות מופרזת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הגיוני וחצי המדינה מרוויחה מיליונים בשנה מהמצלמות לא כולם גאונים.

ויש כאלה שמכירים את כל המיקומים של המצלמות, או שנוסעים עם וויז פתוח, אז הם מרשים לעצמם לטוס.

ויש את האלה לפני מצלמה, ממש לוחצים ברקס יורדים ל-90 קמ''ש, וברגע שעוברים את הפס בכביש, קיק ל-140 קמ''ש, גם הם נתפסים בסוף, מכמונות מהירות, דבורה, וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם מצלמות לא פעילות, ואת אלה שמתיימרים להכיר את המיקומים של מה פעיל ומה לא.

למה לא מפעילים את כולן, לא יודע. כנראה משיקולי עלויות.

לדעתי, אם המערכת נשלטת מרחוק, אני הייתי בונה אלגוריתם שמפעיל ומכבה אותן בצורה רנדומלית במיקומים שונים.

או לשכלל את המערכת ולהפעיל את המצלמות בהתאם לעומסי תנועה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או הפתרון הכי חונק - 2 מצלמות למדידת מהירות ממוצעת :(

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומות קבועים, בסופו של דבר אתה נרדם. אנשים יודעים שיש במקום מצלמה ומתרגלים. האזהרה של וויז לא נשמעת בגלל האדישות ובסוף נופלים והמצלמות חוגגות.

אני שמתי מכשיר של איתוראן, בתשלום חודשי קטן. יש לו צליל שונה ומטריד. המכשיר הזה הציל אותי מספר פעמים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את זה

גם אני לא מבין. התשובה הפשוטה היא: סתם.

המדינה מתעצלת להרים את הכסף ששוכב לו סתם על הקרקע.

חוץ מהמקומות שיש בהם מצלמות קבועות או מארבים נפוצים,

ברוב הארץ אתה יכול באופן מעשי לנהוג הרבה הרבה הרבה מעבר למהירות המותרת בלי שום אכיפה, לאורך שנים.

לא מומלץ וכיו״ב.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני תהיתי לגבי אותה סוגייה כי אכן זה לא נראה הגיוני שהמוני רכבים אמורים לקבל קנס עכשיו ורק שני רכבים שמזדחלים על הנתיב הימני ב 90 קמ״ש ״ניצלו״.

לא רוצה להתחייב עבורך אבל נראה שברוב המקרים גם אם תתן גז לא יקרה כלום, או שהן לא פעילות או שאין אכיפה, ורוב האנשים יודעים את זה ולכן רובם לא יורדים באמת ל 90 כשיש מצלמה אלא ממשיכים ב 110 -120 שהם נסעו בהם ממקודם.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי - אתם תומכים בגביית המיסים במסווה הזאת כאילו?

כל העולם מפרק את מצלמות המהירות מהכבישים המהירים כן?

כבישי ישראל הבינעירוניים במצב טוב מאד ברובם (במיוחד בקטעים שעברו עדכון בשנים האחרונות), אין שום בעיה לנהוג שם במהירות גבוהה מהכתוב על השלט.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את זה, אני תמיד נוסע במהירות שהיא פחותה מה מקסימלית, ונהגים שסביבי נוסעים הרבה יותר ממני ובווודאות מעבר למהירות המותרת ועוקפים אותי

זה נתון שאתה רואה.

מה קורה עם הנתונים שאתה לא רואה? מה עם כל הנהגים שנוסעים שם לפניך ואחריך? כולם ללא יוצא מהכלל נוסעים כמו שתיארת?

יש כאלו שמאיטים, יש כאלו שלא, ויש כאלו שלא רואים\יודעים\שומעים\מזיז להם את קצה השערה על הבי3ה הימנית כי ממילא הם נוסעים בלי רישיון אז לא יוכלו לשלול להם.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שאתה מקפיד להיות בנתיב הימני.

לשאלתך: קודם כל בהרבה כבישים מותר לנסוע במהירות 100 קמ"ש. אם אתה רואה אצלך בשעון "90 קמ"ש" אז אתה נוסע בפועל במהירות מעט נמוכה יותר ונראה לך שמכונית שעוקפת אותך על 100 (אמיתי) עוברת את המהירות המותרת אבל היא לא.

יש גם מינימום מהירות בה מופעלת המצלמה: לא יודע מה הפסיקות בנושא אבל יש מרווח מסויים שהמשטרה שמה לעצמה-הם לא רוצים להיגרר לבית משפט על כל דו"ח של 1-2 קמ"ש מעל המותר.

אני חושב שהם גם לא ישלחו דו"ח על צילום שיש בו מכונית נוספת קרובה למכונית שהפעילה את המצלמה. שוב , היו כבר פסיקות בנושא וגם אם המשטרה יודעת שתזכה בבית משפט היא לא רוצה להיגרר לכל תיק שעו"ד תעבורה חושב שהוא יציל את הלקוח שלו כי יש עוד מכונית בתצלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמות לא מצלמות מהקמ"ש הראשון מעל המהירות המותרת. יש לכל אחת מהן טולרנס מסוים. למצלמות על כביש 5, למשל, יש טולרנס של יותר מ-20 קמ"ש, עובדה שידועה לי משנים של נסיעה על כביש 5 במהירות של 120 קמ"ש.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע למצלמות האלו יש באמת טולרנס מסויים וגם הן לא כל הזמן פעילות ואם זה לא מספיק גרוע אז גם לא בכל תנאי הן מצליחות לתפוס תמונה ברורה.

אבל אם אתה נוסע במגבלות החוק למה זה בכלל מטריד אותך? או שאתה שואל מתוך סקרנות?

לא יודע, בזמן האחרון - בעיקר בנסיעות ארוכות של סוף שבוע, אני דווקא שם לב שרוב הנהגים בכלל נוהגים מתחת למהירות המותרת והרבה פעמים זה כבר נהיה מתסכל כי אני צריך לרגע לעקוף אותם משמאל רק בכדי לחזור לנתיב ימין ולנסוע במהירות שיוט חוקית.

לך תבין אנשים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בד"כ נוסע על 105-110 קמ"ש (במקומות שהמהירות המותרת 90) ולא עוצר לפני המצלמה.

המצלמות מכוונות ל110 בד"כ במקומות כאלה.

מיותר לציין שמעולם לא קיבלתי דוח...

חוץ מזה המהירות האמיתית נמוכה בכ3 קמ"ש (לפי הוויז).

נ.ב. תעשה טובה אם אתה נוסע בנתיב השמאלי ומתכוון להאט לפני מצלמה - היצמד לימני :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה תמיד אתה נוסע מתחת למהירות המותרת? יש בזה בעייתיות כשזה מוצג כסוג של החלטה גורפת. נהיגה חכמה כוללת השתלבות בתנועה ועל פי תיאורך אתה גורם הפרעה. נא האר את עיני/נו.

לא מבין את זה, אני תמיד נוסע במהירות שהיא פחותה מה מקסימלית, ונהגים שסביבי נוסעים הרבה יותר ממני ובווודאות מעבר למהירות המותרת ועוקפים אותי , ככה שתאורתית אני בין היחידים שלא אמור לקבל קנס מהמצלמות מהירות (מין הסתם גם לא קיבלתי), אבל מה הולך עם כל שאר הנהגים, הרי לא הגיונו שכולם מקבלים קנסות ועוד יותר לא הגיוני שהם מקבלים וממשיכים לנסוע במהירות מופרזת...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי - אתם תומכים בגביית המיסים במסווה הזאת כאילו?

כל העולם מפרק את מצלמות המהירות מהכבישים המהירים כן?

כבישי ישראל הבינעירוניים במצב טוב מאד ברובם (במיוחד בקטעים שעברו עדכון בשנים האחרונות), אין שום בעיה לנהוג שם במהירות גבוהה מהכתוב על השלט.

כל העולם מפרק את המצלמות המהירות? זה חדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...