Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלקטרונאי הפורום התפקדו - או עזרה במציאת מיקרו-סוויץ'

A_lex
שימו לב! השרשור הזה בן 1769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התפחם לי מיקרו-סוויץ' במכשיר מטבח. תמונה מצורפת.

חיפוש בגוגל הוביל לאתר הבא ואכן נראה שזה מה שיש לי:

http://www.daweiele.com/en/product_detail.aspx?id=46

אך אני לא מוצא אותו למכירה אונליין.

אלקטרונאים וחובבים יקרים, תעזרו לי למצוא אלטרנטיבה (או את המקור) עם אפשרות פשוט להזמין הביתה במחיר סביר. עלות המכשיר כולו כ-300 ש"ח, אז לא ארצה להוציא יותר מכמה עשרות שקלים על הסוויץ'.

שימו לב, שפרט לנתונים החשמליים, גם למידות יש משמעות מכיוון שהוא צריך להכנס למקום היעודי לו.

תודה ושלא תריחו פלסטיק שרוף במטבחכם לעולם :-D

mswitch.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימים עשרות סוגים של מפסקים אשר דומים למפסק בתמונה שצירפת לכן צריך לאפיין אותו חד משמעית ולמצוא מפסק דומה של ייצרן אחר. בדוק האם קיים מק"ט או מספרים נוספים בצידו השני של המפסק בנוסף לסדרה DMS02.

הדרך הפשוטה לחפש את המפסק בחנויות שמתמחות במכירת חלקי חילוף למכשירים ביתיים כמו דובין.

http://www.dubin.co.il/?gclid=Cj0KCQjw2v7mBRC1ARIsAAiw34-afGtvVpF9teH5JaD3ARN9kAApWUwfN83JrS1ciHB_ERTSqFHIOeoaAjeUEALw_wcB

אם לא מצאת אצלם נסה אצל סימן טוב אלקטרוניקה בפתח תקוה. רצוי כמובן לבוא עם הדוגמא.

https://amironic.co.il/he/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D/%D7%90%D7%9C%D7%A7%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%94/%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%A8%D7%95-%D7%A1%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A5/

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מרק. קיוויתי להמנע מכיתות רגלי לכל מיני חנויות ברחבי הארץ. אין איזה משהו מאי-ביי?

הצד השני די נמס כך שאני לא חושב שאצליח לראות שם משהו (אבל אנסה). במידה ולא ניתן לזהות פרטים נוספים על הרכיב, איך ידעו להתאים לי חלופה בחנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזה מכשיר שייך המפסק ?

לפי סוג המכשיר או תשמע את המשפט "כולם קונים את המיקרוסוויץ' הזה עבור המכשיר".

בכול מקרה נראה שאופציה מספר 2 מתאימה ביותר למפסק שיש ברשותך מתוך הקטלוג באתר של חברת dawei. למעשה גם אופציה מספר 1 יכולה להתאים רק עם חיבור נעלי הכבל לרגלים המתאימות.

20160916145605_2481.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר הוא קוצץ ומגרד ירקות כזה.

בדקתי, ולא ניתן לראות כלום בצד השני של הסוויטץ'. פשוט מומס לגמרי.

לפי הכיתובים בדף היצרן ניסיתי לחפש באי-ביי כמה צירופים, ועבור microswitch 5A 250v קיבלתי שפע של תוצאות של סוויטצ'ים שנראים מאוד דומים, פרט לקיומן של 3 רגליים (אוכל להתעלם מהNC פשוט) וזה שלרובם יש פלטה/קפיץ מעל הלחצן (מניח שאוכל פשוט לחתוך אותה). אני צודק?

אם כן, נשאר לבדוק אם המכשיר עדיין תקין בעזרת מפסק זמני ולהזמין משהו, בתקווה שלא יתפגר כל כך מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר הוא קוצץ ומגרד ירקות כזה.

בדקתי, ולא ניתן לראות כלום בצד השני של הסוויטץ'. פשוט מומס לגמרי.

לפי הכיתובים בדף היצרן ניסיתי לחפש באי-ביי כמה צירופים, ועבור microswitch 5A 250v קיבלתי שפע של תוצאות של סוויטצ'ים שנראים מאוד דומים, פרט לקיומן של 3 רגליים (אוכל להתעלם מהNC פשוט) וזה שלרובם יש פלטה/קפיץ מעל הלחצן (מניח שאוכל פשוט לחתוך אותה). אני צודק?

אם כן, נשאר לבדוק אם המכשיר עדיין תקין בעזרת מפסק זמני ולהזמין משהו, בתקווה שלא יתפגר כל כך מהר.

אני אבדוק מחר אם יש לי בבית משהו שווה ערך של ייצרן קצת יותר איכותיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי אצלי 2 מיקרוסוויצ'ים מתאימים בול לזה שיש לך תוצרת יפן של חברת OMRON והשני של חברת Marquardt Switches האיכותית ועומדים גם בטמפ' גבוהה.

המיקרוסוויץ'של חברת OMRON מתאים לזרם של 10A.

המיקרוסוויצ'ים נקנו דרך חברת ליאון אלקטרוניקה ואם תרצה אני מוכר אותם במחיר עלות.

איסוף מאיזור המרכז.

IMG_20190526_211829_HDR.jpg

IMG_20190526_211956.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מעדכן...

קניתי ממרק את אחד המיקרוסוויצ'ים, והיום התקנתי אותו. המכשיר חזר לפעול וכבר הספיק לפרוס כמה תפוחי אדמה לאפיה.

תודה מרק!

הדבקתי לו את הצורה עם דבק חם, גם שלא יזוז וגם איזושהי הגנה ממים (מה שהרג את העסק בפעם הקודמת לדעתי).19a61991f03188ec827b0940d66b2b55.jpg1f6d5dcd582a149b02b9525e3fc893a7.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...