Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים במידות 225\50\17 קוד עומס 98W

shlomiyan4
שימו לב! השרשור הזה בן 1792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה שאלות ברשותכם:

1- הבנתי שקוד עומס הוא מאד חשוב , ושאפשר בלי קשר לבטיחות גם לא לעבור טסט בגלל קוד עומס לא מתאים.

האם אכן?

מדהים שמעולם לא יצא לי לדבר על כך עם אף גורם כשהזמנתי צמיגים , לא הייתי מודע.

האם יש בעיה לקחת 98V אם ברשיון הרכב כתוב 98W

2- הוצעו לי צמיגים של GT (GT SPORT ACTIVE 98W TL XL 225/50R17)

וגם של חברה סינית בשם ARRIVO או ARIVO , מישהו מכיר?

המוכר אמר שאלה צמיגים שהם נותנים לאנשים שנוסעים הרבה (כמוני 30K בשנה), האם אכן מומלץ?

האלטרנטיבה הבולטת היא FALKEN ZE310

עוד מועמדים:

Maxxis 225/50R17 98W O R1

GT Champiro UHP1 98W 225/50R17

TOYO NE02 98V TL XL 225/50R17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

מותר לך לשים קוד מהירות שווה לשלך (כמובן..) ומעלה, אבל לא מתחת.

צמיגים סינים לא לקנות(אלא אם לא חשובה לך הבטיחות שלך), לא לחינם, ההבדלים במחיר בין תמיג סיני לאחד מפירמה ידועה, יכולים להגיע גם לפי 3.

תמיד אפשר להגיד "מה כבר ההבדל בניהם", לפעמים, החצי מטר בלימה יותר מוקדמת, יכול להיות הבדל בין חיים למוות.

לגבי הצמיגים שרשמת, אני נועל צמיגים של פאלקן ZE310, נכון לעכשיו, הצמיגים שקטים יותר ואוחזים סבבה לגמרי (יש לי מידה אחת ברוחב והקוטר יותר ממך).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

מותר לך לשים קוד מהירות שווה לשלך (כמובן..) ומעלה, אבל לא מתחת.

צמיגים סינים לא לקנות(אלא אם לא חשובה לך הבטיחות שלך), לא לחינם, ההבדלים במחיר בין תמיג סיני לאחד מפירמה ידועה, יכולים להגיע גם לפי 3.

תמיד אפשר להגיד "מה כבר ההבדל בניהם", לפעמים, החצי מטר בלימה יותר מוקדמת, יכול להיות הבדל בין חיים למוות.

לגבי הצמיגים שרשמת, אני נועל צמיגים של פאלקן ZE310, נכון לעכשיו, הצמיגים שקטים יותר ואוחזים סבבה לגמרי (יש לי מידה אחת ברוחב והקוטר יותר ממך).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אתה מאד צודק.

ברטוב ההבדל בין סיני לחברה אחרת (לא אומר שצריך את הכי טוב וגם ממה שרואים בין המוביל לשניים שמתחתיו ההבדל לא הכי גדול) הינו עצום ומדובר על עשרות מטרים וביבש פחות שם הביצועים די דומים.

אני מעלה את התמונה כבר בפעם המי יודע כמה (מתחקיר שעשו עם מספר צמיגים) והיא פשוט נכונה.

החיין והמוות תלויים בפיסות הגומי.

פותח השירשור שלומי - קח צמיג טוב (גם הפלקן טוב) ושמור על החיים.

Tires can kill.jpg

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...