Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי מדוייק ולא רפוי לרכב הצ'בק

zaf
שימו לב! השרשור הזה בן 1797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם פרוץ השמש והחום, אני מחפש כיסוי חיצוני לרכב שיהיה הכי קרוב שאפשר למידת הרכב ולא יהיה רפוי או מתוח מידי, ממש כמו כיסוי חיצוני מקורי שיצרנים מציעים במחירים מופקעים. כזה שמשתמשים בו בהשקות - מונח מדוייק על הרכב.

כל החיפושים מביאים אותי למידות כלליות S או B שהאורך מותאם או לרכב קטן כמו אאודי A1 שאורכו 397 ס'מ או לרכב גדול יותר שאורכו 440 (למשל באוטוסטור) , הרכב שלי אורכו 425. היה לי כיסוי קודם שהיה במידה B והיה רפוי מאד על הרכב ונטה ליפול כל פעם שנשבה קצת רוח.

למטפחי ושומרי הרכב מבינכם, איפה אפשר למצוא כיסוי במידה המתאימה? תודה על עזרתכם 8)

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם פרוץ השמש והחום, אני מחפש כיסוי חיצוני לרכב שיהיה הכי קרוב שאפשר למידת הרכב ולא יהיה רפוי או מתוח מידי, ממש כמו כיסוי חיצוני מקורי שיצרנים מציעים במחירים מופקעים. כזה שמשתמשים בו בהשקות - מונח מדוייק על הרכב.

כל החיפושים מביאים אותי למידות כלליות S או B שהאורך מותאם או לרכב קטן כמו אאודי A1 שאורכו 397 ס'מ או לרכב גדול יותר שאורכו 440 (למשל באוטוסטור) , הרכב שלי אורכו 425. היה לי כיסוי קודם שהיה במידה B והיה רפוי מאד על הרכב ונטה ליפול כל פעם שנשבה קצת רוח.

למטפחי ושומרי הרכב מבינכם, איפה אפשר למצוא כיסוי במידה המתאימה? תודה על עזרתכם 8)

שיראה כמו בתמונה

img.jpg

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה גר במרכז הארץ, ברחוב סלמה בת"א יש מספר עסקים לתפירת כיסויים שישמחו לתפור לך כיסוי לפי מידה, המחיר... אפילו לא שונה מהותית מכיסויים אוניברסליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

https://m.facebook.com/pages/category/Cars/Undercover-446091028828527/

סחורה יותר איכותית (ויקרה) מהטראש שנטען שעמיד ב-4 עונות ובפועל מחזיק בערך 4 שבועות וגם שורט את האוטו למוות.

אין לי שום קשר לבנאדם אבל מכיר כמה וכמה לקוחות מרוצים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש לגולף בכיסוי של פוגל (כבר הכיסוי השלישי). מאחר וזה לר כיסוי שמתאים לדגם ספצעפי, אלא לפי גודל, אין התאמה מלאה, אבל אני מרוצה.

הכיסוי בדגם הנוכחי מגיע עם רצועות הידוק בחזית ומאחור. אני הוספתי רצועה שלישית באמצע (יש לולאות), מרצועה של תריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...