Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו הזמין פעם טיסות מאתר שנקרא אליס?

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפשתי בסרייסקאנר טיסות ומצאתי טיסה מאוד זולה דרך אתר שנקרא alice.co.il

טיסה של אלעל עולה דרכם 35 דולר פחות מאשר ישירות דרך האתר של אלעל.

אני לא יודע אם להזמין משם, או לשלם יותר ולהזמין ישירות דרך האתר של אלעל.

מישהו מכיר והזמין משם טיסות פעם?

הוא אמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק שאכן מדובר בכרטיס זהה לזה שנמכר ישירות באל-על, ושאין איזה הפתעות.

לפני כ-3 חודשים חרגתי ממנהגי, והזמנתי כרטיס באלעל דרך אחת מסוכנויות הנסיעות הגדולות. הבטיחו לי שהמחיר נמוך בכה עשרות דולרים מזה של אתר אלעל. בסופו של דבר התברר שגם בזבזתי שעה בהעברת מידע טלפונית (כגון הכתיב המדוייק של השם ומספרי הדרכונים) - מה שאורך דקות בודדות באתר אלעל - וגם שילמתי כמה דולרים (בודדים) יותר מאשר באתר.

דרך אגב, באותה נסיעה רכשתי כרטיס בדרגה הזולה ביותר, הוספתי מזוודה בנקודות שצברתי בכרטיס האשראי, ושעמדו להתבטל לאחר 3 שנים. ועוד דבר - דחיתי את רכישת הכרטיסים ב-24 שעעות כיון שאשתי היתה צריכה לברר משהו במקום העבודה שלה לגבי יום הטיסה. ההפרש של יום אחד עלה לי כ-50 דולר לזוג כרטיסים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי משם 3 כרטיסים בסך של כ -12 אלף ש"ח ולא הייתה שום בעיה, שירות לקוחות לא רע בצ'אט, שאלתי אם הכרטיסים תקינים והכל בסדר עם הטיסה כדי לראות שהכל עבר ולא יעשו פאדיחות ואכן לא הייתה שום פאדיחה, החברה הייתה AIR FRANCE ולאחר תקופה הטיסה עודכנה באתר שלהם עם כל הפרטים, עבר חלק.

ממליץ בכל מקרה לעבור על SKYSCANNER דרך VPN וגם לנסות באתרי טיסות אחרים לפני, מה שהיה לי זה שכל מה שמצאתי במחיר יותר זול ב SKYSCANNER פשוט לא נתן לי לבצע תשלום בשום כרטיס אשראי או שהמחיר עלה רגע לפני ה CHECKOUT.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שחיפשתי באגרגטור זה היה לפני כשנה באקספדיה. תכנון נסיעה לקנדה שעבר כמה תהפוכות, התחיל כמעט ברכישה באלעל (עם טיסות פנים בווסטג'ט), אבל אחרי שינוי התוכניות נרכשו כרטיסים ב-BA, בדיוק במחירים שהוצגו, בלי הפתעות. טיסה נוספת הוזמנה ישירות באתר אייר קנדה, במקרה זה ההפתעה היתה ביום הטיסה. אבל החרפה הזו לא שייכת לשרשור.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

אז הזמנתי בסוף דרך אליס וזה נראה בסדר, קיבלתי ישר למייל חשבונית וכרטיס טיסה אלקטרוני.

מעניין שרק דרך הפניה של סקייסקאנר היתה אפשרות לקבל את הכרטיס הזה לאלעל, אם מחפשים ישירות דרך אליס הם לא נותנים מחירים של אלעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי, אתה הזמנת משם ?

לא (אני בדרך כלל מזמין ישירות) אבל אני מכיר אנשים שכן. אני גם די ״מחובר״ לענף ומכיר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקין לגמרי, אני הזמנתי מהם כרטיסים לארה״ב והמחיר היה זול יותר בכ-30$+- לכרטיס (מיותר לציין שהכרטיס בדיוק אותו הכרטיס, עם אותם התנאים, גם כן באלעל..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אני כאמור בסוף גם הזמנתי דרכם, פתחתי את השרשור כי היה לי מוזר שלא הצלחתי למצוא ביקורת על אליס בגוגל.

עוד משהו שמעצבן שם בנוסף לזה שרק דרך skyscanner ניתן למצוא אצלם טיסות של אלעל, הוא שהרבה פעמים באליס יש טיסות זולות, אבל מסובכות שמורכבות מכמה חברות לואו קוסט ושממה שהבנתי, אני מקבל קישור ואמור להזמין בעצמי מאתר חברת התעופה.

הבעיה היא שהרבה פעמים כשבאים להזמין פתאום "באורח פלא" חברת התעופה מקפיצה את המחיר, ואז יכולים להיתקע, כי עד שמסיימים להזמין טיסה אחת, החברה השניה כבר תקפיץ את המחיר ואז כל מכלול הטיסות כבר לא יהיה כלכך זול.

אם ההזמנה היתה באמצעות קליק אחד דרך אליס אז כל השילוב המסובך הזה של הרבה חברות לואו קוסט, אולי היה יכול לעבוד.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השילוב שעליו אתה מדבר בעייתי מסיבה אחרת, שאמנם אינה פוסלת את השיטה, אבל אמורה להשפיע על קבלת ההחלטה להשתמש בה: בהזמנה מסוג זה (המכונה "self connection") מדובר במספר עסקות נפרדות, ואם הטיסה הראשונה מאחרת הכרטיס האחר אובד ויש לרכוש חדש, ובדרך כלל בדקה האחרונה זה יקר. כמוכן הקונקשן אינו ישיר אלא צריך להוציא את המזוודות ולבצע צ'ק אין שלם, כולל בדיקת הביטחון. התוצאה היא שבמקום קונקשן של שעה צריך לפחות 3-4 שעות, ולעתים לשלם מלון ללילה.

אז אם רוצים להזמין סדרה כזו של טיסות צריך להביא בחשבון את הסיכונים ואת הזמן הנוסף. לא תמיד החסכון של כמה דולרים או עשרות דולרים משתלם.

לגבי עלית מחיר הכרטיסים - ידוע שכמעט כל כרטיס שנמכר מעלה את מחיר הכרטיסים הבאים. אתה אילו עלול למצוא עצמך עם כרטיס שאינו ניתן לביטול) - והטיסה הבאה מלאה. אולי ביצוע ההזמנה בשני מחשבים במקביל ולחיצה בו זמנית על "הזמן" פותרת את הבעיה (או שלא. לא ניסיתי).

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיסות קונקשן, לדעתי צריך לקחת זמן מנימלי של כ 3 שעות בקונקשן, קושנקשן של שעתיים בלבד מלחיץ אותי.

היתה לי אפשרות להזמין מאליס טיסות ישירות יותר זולות, כאשר כל כיוון הוא בחברת לואו קוסט אחרת, אבל פחדתי להיתקע עם טיסת חזרה יותר יקרה עד שאני אסיים את ההזמנה של הטיסה הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...