Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן טידה 2008 נחנק ומתקשה להניע

f.miki
שימו לב! השרשור הזה בן 1775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה אני נתקל בקשיים בהתנעה עם הניסאן טידה שנת 2008.

אני חייב לציין שזה קורה בעיקר כשהמנוע חם ולא למשל בבקרים כשמניעים את האוטו פעם ראשונה.

כשאני מתכוון מתקשה בהנעה הכוונה שאני מסובב את המפתח ולוקח לאוטו כמעט 7-8 שניות להניע כאילו הוא ממש נחנק.

*החלפתי לא מזמן מצבר.

**הלכתי למישהו שהיה בטוח שזאת בעיה בבית מצערת, הוא ניקה לי אותה ועשה לה לימוד ונראה שאכן הבעיה נפתרה, לצערי אחרי בערך שבוע זה שוב חזר.

מה זה יכול להיות לדעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לבדוק, בעזרת סורק OBD פשוט, שמחשב ניהול מנוע מקבל קריאה נכונה של טמפרטורת נוזל קירור כאשר התקלה מתרחשת

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק לחץ דלק- יש לי חשד שבגלל שהתקלה מתרחשת על מנוע חם,המשאבה בדרך להחזיר ציוד.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר לבדוק ולוודא שזאת אכן המשאבת דלק?

בפעם הקודמת כשבאתי למי שהיה בטוח שזה נובע מהבית מצערת, כשהנעתי את האוטו מספר פעמים חוק מרפי היה שם והניע לי ללא שום בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לתפוס את הבעיה הזו על חם. שהיא קורית צריך לוודא שהמשאבה עובדת ודלק מוזן לחליל המזרקים. יש זרימה ועדיין זה קורה? לבדוק ניצוץ. מישהו שמבין אמור לעלות על הבעיה דיי מהר אך עדיין..חובה שהבעיה תופיע ולא סתם להסיק מסקנות ולהחליף דברים שהתופעה לא קורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הבעיה רק בהתנעה.

למרות ששמתי לב שלאחרונה האוטו זולל קצת יותר דלק ולפעמים ההילוך הראשון נמשך טיפה יותר ממה שהיה בעבר.

לדעתי זה מחזק את ההנחה הקודמת שלי - קריאת טמפרטורה שגויה על ידי מחשב ניהול מנוע.

בצע קריאת טמפרטורת נוזל קירור עם סורק תקלות וחזור לדווח.

בנוסף נסה לבצע גם קריאה של טמפרטורת יניקה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...