Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטח קטן וזול לבניה באיזור כלשהו בארץ, מישהו מכיר?

iluxxxa
שימו לב! השרשור הזה בן 1793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שכן זבל מתוסכל מהחיים עם תסביך נחיתות שמתעקש לעשן במעלית לא משנה כמה פעמים ביקשתי ממנו להתחשב בדיירים.

בסופו של דבר זה הגיע למצב של כמעט החלפת אגרופים אחרי שקראתי לו חזיר. מסתבר שזה פגע ברגשות היהודים שלו.

אבל אחרי זה הוא הפסיק לעשן במעלית... למספר חודשים.

אבל מסכים, זה הפרצוף של מישהו שקנה 100 מ"ר בעלות מופרכת ובטוח שהוא קנה את הרחוב.

רואה את זה בשכונה של אחי, מסיבות, קריוקי, קדיחות בשבת, הכל מהכל.

ככה זה כשדוחסים 200 משפחות על שטח של 6 בתים פרטיים.

אחרי סיפורים כאלה, איך אפשר להשתעבד לדירה בבניין של מחיר למשתכן בן 14-21 קומות?

בתים צמודי קרקע זה מצרך נדיר שכבר עכשיו קשה להשגה לבן תמותה כמוני (בלי דירה בירושה מסבתא, בלי פנסיות תקציביות להורים).

לדעתי בעתיד הלא רחוק זה יהפוך להיות בלתי אפשרי לגמרי, גם במקומות שבתקופה זו נחשבים ״חור״.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עם השכן בבית הפרטי שלך הוא ערס מצוי הצרה היא אותה צרה אולי גדולה מכך כי יש אפשרויות להזמין יותר אנשים לעשות חאפלות ולמנגל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי סיפורים כאלה, איך אפשר להשתעבד לדירה בבניין של מחיר למשתכן בן 14-21 קומות?

בתים צמודי קרקע זה מצרך נדיר שכבר עכשיו קשה להשגה לבן תמותה כמוני (בלי דירה בירושה מסבתא, בלי פנסיות תקציביות להורים).

לדעתי בעתיד הלא רחוק זה יהפוך להיות בלתי אפשרי לגמרי, גם במקומות שבתקופה זו נחשבים ״חור״.

בתי פרטי לא מגן עליך מפני חרא של שכנים.

שכן יכול להחזיק כלב מתוסכל שנובח בלי הפסקה, לעשות מסיבה בגינה כל סוף שבוע, על האש כל שני וחמישי, מסיבות בריכה ועוד ועוד.

מה תגיד לו? כלום. שטח פרטי. לך חפש.

בבית משותף לפחות ניתן להיעזר באגודה למען תרבות הדיור ולגייס נגד אותו דייר שכנים נוספים.

אני מסכים שהמגדלים האלה זה אסון אורבני. אני לא מקנא באנשים שגרים בהם.

שמע בית פרטי בלב עיר גדולה כמו שכונת ביצרון בתל אביב יכול להיות הטוב משני העולמות, אבל בית פרטי באמצע שום מקום זה ממש לא שוס גדול והמחיר בהתאם.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

עם שכן אחד בעייתי אפשר לדבר. עם 8 שמפוזרים - לא ממש.

הפחידו אותך פה למוות לגבי פריפריה, בלי להיכנס לוויכוח עקר עם אנשים שלא התנסו בזה בפועל, אני יכול להגיד לך שזה משמעותית רחוק מהבלהות שמציירים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אומרים על קרית טבעון? יש כרגע דירה קטנה למכירה ברחוב סמטת האלה, ב600.

יצא לי לבקר רק פעם אחת באיזור, על פניו נראה מקום כלבבי. מה אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טבעון, במיוחד מצפון לכביש 75,מוכר לי כיישוב מצויין. עם זאת, בגלל משטר הרוחות, מדובר באחד היישובים שסובלים במיוחד מהזיהום של מפרץ חיפה (יותר ממרבית חיפה), וכמובן, צריך להביא בחשבון שהוא מחוץ לעיר הגדולה, אם כי מרחק הנסיעה מחיפה סביר, סד"ג של 20 דקות.

לפני למעלה מ-20 שנה התעניינתי בדירה בטבעון, אבל היה מדובר במקום פחות מרכזי, למעשה מעל כביש 75, שהיה הופך אותי לעבד להסעות המשפחה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם השכן בבית הפרטי שלך הוא ערס מצוי הצרה היא אותה צרה אולי גדולה מכך כי יש אפשרויות להזמין יותר אנשים לעשות חאפלות ולמנגל

הניסיון האישי שלי מראה פחות שכנים = יותר שקט.

הסיכוי ליפול על שכן חרא בבית קרקע נמוך משמעותית מליפול על שכן חרא בבניין 14 קומות. ומספיק רק 1 שימרר לכל הבניין את החיים.

שמע בית פרטי בלב עיר גדולה כמו שכונת ביצרון בתל אביב יכול להיות הטוב משני העולמות, אבל בית פרטי באמצע שום מקום זה ממש לא שוס גדול והמחיר בהתאם.

לא צריך ללכת עד לתל אביב, הייתי בכיף נשאר בשכונה שאני גר בה עכשיו. הבעיה שהווילות פה מתחילות מ 5 מליון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טבעון, במיוחד מצפון לכביש 75,מוכר לי כיישוב מצויין. עם זאת, בגלל משטר הרוחות, מדובר באחד היישובים שסובלים במיוחד מהזיהום של מפרץ חיפה (יותר ממרבית חיפה), וכמובן, צריך להביא בחשבון שהוא מחוץ לעיר הגדולה, אם כי מרחק הנסיעה מחיפה סביר, סד"ג של 20 דקות.

לפני למעלה מ-20 שנה התעניינתי בדירה בטבעון, אבל היה מדובר במקום פחות מרכזי, למעשה מעל כביש 75, שהיה הופך אותי לעבד להסעות המשפחה.

אכן מבחינת זיהום טבעון בעייתית

אם זה הכיוון תבדוק גם את מגדל העמק ורמת ישי, גם ביקנעם ניתו למצוא בתים בסביבה הותיקה במחירים הללו, אך מצבם בהתאם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

טבעון מקום נהדר למי שמחפש שקט וטבע. אנשים נחמדים, אין כמעט ערסים. יש כמובן את עניין זיהום האויר, הזיהום שם בערך ברמה של הקריות. לא משהו יוצא דופן באזור אבל זה קצת מבאס לגור בכפר עם זיהום של עיר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מטר וחצי מהמרכז של טבעון, ששם יש פארק משחקים גדול, בתי קפה וכל מיני חנויות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את משטר הרוחות של מטוסי חיל האויר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתי פרטי לא מגן עליך מפני חרא של שכנים.

שכן יכול להחזיק כלב מתוסכל שנובח בלי הפסקה, לעשות מסיבה בגינה כל סוף שבוע, על האש כל שני וחמישי, מסיבות בריכה ועוד ועוד.

מה תגיד לו? כלום. שטח פרטי. לך חפש.

אני מסכים שהמגדלים האלה זה אסון אורבני. אני לא מקנא באנשים שגרים בהם.

אני חולם על בית פרטי. לשם אני שואף.

כל עוד השכנים לא יבואו אליי בטענות, גם אני לא אבוא אליהם. אף אחד לא מושלם, כולם עושים דברים שמעצבנים את כולם בסופו של דבר. למדתי להרגע ולהתעלם, כל עוד לא מדובר על משהו מטורף לחלוטין (ונגד כאלו דברים, יש משטרה).

כיום גר במגדל שכזה... מגדל יחיד, יחסית קטן (18 קומות). כבר ראיתי מגדלים שהם שכונה בפני עצמה, מספר מגדלים יחדיו שחולקים שטח פתוח פנימי. זה ממש נראה כמו סיוט. במגדל יחיד עוד ניחא, זה עוד עובד בסדר... כל עוד אין לך קירות משותפים עם השכנים:lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את משטר הרוחות של מטוסי חיל האויר.

אצלנו (ראשל"צ) יש את משטר נתב"ג,כל 20דק' בערך שומעים\רואים מטוס,לפעמים ממש נמוך,אשכרה אפשר לתת כיף לטייס \ לראות את האנשים...

בהתחלה הציק לי כשבאתי לפה,אחרי כמה חודשים זה דווקא די כיף ומשהו נחמד להסתכל עליו (כל פעם מפנטז על מקום חדש לנפוש בו..)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו (ראשל"צ) יש את משטר נתב"ג,כל 20דק' בערך שומעים\רואים מטוס,לפעמים ממש נמוך,אשכרה אפשר לתת כיף לטייס \ לראות את האנשים...

בהתחלה הציק לי כשבאתי לפה,אחרי כמה חודשים זה דווקא די כיף ומשהו נחמד להסתכל עליו (כל פעם מפנטז על מקום חדש לנפוש בו..)

אצלי(זמנית אצל חמתי בבית דגן), אם אתה יכול להושיט יד לתת כיף למטוס, פה לא צריך אפילו להרים את היד. גגרנו לפני כן עם ההורים שלי בראשון, זה לא בר השוואה.

אני יכול להגיד שבתקופת יולי-אוגוסט זה היה באמת בלתי נסבל, מטוס כל 5 דק. באופן שגרתי דיי מתרגלים לזה אבל יש תקופות בלתי נסבלות.

ואין לי הרבה מה לתרום לדיון, פרט לזה שנושא מחירי הדיור פשוט מתסכל (וגם זה לא תורם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...