Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קומפרסור בוכנה אחת לעומת שתי בוכנות

שימו לב! השרשור הזה בן 1641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשוט - תלוי בדרישות שלך (מה הצורך, מה התקציב)

בכל מקרה יש דגמים שונים והבדלי איכות. בוכנה אחת או שתיים זה לא מספיק כדי להכריע בחירה

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מנצל"ש..

נמאס לי שבאיזור מגוריי בכל שני וחמישי יש תקלה במשאבות ניפוח האוויר וללצערי בד"כ בעלי תחנות הדלק לא ממהרים לתקן אותן.

היום ראיתי שחברת Baseus תשיק משאבה קומפקטית לרכב, ב-129 ש"ח כולל משלוח.

צפי הגעה למלאי 24.09

יש לי מס' מוצרים של חברת Baseus ואני מאוד מרוצה מהאיכות - סוללות ניידות, מטענים לסלולר, כבלי USB וכו'.

אז נכון, זה מוצר לגמרי שונה מהמוצרים שרכשתי ופעם ראשונה שהם משיקים מוצר כזה, אבל החלטתי לרכוש את המשאבה ואני מקווה שגם היא תהיה איכותית ותעשה את העבודה.

מאפיינים עיקריים:

כיוון לחץ הגלגל הנדרש בקלות ובמהירות בלחיצת כפתור

ניפוח מהיר בכ-50 שניות בלבד לצמיג

ניפוח צמיג ריק בגודל 15" לוקח כ-140 שניות ובגודל 17" כ-180 שניות.

תאורת חירום עם 4 נורות לד

הפסקת ניפוח אוטומטית

משך עבודה רצופה כ-30 דקות

קישור לדף המוצר באתר היצרן:

https://www.baseus-cn.com/product/baseus-intelligent-tire-inflator-car-portable-air-compressor-pump-dc-12v/

קישור לרכישה דרך האתר Ali-Buy (הרכישה עצמה מאתר Banggood):

https://ali-buy.com/baseus-portable-tires/?fbclid=IwAR15dPBKC2BwHqdsRmbB3BNwAaXA35LylglM5H_akUe-HO_RQDmi23IlpFk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפרסור טוב יכול להחזיק שנים רבות. אם השימוש בו מחליף ניפוח בתחנות דלק (והוא לא שוכב בבגאז' רק למקרה חירום), כדאי פעם אחת להשקיע ולקנות משהו איכותי ורצוי גם חזק.

זה מה שיש לי עכשיו, וזה קומפרסור מדהים ( קומפקטי, חזק מאוד- עד גלגלים בגודל 31 אינצ' ושקט בצורה מפתיעה ) של חברה קנדית שמתמחה בקומפסורים בגדלים שונים.

זה הדגם הכי חזק שלהם, שאפשר עדיין לחבר למצת הרכב ( אחריו כבר ישר למצבר, כדי לא לשרוף נתיך שקע ברכב ).

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01MS75ZMY?psc=1&ref=ppx_pop_mob_b_asin_title

זה אתר היצרן:

https://www.viaircorp.com/

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאד כמה זה יעלה עד לבית ? מה זה הדגם שמתחבר למצבר מה ההבדל ביניהם כי דגם שלך אני רואה כבר מגיע עד 100Psi זה לא מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולל משלוח 254₪.

אין שום צורך בקומפרסור יותר חזק מזה, אלא אם כל היום צריך לנפח גלגלים של משאיות.

זה הדגם הבא שמתחבר למצבר הרכב ( עד 120psi וגלגלים בקוטר 33')

https://www.amazon.com/Viair-00088-88P-Portable-Compressor/dp/B005ASY23I/ref=mp_s_a_1_3?keywords=viair+air+compressor&qid=1566484458&s=gateway&sprefix=viair&sr=8-3

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל"ש..

נמאס לי שבאיזור מגוריי בכל שני וחמישי יש תקלה במשאבות ניפוח האוויר וללצערי בד"כ בעלי תחנות הדלק לא ממהרים לתקן אותן.

היום ראיתי שחברת Baseus תשיק משאבה קומפקטית לרכב, ב-129 ש"ח כולל משלוח.

צפי הגעה למלאי 24.09

יש לי מס' מוצרים של חברת Baseus ואני מאוד מרוצה מהאיכות - סוללות ניידות, מטענים לסלולר, כבלי USB וכו'.

אז נכון, זה מוצר לגמרי שונה מהמוצרים שרכשתי ופעם ראשונה שהם משיקים מוצר כזה, אבל החלטתי לרכוש את המשאבה ואני מקווה שגם היא תהיה איכותית ותעשה את העבודה.

מאפיינים עיקריים:

כיוון לחץ הגלגל הנדרש בקלות ובמהירות בלחיצת כפתור

ניפוח מהיר בכ-50 שניות בלבד לצמיג

ניפוח צמיג ריק בגודל 15" לוקח כ-140 שניות ובגודל 17" כ-180 שניות.

תאורת חירום עם 4 נורות לד

הפסקת ניפוח אוטומטית

משך עבודה רצופה כ-30 דקות

קישור לדף המוצר באתר היצרן:

https://www.baseus-cn.com/product/baseus-intelligent-tire-inflator-car-portable-air-compressor-pump-dc-12v/

קישור לרכישה דרך האתר Ali-Buy (הרכישה עצמה מאתר Banggood):

https://ali-buy.com/baseus-portable-tires/?fbclid=IwAR15dPBKC2BwHqdsRmbB3BNwAaXA35LylglM5H_akUe-HO_RQDmi23IlpFk

לא מכיר את החברה או המוצר אבל אציין שהוא נראה לי מוזר. אא"כ יש שם טכנולוגיה ייחודית, זו בוכנה זעירה, שכמו כל בוכנה מתחממת אז בשביל מה לתקוע אותה בתוך קופסת פלסטיק עם מאוורר? בוא נגיד שיש מוצרים שבהם אתה מחפש 100% פונקציונליות ולא עיצוב.

נדמה לי שאם אתה מתכוון להשתמש תכופות אתה צריך משהו יותר הבי דיוטי.

יש לי זה, זה בסדר, משתמש בעיקר לאופניים ולרכב ביציאה מהשטח אם הורדתי לחץ. המינוס הוא שהחיבור הוא בהברגה והיא נשחקת, נראה לי שלחץ עם קליפס כמו במשאבה של ולאד עדיף.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם.

היו לי גם את אותן הספקות לגבי עוצמת המכשיר ויכולת השרידות שלו לאורך זמן, בעיקר לעומת המשאבות של Viair שהומלצו כאן בפורום.

הזמנתי את VIAIR 84p ש-vladclar המליץ (כבר תכננתי עליו בעבר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מעדכן לאחר שימוש עם הקומפרסור של VIAIR,

• הקומפרסור מגיע עם תיק נשיאה, הוא קומפקטי, אינו כבד ונראה שאיכות החומרים וההרכבה טובה
  • כבל המילוי מתחבר לפייה של הצמיג בעזרת לחיצה ולא ע"י סיבוב (כפי שיש בתחנות הדלק) וזה יתרון מבחינתי
  • כבל החשמל שמתחבר לשקע המצת מספיק ארוך לרכב ממוצע, אם כי ייתכן שבמקרים מסויימים לרכבים גדולים יותר יידרש מאריך
  • כל עוד כפתור ההפעלה דלוק הקומפרסור ימלא אוויר ללא הפסקה. כלומר, אין אפשרות לכוון לחץ רצוי עם כיבוי אוטומטי (ידעתי מראש)
  • במהלך המילוי המדידה איננה מדוייקת ולכן אם תסתכלו על המדיד, יהיה זיוף קל של מדידה כלפי מעלה ולכן כדי לדעת מה הלחץ האמיתי בצמיג היצרן ממליץ להפסיק את המילוי ולבדוק את הקריאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נכון.

המדידה כן מדוייקת כאשר מחברים קומפרסור לצמיג ועדיין לא מפעילים אותו. לכן אפשר להסתדר בלי מדיד לחץ אוויר נוסף.

אצלי הוא מנפח כל 2 שניות psi אחד.

לכן אני יכול באופן מדוייק להעריך מתי להפסיק את הניפוח ( כי באמת בזמן שהוא פועל מד לחץ לא מדייק ).

לדעתי הוא גם יחסית שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...