Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת בדוק מנוע Peugeot 308 2014 מנוע puretech

AND1
שימו לב! השרשור הזה בן 1788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום לכולם

לאחרונה רכשתי את הרכב הנ״ל עם 90 אלף ק״מ

לאחר כמה נסיעות בודדות אני מקבל הודעה ״בדוק מנוע גש למוסך״

על הלוח מכוונים מופיע service לאחר התקלת הבדוק מנוע, לאחר שדוממתי את המנוע והתנעתי שוב, התקלה לא הופיע שוב.

היום, לאחר שבועיים בערך התקלה חזרה

שמתי לב שהיא חזרה אך ורק כאשר לחצתי על דוושת הגז חזק מהרגיל, כמו כן זה היה אותו דבר בפעם הראשונה רק לאחר לחיצה על דוושת הגז חזק מהרגיל..

האם מישהו מכיר בעיה שכזו?

יש מצב שזו הרצועת טיימינג

תודה מראש על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בהחלט יכול להיות .

בגלל שמשכת את זה שבועיים אני הייתי מציע להזמין גרר ליום ראשון בבוקר למוסך.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אין לי obd כרגע,

חשמל לציין שהרכב היה על הכביש פעמיים,שלושה בשבועיים האלה..

בכל אופן ממליצים לפנות ישירות למוסך?

דרך אגב התקלה לא מופיעה יותר

עריכה אחרונה על ידי AND1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שזו תופעת הלוואי של רצועת התזמון . בכל מקרה : 90000 זה יפה וקרוב לזמן החלפת הרצועה המפורסמת ויפה שעה אחת קודם. סע למוסך וספר להם על המקרה. בא נראה אם יפול האסימון. לדעתי לא צריך גרר רק לסוע רגוע בטח ניתן לשחזר אם מרביצים בגז ויש סיכוי טוב שהתקבלה נשמרת במחשב.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצועה מתפוררת גורמת להידלקות נורת service + נורה נוספת בעקבות ירידה בלחץ השמן. תקלה זו לא נעלמת לאחר כיבוי והתנעה מחדש, מניסיון.

בכל מקרה גש למוסך בהקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצועה מתפוררת גורמת להידלקות נורת service + נורה נוספת בעקבות ירידה בלחץ השמן. תקלה זו לא נעלמת לאחר כיבוי והתנעה מחדש, מניסיון.

בכל מקרה גש למוסך בהקדם.

לא מדוייק, לדוגמא - הרצועה מתפוררת וכבר סתמה את חיישני vvt או ווסת לחץ שמן אבל המשאבה עדיין לא סתומה לגמרי.

בכל מקרה התקלה נשמרת במחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק, לדוגמא - הרצועה מתפוררת וכבר סתמה את חיישני vvt או ווסת לחץ שמן אבל המשאבה עדיין לא סתומה לגמרי.

בכל מקרה התקלה נשמרת במחשב.

גם תקלת חיישני VVT בעקבות רצועה מתפוררת גורמת להידלקות נורית תקלה שנשארת דולקת גם לאחר כיבוי והדלקה מחדש של הרכב, גם את זה חוויתי על בשרי, למוד ניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם תקלת חיישני VVT בעקבות רצועה מתפוררת גורמת להידלקות נורית תקלה שנשארת דולקת גם לאחר כיבוי והדלקה מחדש של הרכב, גם את זה חוויתי על בשרי, למוד ניסיון.
אתה מדבר מניסיון על רכב אחד, אני כבר ראיתי את כל הסוגים של התקלות האלה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדויק, דובר על הוספת מסנן חלקיקים כחלק מכניסה לתקן החדש באירופה.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...