Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסכים מומלצים לבדיקה לפניי קנייה

דורכהן
שימו לב! השרשור הזה בן 1774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שלום,

יש לי שתי שאלות:

1. לפני כמה חודשים קראתי כאן באחד מהפוסטים על המוסכים הכי מומלצים לקחת אליהם כלי יד2, שמבצעים את הבדיקה הכי מקיפה ואמינה וכו'..

חיפשתי ולא מצאתי את אותו פוסט לכן רציתי לשאול, האם יש מוסך כלשהוא שיש עליו דעה רווחת שהוא מוסך שמבצע בדיקה אמינה ומקיפה לכלי יד2 ושאחריו אפשר להיות רגוע?

2. כמו שהבנתם אני רגע לפני רכישה, ולא מזמן הבהיל אותי חבר ואמר שמלבד ביטוח, מיגון וכו' (שכבר לקחתי בחשבון), יש המון הוצאות שוטפות על אופנוע, ז''א שצריך להוציא הרבה כסף על תחזוקה וטיפולים, ואני רציתי להבין כמה זה באמת נכון כי אין לי הרבה כסף ספייר לתחזוקה וטיפולים באופן קבוע. יש לי את מה שחסכתי עבור אופנוע, מיגון, וביטוח, אבל מעבר לזה, לא תכננתי להוציא חודש בחודשו עוד כמויות של כסף על טיפול באופנוע.

האם זה באמת המצב?

באופן כללי, אם יש מישהו כאן שאוכל להעזר בו באופן פרטי אני אשמח מאוד מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נסיון עם מוסכים לבדיקה לפני קניה אבל בערך כל מי שיצא לי לשמוע בעניין הזכיר את סטפן (כששוב, זו לא המלצה או אי-המלצה, אני לא מכיר את הבן אדם)

לגבי העלויות, זה משתנה מאוד מאופנוע לאופנוע ומאופנוע לקטנוע. קטנועים יכולים לדרוש טיפול כל 3000 ק"מ (XMAX). באופנועים הם יכולים להגיע עד 15,000 ק"מ (דוקאטי). כשגם העלות של הטיפולים יכולה להשתנות מאוד. זה משהו שאתה חייב לברר ספיציפית לגבי מה שמעניינים אותך.

לאופנוע יש בלאי צמיגים גבוה יחסית ואתה יכול למצוא את עצמך מחליף אותם כל 10,000-15,000 ק"מ. העלויות משתנות בהתאם לגודל ולאיכות הצמיג אבל 1,000 שקל לצמיג ראוי זה לא מופרך (בקטנועים זה בד"כ עולה פחות).

בגדול, תחזוקה של אופנוע היא יותר יקרה ממכונית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה לאופנוע - קודם כל זה משנה איזה אופנוע.

שטח? כביש? קטנוע?

שנית, באיזה איזור בארץ?

שלישית- שנתון ונפח? אין דינו של אופנוע ספורט ליטר חדש כדינו של XR125 בן 10. בדיקה תעלה בין 400-1000~ ש"ח. לכן גם חשוב לדעת מה אתה מתכנן לבדוק כי לא תמיד משתלם לשלם ל"מומחה" בשביל אופנוע של 3000 ש"ח.

רביעית- http://fullgaz.co.il/forums/forum.php

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה לאופנוע - קודם כל זה משנה איזה אופנוע.

שטח? כביש? קטנוע?

שנית, באיזה איזור בארץ?

שלישית- שנתון ונפח? אין דינו של אופנוע ספורט ליטר חדש כדינו של XR125 בן 10. בדיקה תעלה בין 400-1000~ ש"ח. לכן גם חשוב לדעת מה אתה מתכנן לבדוק כי לא תמיד משתלם לשלם ל"מומחה" בשביל אופנוע של 3000 ש"ח.

רביעית- http://fullgaz.co.il/forums/forum.php

הקישור בישביל ידע כללי או משהו ספציפי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...