Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערעות על בדיקת טסט שנתי לרכב, יש דבר כזה?

שימו לב! השרשור הזה בן 1775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היו ניגשתי לטסט עם הרכב.

והדבר היחיד שכן הכשילו אותי עליו זה שלדעתו של הבוחן (על סמך 50 שנה ניסיון) זרועות ההגה ( שיוצאות מהמסרק)

עומדות בזווית לא טובה כי הנמיכו את האוטו. שאלתי באיזה זווית הן צריכות לעמוד ועל סמך מה הוחלט ככה אף אחד לא רצה לדבר איתי.

אז רשום ברישיון נמצא לקויי מסכן, פינויי הרכב בגרר בלבד.

אני רוצה לציין שלפני חצי שנה הייתי באותו המכון טסטים, וזה היה תקין. שאלתי למה לפינ חצי שנה היה תקין ועכשיו לא.

על זה קיבלתי תשובה. כי לפני חצי שנה לא ראינו את זה, עכשיו ראינו (נשמע לי כמו לא פחות מרשלנות מסכנת חיים)

מה אם זה רכב לא חדש אלה רכב בן 20 אז אפשר לעשות מה שרוצים? איך זה עובד?

ממי אני מקבל תשובות?

על פי מה מחליטים מה תקין מה לא תקין ובאיזה זווית זה אמור לעמוד? :roll:

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחליטים את זה על פי המצב המקורי של הזויות, יש תקנה שאוסרת לעשות שינוים כאלה הרכב. עשית הנמכה, ועכשיו זה לא כמו המצב המקורי.

בוחן לא צריך להגיד לך בזה זוית זה צריך להיות, מספיק שזה נראה לו חריג מהמצב המקורי ולפי דעתו זה מסוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחליטים את זה על פי המצב המקורי של הזויות, יש תקנה שאוסרת לעשות שינוים כאלה הרכב. עשית הנמכה, ועכשיו זה לא כמו המצב המקורי.

בוחן לא צריך להגיד לך בזה זוית זה צריך להיות, מספיק שזה נראה לו חריג מהמצב המקורי ולפי דעתו זה מסוכן.

מה הוא המצב המקורי? זה רכב שכימעט ולא קיים כבר על הכבישים. על פי מה יודעים איך הם היו במקור?

כל החלקים שהותקנו ברכב. עברו את אישור משרד התחבורה. כולל טפסים רלוונטיים וחתימות ותקנים.

אם תגידו לי שככה זה עובד לפי החוק שהבוחן יכול להחליט על דעת עצמו אם זה תקין או לא תקין.

או שיש ספרות מקצועית כל שהיא ששם זה כתוב איך זה אמור ליהיות...

זה שווה ערך לזה שעכשיו בטסט יגידו לך שהפנסים שלך לא מאירים מספיק חזק וזהו.

עריכה אחרונה על ידי Big_White

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בטסט יכולים להגיד לך שהפנסים שלך לא מאירים מספיק חזק ותצטרך להחליף אותם בחדשים, מכוון שיש סטנדרט מסויים שלפיו בודקים אותם.

כמובן שיש ספרות מקצועית, מוסך יבואן יש לו את כל המסמכים והספרות המקצועית שעלפיהם מתחזקים ומתקנים את הרכבים האלה.

המוסך שאליו תקח את הרכב צריך לתת אישור שהכל תקין ואז תחזור עם האישור הזה לטסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בטסט יכולים להגיד לך שהפנסים שלך לא מאירים מספיק חזק ותצטרך להחליף אותם בחדשים, מכוון שיש סטנדרט מסויים שלפיו בודקים אותם.

כמובן שיש ספרות מקצועית, מוסך יבואן יש לו את כל המסמכים והספרות המקצועית שעלפיהם מתחזקים ומתקנים את הרכבים האלה.

המוסך שאליו תקח את הרכב צריך לתת אישור שהכל תקין ואז תחזור עם האישור הזה לטסט.

אתה תחליף פנסים, אבל בפועל היית צריך להחליף רק מנורה.

זאת בדיוק הבעיה.

בטופס רשום לי משהו אחד. אבל בפועל הבעיה היא אחרת.

ככה לא עובדים. אי אפשר לבוא ולהגיד זה לא טוב, למה? כי חמישים שנה ניסיון. או ככה ניראה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה אבסורדים בטסטים שנתיים, במיוחד למכוניות המתיישנות / מיושנות.

ולי לא אמרו פעם על הגה (עץ) מקורי שהדגם לא "בא" בכלל עם הגה כזה ?

אישור תקינות מהמוסך וסגור עניין (קשה להתווכח עם טענות סתומות).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז עדכון.

הלכתי החלפתי קפיצים על הבוקר. והכל פיקס.

עברתי טסט אפילו!

רק מה. עברתי את הטסט והרכב תקין. אבל אין לי טסט, כי נגמרו המדבקות. משמע במחשב של המכון טסטים אני רשום כעברתי. אבל כי אין להם מדבקות לא יכולים לרשום את זה במערכת של משרד הרישויי.

גאוני! מדינת הייטק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...