Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה בעצם עולה לייצר אפליקציה?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה זה יוכל להצטרף ולשתף מידע?

יותר חשוב בא נשאל אותך 2 שאלות:

א. באמת צריך אפליקציה ? אתר לא מספיק? כמה אפליקציות אתה חושב אנשים יחפשו / יורידו לכל עסק קטן?

ב. יש אתר ? מתאים למובייל? יש לך כבר את כל הפונקציות שאתה מדימיין ממומשות שם ?

משתמשים ושיתוף - אתה כבר שם את זה במשהו לא ממש טריוויאלי - כי פתאום צריך מערכת משתמשים , מערכת ששומרת תוכן כזה או אחר , פורום או פיד ... מצד שני בתלות בסוג העסק יש המון חברות שעושות אפליקציות ואתרים לנישות מסוימיות ...

(סתם דוגמאות שנתקלתי - אפליקציות לתמונות של הילדים מהפעילויות היומיומיות בגן , מערכת ענן ואתר לבתי כנסת בארה״ב ... בשלב הזה שום דבר כבר לא יפתיע אותי)

בכ״א - אפליקציה - עם צד שרת , מערכת משתמשים ואיזשהו סוג פיד כזה או אחר לא נשמע זול

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה העסק שלך? איזה תחום? מה הקהל יעד?

למה אפליקציה בעצם? אולי זה סתם הוצאה מיותרת

אולי כבר קיימות אפליקציות שיכולות לשרת את העסק שלך? פלטפורמות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו לשאול כמה עולה רכב.

אפליקציה עולה כל סכום בין אלפי ש"ח למיליונים.

תמצא עסק עם אפלקציה שרלוונטית לך. תבדוק מי הכין לו אותה, וצור איתו קשר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, אתה עוסק בהפקת אירועים/דיג'יי, נכון?

עלות של אפליקציה, בתלות במסובכות שלה, יכולה בכיף להגיע למאות אלפי שקלים.

אבל כמו שאמרו נכון - מה הצורך? לא שלך, זה ברור - כל בעל עסק רוצה היום שתהיה לו אפליקציה. של הלקוחות. מה חסר להם היום שאתה לא יכול לספק במסגרת פלטפורמות קיימות כמו קבוצת פייסבוק/וואטסאפ, שידורים בטלגראם או רשימת דיוור?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחדד מה שכתבו קודם, מהפן של המשתמש:

אחשוב הרבה פעמים לפני שאוריד אפליקציה של עסק כלשהו (כל עוד שלא מדובר בבנק שלי למשל), בשונה מלהכנס לאתר כמובן.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר למה שכבר נאמר, אם באמת מדובר בתחום ההפקת אירועים/DJ, אין באפליקציה כזאת שום ערך ללקוח. אחרי שהאירוע נגמר אין שום סיבה שלקוח יוריד במיוחד/יחזיק את האפליקציה אצלו בטלפון, אם רוצים להגיד מילה טובה יש פלטפורמות הרבה יותר טובות לזה (Google Review/פייסבוק או מה שלא הולך בתחום הזה). ולקוח שרוצה לקבל מידע לפני האירוע/לברר פרטים, גם כן לא יוריד אפליקציה (כי הוא לא יקבל ממנה שום דבר מעבר למה שאתר אינטרנט פשוט מציע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי את האפליקציה של סקי דיל

יום אחרי שנגמרה החופשת סקי היא נמחקה כמובן.

וגם כשהיא הייתה בפועל, היא לא ממש הייתה שימושית.

בעיקר שופוני ולייקר את המוצר ללקוח בסופו של דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח (לא מבין בזה) שאחת המטרות בשימוש באפליקציה ולא באתר מותאם לסלולרי, היא לאפשר בשימוש במידע offline. אני לא יודע מה סקידיל עשו באפילקציה שלהם, אבל ככה הם יכולים להציע את המידע גם כשאתה לא מחובר, וזה יכול להיות שימושי בחו"ל. כמובן שהיכולת לעבוד offline גם פותרת בעיות של זמן תגובה וכו'

בנוסף, גם אם מדובר באפליקציה שיורידו לאחר מכן, אם עצם ההורדה והשימוש באפליקציה גורם למשתמש להשאיר יותר מידע שימושי עליו לבעלי האפליקציה... גם לזה יש ערך

אבל כמו שכתב Spire, מתחילים מלהגדיר צרכים...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא למחוק, מצטער, מה שכתב spire...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...