Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש חו"ד מאנשים שנהגו לאורך זמן - אבארט 595 קומפטציונה [למטרת טיול באיטליה]

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת הקדמה ורקע;

מתכנן את ה Roadtrip השנתי לחגי תשרי. לצערי נזכרנו מאוחר מדי וטיסה ישירה למינכן יקרה מדי בתאריכים שמתאימים לי ולבת הזוג. בנוסף טסנו לשם כבר כמה פעמים ונמאס לנו לנהוג את הכמה מאות ק"מ האלו לאלפים שוב ושוב. טיסה למילאנו לעומת זולה זולה בלפחות 200$ לכרטיס וגם קרובה יותר לאיזורים שכבר זמן מה אנחנו רוצים לחקור. אז נסגור טיסה למילאנו כנראה.

חלק מהותי מאוד הוא נושא הרכב, בפעם האחרונה קיבלנו סדרה 3 דיזל וזה ביאס לי את כל הטיול, בפעם שלפניה GTI PERF והיה כיף חיים. לצערי במילאנו אין את המבחר שיש במינכן אבל כן אפשר להסתדר אם יודעים איפה לחפש.

אחת האופציות היא אבארט 595 קומפטציונה מ Hertz Fun Collection במחיר באמת סבבה לגמרי [סביבות ה 50 יורו ליום ללא הגבלת ק"מ]. מצד אחד הייתי שמח לעשות מעברי הרים במשך שבוע עם אבארט, יש לרכב הזה פינה חמה אצלי בלב [עם כמה שאני חושב שבארץ לפחות, במחיר שהוא נמכר הוא אופציה גרועה מאוד], מצד שני אני מפחד שישבר לנו הגב ושהרכב הזה לא מתאים ל 4-5 שעות נהיגה ביום [לכל הפחות], וכאן אשמח לחוות דעת מאנשים שנהגו ברכב ביום יום.

אופציה נוספת אם כי הרבה פחות "מרגשת" היא A5 קבריולט 150 כ"ס דיזל. אין לי שום מושג לגבי הרכב הזה.

וכמובן אם יש למישהו מידע על רכבים מעניינים שאפשר להשיג במילאנו במחיר הגיוני [לכל היותר 100 יורו ליום] - אשמח למידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ה3 דיזל ביאסה לך את הטיול (פרופורציות ידידי... [emoji6] ) אז מה יש לך לחשוב בכלל בכיוון של הA5? אלא אם כן מושך אותך שהיא קבריולה.

אני יודע שלהרץ יש סטלביו בFun collection באיטליה אם זה מעניין, ומאוויס שכרתי 124 ספיידר לפני שנה אבל מבדיקה לא מזמן נראה שהצי החדש של אוויס Select (שזה דגמים מובטחים) שם קצת פחות מעניין כרגע ורובו מורכב מדגמי אאודי כמו A1, Q2, Q8 וA8...

בדקת את סיקסט?

עורך ומוסיף: לאוויס יש לוונטה וג׳יבלי בצי גם כן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה A5 היא קבריולט, אז יש לה קצת ערך מוסך.

אני בכלל לא מוצא Avis Select לאיטליה.

אתה לא בעל הרכב, זה לא צריך להדאיג אותך :-D

מבחינת מקום למטען ה-500 יספיק? באיטליה לא כדאי להשאיר מטען גלוי מחוץ לתא המטען, יש לו ביקוש בקרב המקומיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא מוצא Avis Select לאיטליה.

כן, הם לא עושים את זה קל...

הכי פשוט זה באוויס אנגליה http://www.avis.co.uk כי שם מספיק שתשים את שם התחנה וזה יעלה לך תוצאות שכוללת גם את הדגמים הרגילים וגם Select.

באוויס העולמי http://www.avis.com תשים Milan למשל וזה יעלה רשימת אופציות לתחנות לבחירה כולל Select כאופציה נפרדת לרגילה.

באוויס ישראל אין אפשרות להזמין Select באינטרנט בכלל, אבל בטלפון אולי ניתן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשינו בשנה שעברה טיול דומה בצפון איטליה ונחתנו במילאנו. גם אני חיפשתי רכב מעניין ומצאתי BMW סדרה 2 קבריולט, בפועל קיבלנו C-CLASS קבריולט דנדשה.

יתרון - הנעה אחורית וקבריולט, חיסרון - דיזל.

אמנם אפשר לזרוק איתה תחת ביציאות מהפיתלוים באלפים אבל היא לא מרגשת מבחינת נהיגה כמו בבנזין. מעבר לזה רכב מפנק מאוד ונכנס בתקציב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-595 דווקא נשמעת כמו בחירה מאוד מגניבה והגיונית. זה לא יהיה נוח כמו מרצדס, מצד שני אתה הולך לנהוג בה לזמן מוגבל, בכבישים כיפיים ואולי גם סלולים טוב.

הייתי נשאר איתה (אם הגברת יכולה להסתדר עם טרולי קטן שזו נקודה חשובה....)

הדבר היחיד שהייתי שוקל במקומה זה ג'וליה, אתה באיטליה סע באיטלקיה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לשכור את ה-595 לפני שנתיים באזור דרום ספרד.

אם מדובר על מס' ימים בודדים ואין יותר מדי מטען והמטרה היא נהיגה,אז בכיף למה לא,מעבר לכך לא בטוח שהייתי בוחר ב-595 שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם רק השתתפני בנסיעת מבחן בקומפי (הידועה בתור ציונה), איך אתה מתכנן לשנע את המזוודות שלך?

תא המטען הוא בגדר פיקציה ונהיגה אגרסיבית עם ציוד בתוך סלון האוטו אופציה לא מומלצת בכלל

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בטיול קצר עם 2 טרולי בלבד.

רציתי M2 אבל יש רק במינכן וכרגע המחירי טיסות לשם בתאריכים שמתאימים לנו לא סבירים.

ככל הנראה באמת אלך על האבארט לכ 5 ימים, אתקשר ל Hertz שבוע הבא לוודא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי קצת על הקומפי, לא חושב שהייתי רוצה להתנייד איתה במשך 5 ימים.

מה לגבי אבארת 124? הפרשי המחיר גדולים בהשכרה?

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חשש גדול מהקומפי ל 5 ימים, בעיקר כי אני לא לבד.

הייתי מעדיף בהרבה את ה 124 הבעיה שאני לא מוצא אותה בשום מקום.

יש גם Turismo, האם הרמת גימור הזו נוחה משמעותית?

מזכיר שנהגתי על R56 עם ראנפלאט, אני לא מפונק מדי בנושא נוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לזרוק נקודת מבט קצת שונה, לאור מאפיין חשוב של הטיול שהוזכר בסוף השורה השניה של הודעת הפתיחה.

לדעתי כדאי להסתכל על הטיול קצת אחרת: טיול זוגי או טיול נהיגה. כיוון שאתה יוצא לטיול זוגי אולי כדאי להתפשר קצת לטובת בת הזוג. אז תההיה פחות הנאה מהנהיגה, אבל יותר הנאה מהחברה. לא פחות חשוב. אולי אפילו לשנות כיוון לטובת רכב נינוח, אבל מפנק. אלא אם גם זוגתך חובבת נהיגה יותר אגרסיבית ותשמח לחלוק אתך את ההגה בכבישים הפתלתלים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...