Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אוטם צבע מהיר אפקטיבי?

שימו לב! השרשור הזה בן 1803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

1. האם אוטם צבע/ווקס ליישום מהיר עושה את העבודה או שממש עדיף כבר להשתמש באוטם צבע רגיל?

(רכב יוצא מצבע כללי ואין לי זמן להתעסק בזה לכן אני מחפש פתרון ביניים כי אני לא רוצה להשאיר את הצבע חשוף)

2. האם צריך לעבור עם פלסטלינה לפני היישום למרות שהרכב אחרי צבע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנכתב מבוסס בעיקר על נסיון אישי שלי -

1. כן אוטם צבע מהיר ווקס מהיר עושים את העבודה אבל לטווח זמן קצר יותר, זאת אומרת שאצלי אוטם צבע מהיר מחזיק כחודש-חודש וחצי על האוטו( cg activate)

ווקס מהיר של סונקס מחזיק אצלי שבוע - שבועיים (בין שטיפה לשטיפה)

לעומת זאת אוטם צבע רגיל מחזיק כארבע חודש ווקס איכותי מחזיק כחודש. מבחינת עלויות יותר משתלם גם אוטם ווקס רגילים.

כמו כן צריך להבין שזה תלוי בשגרת ואופן השטיפות שלך, אני שוטף ידנית פעם בשבוע עם חומרים עדינים,. זה משתנה אם תשטוף לבד עם סבון כלים

או במכון שטיפה במכונה

או במכון שטיפה עם מטאטא

2. כן, אחרי צבע צריך לעבור, אבל אין צורך בכל פעם לפני יישום אוטם צבע/ווקס מהיר.

ממליץ לך כפתרון מהיר לבצע פלסטלינה עם כפפת פלסטלינה, וליישם אוטם צבע מהיר עד שתתפנה לבצע טיפול יותר איכותי שיחזיק לאורך זמן.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל, הדבר הכי חשוב בלי קשר ליתרונות של אוטם צבע רגיל על מהיר (כי יש גם אוטמי צבע בריסוס ברמה גבוה)

זה לא לגעת ברכב אחרי צביעה לפחות שבועיים - על מנת שהצבע יתייבש/יתאחה סופית מעל פני הרכב. ( כלל חשוב אחרי צביעה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנכתב מבוסס בעיקר על נסיון אישי שלי -

1. כן אוטם צבע מהיר ווקס מהיר עושים את העבודה אבל לטווח זמן קצר יותר, זאת אומרת שאצלי אוטם צבע מהיר מחזיק כחודש-חודש וחצי על האוטו( cg activate)

ווקס מהיר של סונקס מחזיק אצלי שבוע - שבועיים (בין שטיפה לשטיפה)

לעומת זאת אוטם צבע רגיל מחזיק כארבע חודש ווקס איכותי מחזיק כחודש. מבחינת עלויות יותר משתלם גם אוטם ווקס רגילים.

כמו כן צריך להבין שזה תלוי בשגרת ואופן השטיפות שלך, אני שוטף ידנית פעם בשבוע עם חומרים עדינים,. זה משתנה אם תשטוף לבד עם סבון כלים

או במכון שטיפה במכונה

או במכון שטיפה עם מטאטא

2. כן, אחרי צבע צריך לעבור, אבל אין צורך בכל פעם לפני יישום אוטם צבע/ווקס מהיר.

ממליץ לך כפתרון מהיר לבצע פלסטלינה עם כפפת פלסטלינה, וליישם אוטם צבע מהיר עד שתתפנה לבצע טיפול יותר איכותי שיחזיק לאורך זמן.

תודה.

רק לוודא שהבנתי לגבי התשובה לשאלה השנייה - במהיר אין צורך לעבור עם פלסטלינה? או שבפעם הראשונה כן ואחר כך בכמה פעמים הבאות לא צריך כי לא עובר מספיק זמן בשביל שיצטבר הרבה לכלוך וגם בגלל שכבת ההגנה של האוטם שכבר היה על הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיישם אוטם קרמי,יחזיק לך כמה שבועות עם הגנה אמיתית.

כמה שבועות זה לכאורה לא הרבה, אבל היתרון כאן שאתה אומר שזה יתן "הגנה אמיתית"?

אפשר דוגמה של מוצר?

עריכה אחרונה על ידי M10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל, הדבר הכי חשוב בלי קשר ליתרונות של אוטם צבע רגיל על מהיר (כי יש גם אוטמי צבע בריסוס ברמה גבוה)

זה לא לגעת ברכב אחרי צביעה לפחות שבועיים - על מנת שהצבע יתייבש/יתאחה סופית מעל פני הרכב. ( כלל חשוב אחרי צביעה)

לא ידעתי שצריך להמתין. תודה על העצה.

אפשר דוגמה לאוטם צבע בריסוס שאתה ממליץ עליו?

היתרונות בריסוס זה רק היישום המהיר והקל, והחסרונות שהוא לא מחזיק הרבה זמן? או שיש עוד דברים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

רק לוודא שהבנתי לגבי התשובה לשאלה השנייה - במהיר אין צורך לעבור עם פלסטלינה? או שבפעם הראשונה כן ואחר כך בכמה פעמים הבאות לא צריך כי לא עובר מספיק זמן בשביל שיצטבר הרבה לכלוך וגם בגלל שכבת ההגנה של האוטם שכבר היה על הרכב?

כמו שאמרת במשפט השני, אחרי צבע לא משנה מה תרצה ליישם - תצטרך פלסטלינה כמו שצריך פעם אחת, אבל לאחר מכן ליישם כל חודש - חודש וחצי אוטם צבע מהיר אין צורך לבצע פלסטלינה בין כל יישום, רק בתקופות של חצי שנה-שנה (שוב תלוי באופן השטיפות ובסוג האוטם צבע המהיר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...