Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ספורטיבי עד 110,000 ..

BeN13
שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי הרבה אפשרויות בתקופה האחרונה ונהיה לי קצת בלאגן בראש, החלטתי להתאפס מעט ולשמוע מההתחלה

התקציב ברמת העקרון עד 100, במידה ויש מציאה 110.

אין כרגע העדפה בין הנעה אחורי או קדמית מהסיבה שמעולם לא היה לי רכב עם הנעה אחורית, שוקל להיכנס לעולם הזה .

לא מחפש רכב חסכוני אבל גם לא רכב שיעשה 1 ל5, עדיפות לרכב 2010 ומעלה אלה אם כן יש משהו מעניין בשנתונים יותר נמוכים

כרגע ההתלבטות העיקרית היא בין כח ל"פאן", נתפסו בעין הBRZ והגולייטה תלתן אשמח לשמוע חוות דעת לגבי ה2

עריכה אחרונה על ידי BeN13
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-BRZ מספקת הרבה מאד פאן ע"ח שימושיות (הספסל האחורי מתאים לגמדים או קטועי גפיים בלבד).

הג'ולייטה לא בצמרת של ההוט האץ' הנאה קדמית, יש לה סטייל וסאונד לא רע, אך מעבר לזה היא די פושרת.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-BRZ מספקת הרבה מאד פאן ע"ח שימושיות (הספסל האחורי מתאים לגמדים או קטועי גפיים בלבד).

הג'ולייטה לא בצמרת של ההוט האץ' הנאה קדמית, יש לה סטייל וסאונד לא רע, אך מעבר לזה היא די פושרת.

מבחינת המושב האחורי לא קריטי לי, ב80 אחוז מהנסיעות אני לבד ובשאר הזמן עם הבת זוג, התלתן אאוט מה נכנס במקומה לרשימת ההנעה הקדמית ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוט האץ', תלוי מה אתה מחפש - אם הנאה בראש מעיינך, בקבוצת הקומפקטיות, הרנו מגאן RS נחשבת לטובה ביותר. אחריה הפוקוס ST. ה308 GTI לא נכנסת לתקציב שלך. בקטנות, הפיאסטה ST היא הטובה ביותר, אך כיוון שיובאה רק דרך יבואן מקביל, היא הגיעה במספרים קטנים מאד. אחריה המיני קופר JCW, S וה-208Gti.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מוציא את התלתן מהרשימה.

אני גם משער שיש היצע רב יותר של תלתן מאשר ST וכנראה גם במחירים יותר אטרקטיבים ועדיף רכב שמור מאשר שבור שהיה נחשב למוצלח בזמנו.

אני לא מכיר בעלי ג'ולייאטה תלתן שלא מרוצים מהרכב - מספיק שתהנה לשמוע אותה,מלהסתכל עליה ויש בה משהו אמוציונלי שאין באחרות.

אם אתה מאד רגיש להתנהגות ותקשורת ונסיעה על גבול מעגל האחיזה ומתכנן נסיעות מסלול (כמובן תוך וויתור על כוח שימושיות וביצועים בקו ישר) אז אל תתפשר ולך על הברז.

מבחינת המושב האחורי לא קריטי לי, ב80 אחוז מהנסיעות אני לבד ובשאר הזמן עם הבת זוג, התלתן אאוט מה נכנס במקומה לרשימת ההנעה הקדמית ?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד תלוי מה אתה מחפש, תעשה לעצמך רשימת דרישות, מה חשוב לך יותר ומה פחות.

בתקציב שלך הייתי כנראה הולך על ה 208 שנותנת לדעתי הכי הרבה תמורה לכסף.

ב 100K אתה יכול לקבל רכב כמעט חדש עם ק"מ אפסי ועוד זמן אחריות.

אבל אני אומר את זה כאחד שקנה כמה רכבים משומשים ולאחרונה רכב חדש - כי ביאס אותי לקבל רכבים משומשים במצב קוסמטי "לא משהו" ולכן מנק' המבט שלי לקבל רכב במצב "חדש" זה משהו חשוב מאוד.

בנוסף אתה יכול להגדיל לא בהרבה מדי את התקציב ולקבל רכב חדש עם 3 שנים אחריות. חישבתי את זה פעם, 208GTI בת 3 שנים לא בהרבה יותר זולה מ 208GTI חדשה מהניילון.

208: הרכב לדעתי מצטיין כמעט בכל הקטגוריות, מלבד אולי הסאונד (פשוט לא קיים) ותנוחת נהיגה (הישיבה די גבוהה ב 208, לי זה הפריע).

BRZ: לא רלוונטית לדעתי, אומנם הכי הרבה FUN שתקבל אבל לא תמצא אחת בתקציב שלך, ואם תמצא היא כנראה עברה חיים לא קלים בכלל עם 100+ קמ, לי אישית זו לא אופציה.

ג'ולייטה: סאונד הכי טוב בקטגוריה לדעתי, גם נראת הכי טוב, שוב לדעתי. לי היא הרגישה כבדה ומגושמת ולא ספורטיבית בכלל. סתם משפחתית חזקה.

308: לא בתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוט האץ', תלוי מה אתה מחפש - אם הנאה בראש מעיינך, בקבוצת הקומפקטיות, הרנו מגאן RS נחשבת לטובה ביותר. אחריה הפוקוס ST. ה308 GTI לא נכנסת לתקציב שלך. בקטנות, הפיאסטה ST היא הטובה ביותר, אך כיוון שיובאה רק דרך יבואן מקביל, היא הגיעה במספרים קטנים מאד. אחריה המיני קופר JCW, S וה-208Gti.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

לא הייתי מוציא את התלתן מהרשימה.

אני גם משער שיש היצע רב יותר של תלתן מאשר ST וכנראה גם במחירים יותר אטרקטיבים ועדיף רכב שמור מאשר שבור שהיה נחשב למוצלח בזמנו.

אני לא מכיר בעלי ג'ולייאטה תלתן שלא מרוצים מהרכב - מספיק שתהנה לשמוע אותה,מלהסתכל עליה ויש בה משהו אמוציונלי שאין באחרות.

אם אתה מאד רגיש להתנהגות ותקשורת ונסיעה על גבול מעגל האחיזה ומתכנן נסיעות מסלול (כמובן תוך וויתור על כוח שימושיות וביצועים בקו ישר) אז אל תתפשר ולך על הברז.

מאוד תלוי מה אתה מחפש, תעשה לעצמך רשימת דרישות, מה חשוב לך יותר ומה פחות.

בתקציב שלך הייתי כנראה הולך על ה 208 שנותנת לדעתי הכי הרבה תמורה לכסף.

ב 100K אתה יכול לקבל רכב כמעט חדש עם ק"מ אפסי ועוד זמן אחריות.

אבל אני אומר את זה כאחד שקנה כמה רכבים משומשים ולאחרונה רכב חדש - כי ביאס אותי לקבל רכבים משומשים במצב קוסמטי "לא משהו" ולכן מנק' המבט שלי לקבל רכב במצב "חדש" זה משהו חשוב מאוד.

בנוסף אתה יכול להגדיל לא בהרבה מדי את התקציב ולקבל רכב חדש עם 3 שנים אחריות. חישבתי את זה פעם, 208GTI בת 3 שנים לא בהרבה יותר זולה מ 208GTI חדשה מהניילון.

208: הרכב לדעתי מצטיין כמעט בכל הקטגוריות, מלבד אולי הסאונד (פשוט לא קיים) ותנוחת נהיגה (הישיבה די גבוהה ב 208, לי זה הפריע).

BRZ: לא רלוונטית לדעתי, אומנם הכי הרבה FUN שתקבל אבל לא תמצא אחת בתקציב שלך, ואם תמצא היא כנראה עברה חיים לא קלים בכלל עם 100+ קמ, לי אישית זו לא אופציה.

ג'ולייטה: סאונד הכי טוב בקטגוריה לדעתי, גם נראת הכי טוב, שוב לדעתי. לי היא הרגישה כבדה ומגושמת ולא ספורטיבית בכלל. סתם משפחתית חזקה.

308: לא בתקציב.

אופציה מהנה נוספת היא אבארט.

גם כאן ההנאה באה על חשבון שימושיות.

המראה החיצוני הוא פקטור משמעותי עבורי, גם הפנימי אבל בצורה לא קריטית, לא הצלחתי להתחבר לשום רכב שהוצע עד כה מבחינה חיצונית מלבד הBRZ, גולייטה והלאון

הBRZ ירדה מהפרק מכיוון שהתקציב הצטמצם מעט והחריגה לא מתאפשרת, הלאון חרושה

עשיתי לפני כשעתיים סיבוב על גולייטה תלתן, אומנם ידנית ואני מתכנן על אחת אוטומטית אבל יש משהו בה שפשוט מעלה חיוך, לא מצליח להסביר את זה אולי זה הסאונד אולי זה העוצמה אבל יש משהו לא מוסבר באלפה וההרגשה מעולה

אבל בכל זאת אני לא ממהר לשום מקום, אשמח לשמוע עוד אופציות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלים של תלתן כבר שנתיים.

עברתי המון המון רכבים ספורטיביים ורכבי ספורט בחיי כך שיש לי מושג ירוק.

הג'ולייטה יפה לעין גם מבחוץ וגם מבפנים, יש לה מנוע וסאונד משגעים. ההתנהגות טובה ואם אתה לא על המגבלות אז סבבה לגמרי. אמינה, נוחה יחסית ומשאירה הרבה לב מסביבה. כיף להביט בה, לנהוג בה ולהחזיק בה. ות'כלס, זה מה שרובנו רוצים רוב הזמן...

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...