Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציוד משומש ששוכב אצל דוד שלי במחסן - האם שווה להתקין או לוותר? (יאריס TS)

SaarN
שימו לב! השרשור הזה בן 1750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי כבר המון זמן להחליף את המערכת הסטוק ביאריס שלי, אבל פשוט לא מצאתי זמן להתעסק בזה.

לצערי \ שמחתי, מחשב הדרך שלי שבק חיים (נשרף), אז הזמנתי HU חדש - Pioneer AVH-Z7200DAB (כמובן שהDAB לא רלוונטי אלינו).

עכשיו, לדוד שלי יש ציוד מהרכב הקודם-קודם שלו וזה ככה:

רמקולים:

MB Quart QWD 160

Bazooka RS690

מגברים:

Boss Chaos C600

Bazooka ELA100

חסר סאב שנלקח ע"י בן משפחה אחר, אבל זה מה שנשאר. האם משהו מהם שווה התקנה?

יש לי ביאריס גם מקום ל4" בדאשבורד, וגם מגש אחורי - איך שווה לנצל את המקום?

עד שראיתי את אותם החלפים, פזלתי לכיוון קנייה של Alpine PDX-V9 בתור מגבר, ולשלב אותו עם הMB Quart של הדוד.

השאלה איך מנצלים את ה4" בדאש? (ביאריס יש רמקולים בדלתות ובדאשבורד, המגש האחורי הינו תוספת וכרגע אני לא משתמש בו, למרות שאני טכנית יכול להתקין את ה-RS690 עליו, ואז שוב - איך הם יהיו מנוצלים עם החלוקה של הערוצים?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי סער,

ממה שאני רואה מדובר על סט קומפוננט 6.5 אינטש שני חלקים וזוג רמקולים אובליים 6*9

הסט הקידמי הוא סט טוב ממה שזכור לי והאובליים במידה ואתה לא מעוניין בסאב וופר - יתנו לך השלמה יפה של באס באזור ה50-80 הרץ.

ההגברה לדעתי לוקה בחסר - למגבר של בוס יש ממה שאני קורא עליו קרוס אובר HPF קבוע ב150 הרץ מה שאומר שאת הMBQ לא ממש כדאי להגביר עליו - זה חיתוך גבוה מידי.

והמגבר שני ערוצים של בזוקה - גם הייתי מוותר עליו.

התכנית למגבר של אלפיין שציינת היא טובה מאוד - מגבר פשוט מעולה.

לגבי מיקומי הרמקולים - המקום ל4 אינטש בדש בורד מאפשר לך להתקין שם את הטוויטרים של הסט קומפוננט או אם יש לך רצון לרכוש רמקול 4 אינטש 2WAY כלשהו שיכול להיות מותקן שם - אתה ממש בקלות יכול להמיר את הסט של MBQ לסט שלושה חלקים שישמע פשוט נפלא ביאריס.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי סער,

ממה שאני רואה מדובר על סט קומפוננט 6.5 אינטש שני חלקים וזוג רמקולים אובליים 6*9

הסט הקידמי הוא סט טוב ממה שזכור לי והאובליים במידה ואתה לא מעוניין בסאב וופר - יתנו לך השלמה יפה של באס באזור ה50-80 הרץ.

ההגברה לדעתי לוקה בחסר - למגבר של בוס יש ממה שאני קורא עליו קרוס אובר HPF קבוע ב150 הרץ מה שאומר שאת הMBQ לא ממש כדאי להגביר עליו - זה חיתוך גבוה מידי.

והמגבר שני ערוצים של בזוקה - גם הייתי מוותר עליו.

התכנית למגבר של אלפיין שציינת היא טובה מאוד - מגבר פשוט מעולה.

לגבי מיקומי הרמקולים - המקום ל4 אינטש בדש בורד מאפשר לך להתקין שם את הטוויטרים של הסט קומפוננט או אם יש לך רצון לרכוש רמקול 4 אינטש 2WAY כלשהו שיכול להיות מותקן שם - אתה ממש בקלות יכול להמיר את הסט של MBQ לסט שלושה חלקים שישמע פשוט נפלא ביאריס.

תודה רבה על התשובה, קודם כל.

עכשיו, אני טיפה מבולבל בשתי נקודות -

1. מתי עדיף ללכת על 6*9 במגש האחורי ומתי כדאי ללכת על סאב? בגדול אני שומע מרוק-מטאל ועד מוזיקה ערבית (בחלוקה די שווה, למען האמת), אז יש חשיבות לבאסים, אבל מה נותנת הגישה של המגש לעומת הגישה של הסאב? ומה צריכה להיות החלוקה בין העוצמה של הרמקולים על המגש \ סאב לעומת הרמקולים מקדימה?

2. אני אכן רוצה לנצל את ה4" שיש לי בדאש, איך זה עובד מבחינת החיווט? איך זה עובד מבחינת הקרוסינג? יהיה לי מיד בדלת, יהיה לי את ה4" בדאש ויהיה את הטוויטר מהסט כנראה מותקן על ה-A PILLAR, אבל אני נמצא כרגע מול KnuKonceptz ואין לי מושג מה אני אמור להביא מבחינת החיווט, אפשר הכוונה?

ראיתי את המוצר הבא של Alpine PDP-E800DSP שנותן לי את האופצייה של להגדיר כל ערוץ בנפרד (ואז לא צריך את הקרוסאובר הפסיבי של הסט מהדוד), השאלה שגם עם זה, את הקדימה אפשר יהיה לכייל כמו שצריך - 6 רמקולים עצמאיים, אבל לא יישאר לי "מיץ" לסאב, כן? המוצר נותן עד 700W בטוטאל.

אז מה אתה אומר בנוגע לחיווט שכדאי לי להזמין, ומה אומר בנוגע למה הכיוון שאני צריך לשקול מבחינת ההגברה והחיתוך בין הרמקולים השונים שיהיה הכי Bang for the buck?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה רץ קצת מהר מידי קדימה ואולי רותם את העגלה לפני הסוסים (אתה יכול למצוא את עצמך עם פורשה במקרה כזה - ככה הרעיון נולד)

לגבי חיווט לסט קומפוננט כבל ראשי 2.5 מ"מ יהיה מספק - למידבאסים 1.5 ולטוויטרים 0.75 מ"מ קוטר מוליך יהיו חיווט ראוי בפיצול מהקרוס אליהם.

לסאב וופר כבל 3 מ"מ בד"כ יספק אם אתה לא מצליח להשיג תיקח פעמיים חיווט של 2.5 בין הסאב למגבר ותקבל שטח כולל של 5 מ"מ.

הDSP של אלפיין שציינת לא נועד להגביר סאב - בד"כ אף DSP\אינטגרטור לא נועד להגביר סאב בשביל זה יש להם יציאה ייעודית למגבר מונובלוק בד"כ.

השאלה היא איזה סוג סטאפ אתה בוחר?

3 חלקים? כלומר - מידבאס\וופר בדלתות, מידריינג' בפינות הדש וטוויטר בקורות?

2.5 חלקים? - כלומר מידבאס\וופר בדלתות - רמקול קואקסיאלי 3.5 עד 4 אינטש בפינות הדש?

2 חלקים? מידבאס בדלתות וטוויטר בדש או בקורות - בלי מידריינג' בכלל?

ולכל אחד מהם האם אתה מחפש קרוס פסיבי מלא לכל הסט?

האם אתה הולך על סט שני חלקים עם קרוס פסיבי? או סט שני חלקים אקטיבי לחלוטין?

או שאתה רוצה סט 3 חלקים עם קרוס פסיבי בין המידריינג' לטוויטר ולעבוד אקטיבי בין המידבאס למידריינג'? (זה גם נקרא 2.5)

או שאתה רוצה סט 2.5 כמו שהגדרתי מקודם כאשר המידריינג' והטוויטר משולבים ברמקול קואקסיאלי?

לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות שמתבטאים בתקציב, נוחות התקנה וכיוונים לעומת גמישות בכוונים וכך הלאה.

ממה שאני קולט - אתה לא רוצה להסתבך יותר מידי ואני הייתי הולך על האופציה של או סט שני חלקים או סט 2.5 כאשר המיד והטוויטר הם בעצם רמקול קואקסיאלי 2WAY בקוטר 3.5 או 4 אינטש.

מגבר משולב DSP וסאב (רצוי על מגבר נפרד)

היתרון של הסאב הוא שהוא מצד אחד יורד נמוך יותר מ6*9 ומצד שני הוא לא מנגן גבוה ולא "גונב" (מושך) לך צליל לחלקו האחורי של הרכב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה רץ קצת מהר מידי קדימה ואולי רותם את העגלה לפני הסוסים (אתה יכול למצוא את עצמך עם פורשה במקרה כזה - ככה הרעיון נולד)

לגבי חיווט לסט קומפוננט כבל ראשי 2.5 מ"מ יהיה מספק - למידבאסים 1.5 ולטוויטרים 0.75 מ"מ קוטר מוליך יהיו חיווט ראוי בפיצול מהקרוס אליהם.

לסאב וופר כבל 3 מ"מ בד"כ יספק אם אתה לא מצליח להשיג תיקח פעמיים חיווט של 2.5 בין הסאב למגבר ותקבל שטח כולל של 5 מ"מ.

הDSP של אלפיין שציינת לא נועד להגביר סאב - בד"כ אף DSP\אינטגרטור לא נועד להגביר סאב בשביל זה יש להם יציאה ייעודית למגבר מונובלוק בד"כ.

השאלה היא איזה סוג סטאפ אתה בוחר?

3 חלקים? כלומר - מידבאס\וופר בדלתות, מידריינג' בפינות הדש וטוויטר בקורות?

2.5 חלקים? - כלומר מידבאס\וופר בדלתות - רמקול קואקסיאלי 3.5 עד 4 אינטש בפינות הדש?

2 חלקים? מידבאס בדלתות וטוויטר בדש או בקורות - בלי מידריינג' בכלל?

ולכל אחד מהם האם אתה מחפש קרוס פסיבי מלא לכל הסט?

האם אתה הולך על סט שני חלקים עם קרוס פסיבי? או סט שני חלקים אקטיבי לחלוטין?

או שאתה רוצה סט 3 חלקים עם קרוס פסיבי בין המידריינג' לטוויטר ולעבוד אקטיבי בין המידבאס למידריינג'? (זה גם נקרא 2.5)

או שאתה רוצה סט 2.5 כמו שהגדרתי מקודם כאשר המידריינג' והטוויטר משולבים ברמקול קואקסיאלי?

לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות שמתבטאים בתקציב, נוחות התקנה וכיוונים לעומת גמישות בכוונים וכך הלאה.

ממה שאני קולט - אתה לא רוצה להסתבך יותר מידי ואני הייתי הולך על האופציה של או סט שני חלקים או סט 2.5 כאשר המיד והטוויטר הם בעצם רמקול קואקסיאלי 2WAY בקוטר 3.5 או 4 אינטש.

מגבר משולב DSP וסאב (רצוי על מגבר נפרד)

היתרון של הסאב הוא שהוא מצד אחד יורד נמוך יותר מ6*9 ומצד שני הוא לא מנגן גבוה ולא "גונב" (מושך) לך צליל לחלקו האחורי של הרכב.

בהתחשב בזה שגם הזמן וגם התקציב קצת צפופים, מה אתה חושב על המגבר המשולב עם הDSP, שאליו אוסיף עוד רמקול 4" 1way (בנוסף לסט שקיבלתי מהדוד) בתוך הדאש בסטאפ של 3way אקטיבי?

ואילו או שאחבר את המגבר של הבזוקה דרך הpre out ואמצא מישהו שיש לו סאב שמעלה אבק באופן זמני עד שאסגר על מגבר מונו וסאב נורמלי, או שאחבר ישירות את צמד הrs690 במגש שכבר יש לי באופן זמני ואדחוף אותם עם מה שנשאר מהמגבר עם הdsp, ככה לא אצטרך להתעסק עם סאב או להתקין מגבר שאני לא בטוח שאני ממש רוצה.

מה גם שאוכל לחתוך את הrs690 ככה שיקבלו רק את התחום שאני צריך מהם ושלא "יפלשו" לי לקדימה.

המגבר השני (ללא הdsp) הוא 4+1, אבל עדיין לא הבנתי ממש איך לנצל את ארבעת הערוצים כשיש לי שישה רמקולים, אהיה חייב להשתמש בקרוב פסיבי, השאלה אם מספיק לי מה שבא לי עם הקיא או שאצטרך ממש לקנות אחד אחר ייעודי, כי בסטאפ יכלול עוד 4" הדאש שהוא תיאורטית בטווח של בין זה שבדלת לטוויטר..

סורי אם ההודעה מבולגנת, רושם דרך הטלפון ומקווה שפיקחתי מספיק על התיקון האוטומטי, איי איי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קונה 4 אינטש קואקסיאלי הוא כבר מגיע עם קרוס מובנה בין המיד 4 אינטש לטוויטר.

אז כך שזוג ערוצים מתוך מגבר חמישה ערוצים יגבירו אותם.

הזוג השני יגבירו את המידבאסים בדלתות.

ערוץ המונו יגביר את הסאב.

אם אתה הולך על המגבר משולב DSP של אלפיין אתה די מסודר למעט העובדה שאין לו יציאה ממה שאני רואה למגבר מונובלוק אז אתה תיאלץ להסתפק בסאב צנוע שיכול לפעול היטב על הגברה הנעמדת עד 200 וואט - יש מספיק פתרונות אבל במקרה הזה אתה די מוגבל באופציית הסאב וופרים ואני לא ממש מחבב את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קונה 4 אינטש קואקסיאלי הוא כבר מגיע עם קרוס מובנה בין המיד 4 אינטש לטוויטר.

אז כך שזוג ערוצים מתוך מגבר חמישה ערוצים יגבירו אותם.

הזוג השני יגבירו את המידבאסים בדלתות.

ערוץ המונו יגביר את הסאב.

אם אתה הולך על המגבר משולב DSP של אלפיין אתה די מסודר למעט העובדה שאין לו יציאה ממה שאני רואה למגבר מונובלוק אז אתה תיאלץ להסתפק בסאב צנוע שיכול לפעול היטב על הגברה הנעמדת עד 200 וואט - יש מספיק פתרונות אבל במקרה הזה אתה די מוגבל באופציית הסאב וופרים ואני לא ממש מחבב את זה.

הורדתי את המדריך למשתמש שלו ודווקא יש לו יציאת RCA Pre Out של הערוץ השמיני (2v), ובסכימות לדוגמא יש שרטוט שאכן מנצלות את הPre Out עם מגבר מונו שמשורשר דרכה לחיבור סאב.

אז המגבר הנ"ל הוא האופציה העדיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ממה שזה נראה לפחות מוצר ממש חביב!

כמה עולה החמוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ממה שזה נראה לפחות מוצר ממש חביב!

כמה עולה החמוד?

באירופה? כ800 אירו, בארץ? אין לי מושג

אבל מידיעה שהיבואן של פיוניר ביקש ממני כפול על הHU ממה שעלה לי להביא מאירופה, אני מהמר שזה יעלה יותר מכלייה, אם בכלל זה מיובא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ אתה יכול להשיג במחירים שפויים את האינטגרטורים הבאים:

AUDISON PRIMA FORTE 8.9BIT - שמונה ערוצים בעלי הספק 85 וואט בגישור 260 וואט ב4 אוהם עד 4 ערוצים מן הסתם.

יש לך אפשרות לשלט DRC עם שני פריסטים, כניסה אופטית, מתאם לכניסת RCA, תמיכה במערכות S&S בכדי לעבוד עם נגן בעל יציאה אופטית תצטרך לשלב איתו פתרון של BT לOPTIC כמו למשל MOSCONI AMAS

יש יציאת RCA לערוץ תשיעי ייעודי להגברת סאב וופר.

המוצר תומך קצבי המרה 96K, טכנולוגיית FULLDA

האפשרות השניה היא הליקס DSP SIX MK2 ביחד עם שלט DIRECTOR וכרטיס הרחבה HEC BT -

אתה מקבל שם את התוכנה המלאה של הליקס DSP - שישה ערוצים בהספק של 120 וואט, שני ערוצים אנלוגיים (יציאת RCA) להגברת סאב או שני רמקולים נוספים.

כניסה אופטית

לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו והמחירים שלהם דומים ונעים באזור בין 4-5K ממה שידוע לי.

לפתרון של הליקס אתה יכול לפנות לאריק מאקס סאונד - ספונסר פורום

לפתרון של אודיסון אתה יכול לפנות לדרור מאודיו סיסטם - ספונסר פורום.

באופן אישי - אני מת לראות מישהו מביא את האינטגרטור של סוני או לראות אותך מביא את האלפיין הזה רק מהסקרנות - אני חולה גם על סוני וגם על אלפיין.

אפשר למצוא בארץ גם פתרונות מבית מוסקוני דרך אגב - גם להם יש אינטגרטור מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ אתה יכול להשיג במחירים שפויים את האינטגרטורים הבאים:

AUDISON PRIMA FORTE 8.9BIT - שמונה ערוצים בעלי הספק 85 וואט בגישור 260 וואט ב4 אוהם עד 4 ערוצים מן הסתם.

יש לך אפשרות לשלט DRC עם שני פריסטים, כניסה אופטית, מתאם לכניסת RCA, תמיכה במערכות S&S בכדי לעבוד עם נגן בעל יציאה אופטית תצטרך לשלב איתו פתרון של BT לOPTIC כמו למשל MOSCONI AMAS

יש יציאת RCA לערוץ תשיעי ייעודי להגברת סאב וופר.

המוצר תומך קצבי המרה 96K, טכנולוגיית FULLDA

האפשרות השניה היא הליקס DSP SIX MK2 ביחד עם שלט DIRECTOR וכרטיס הרחבה HEC BT -

אתה מקבל שם את התוכנה המלאה של הליקס DSP - שישה ערוצים בהספק של 120 וואט, שני ערוצים אנלוגיים (יציאת RCA) להגברת סאב או שני רמקולים נוספים.

כניסה אופטית

לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו והמחירים שלהם דומים ונעים באזור בין 4-5K ממה שידוע לי.

לפתרון של הליקס אתה יכול לפנות לאריק מאקס סאונד - ספונסר פורום

לפתרון של אודיסון אתה יכול לפנות לדרור מאודיו סיסטם - ספונסר פורום.

באופן אישי - אני מת לראות מישהו מביא את האינטגרטור של סוני או לראות אותך מביא את האלפיין הזה רק מהסקרנות - אני חולה גם על סוני וגם על אלפיין.

אפשר למצוא בארץ גם פתרונות מבית מוסקוני דרך אגב - גם להם יש אינטגרטור מעולה.

גיגלתי את האודיסון ולא הצלחתי למצוא את המחיר בארץ, יש לך מושג במקרה אם המידע נמצא באינטרנט? פחות בראש של להתחיל לדבר עם אנשים, כשאין מחירון רשמי זה מרגיש לי כמו תמחור של בסטה בשוק הכרמל.

אחרת כבר היום ארכוש את אחד האלפיינים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא יודע - אתה צריך לפנות או ישירות ליבואן או למשווק מטעמו.

אתה יכול להרים טלפון לART SOUND ולדבר עם דודו, תבקש ממנו הצעת מחיר לפרימה פורטה משולב פרוססור וDRC ותיידע אותו שאתה מגיע לאחר התייעצות בפורום אודיו, דרכי.

עוד מישהו שאתה יכול לדבר איתו שהוא גם מתקין על - ישראל ג'וניור (תריץ חיפוש ותמצא את הפרטים שלו) JUNIOR66

ממה שאני יודע - העלות תהיה סביבות ה4.5-5K ביחד עם הDRC - זה מה שאני זוכר לפחות ויכול להיות שאני גם מאוד טועה.

תבחר במוצר שנוח לך איתו - תנסה לברר תנאי רכישה, אחריות, ממשק ונוחות השימוש בו - קח את הזמן ואל תמהר ואל תיתן לאף אחד להלחיץ אותך בבחירה.

בהצלחה ותחזור לדווח - אני סקרן לגבי השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להרים טלפון לART SOUND ולדבר עם דודו, תבקש ממנו הצעת מחיר לפרימה פורטה משולב פרוססור וDRC ותיידע אותו שאתה מגיע לאחר התייעצות בפורום אודיו, דרכי.

עוד מישהו שאתה יכול לדבר איתו שהוא גם מתקין על - ישראל ג'וניור (תריץ חיפוש ותמצא את הפרטים שלו) JUNIOR66

ממה שאני יודע - העלות תהיה סביבות ה4.5-5K ביחד עם הDRC - זה מה שאני זוכר לפחות ויכול להיות שאני גם מאוד טועה.

תבחר במוצר שנוח לך איתו - תנסה לברר תנאי רכישה, אחריות, ממשק ונוחות השימוש בו - קח את הזמן ואל תמהר ואל תיתן לאף אחד להלחיץ אותך בבחירה.

אז קניתי בסוף את האלפיין עם הDSP, והצלחתי למצוא בחנות אאוטלט מישהו שמוכר סט חדש של QWC 100, שזה מיד בגודל 4" של סדרה אחת פחות מהQWD שיש לי ביד כרגע, ככה שיהיה לי סטאפ שלם של אותו היצרן ברמה די זהה. הוא אמר שיבדוק לי במחסן אם אולי נשאר לו סט של QWD ואשנה את העסקה, אבל זה לא כזה סביר.

אז בגדול התכנון הוא להריץ את כל הסיפור בצורה אקטיבית, השאלה אם הבחור שהמלצת עליו יודע להתעסק עם מגברי DSP של אלפיין? לפני ההתקנה רשום שצריך "לקנפג" את המגבר עם לפטופ, ואחרי ההתקנה יש את עניין הEQ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי על ההודעה הכפולה, לא הצלחתי לערוך והייתי בנסיעה (אולי פספסתי את חלון הזמן?)

הסט שלי הוא ככה:

טוויטרים QTD 25 שרשום עליהם 120w rms

מיד QWC 100 שרשום עליו 40-100w rms

וופר QWD 160 שרשום עליו 80-150w rms

(אני מקווה שאני לא טועה כי בדקתי בגוגל)

העניין הוא שהמגבר מוציא 100w rms לכל ערוץ, ובטוויטר רשום שמומלץ rms 120w (!) על 6 אום אימפנדס יש חיה כזאת?

אם המגבר מספק פחות מהדרישה המומלצת, תהיה עם זה בעיה? מה גם שיש את עניין ה4 אום וה6 אום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתון שרשום לך על הרמקולים זה נתון ספיגה מקסימלי - הם ממש לא זקוקים לכל ההספק הזה בכדי לעבוד במיטבם.

המגבר אם מסוגל לספק עד 100 וואט צריך להיות די והותר לרמקולים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...