Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - סיטרואן קקטוס

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכינה של המרכב בסיבובים דומה לסיטרואן c3 או גדולה יותר?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכינה של המרכב בסיבובים דומה לסיטרואן c3 או גדולה יותר?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

גדולה יותר מ-סי-3

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא "צפוי" הוא קיים - 110 לדגם הלא מאובזר (ציים) ו-115 לדגם המאובזר.
כבר לא, המחיר עלה אחרי עדכון המס הירוק.

המחירים כעת הם 115 לגרסת הבסיס ו-118 לגרסה הבכירה.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדולה יותר מ-סי-3

מתקרב לספייס סטאר?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה רכב מיותר, על איזה פלח שוק הוא מתמודד? הדגם הקודם היה חמוד מנימליסטי וצעיר, מה הקייס של הדגם הזה? למה שמשהו יבחר בו ולא ב C3 איירקרוס? ובמחיר הזה, למה שמשהו יבחר בו ולא יחסוך עשריה ויקנה ארונה שהיא רכב שלם יותר או יוסיף עוד 5000 שקל ויקנה קונה ויקבל מנוע חזק מאוד. הקקטוס מענינת רק כמו שהיא הוצעה שנה שעברה ,ב0 קמ ב85000 שקל. בעוד 30000 שקל כמו שהיא עולה היום, לדעתי עדיף לוותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה רכב מיותר, על איזה פלח שוק הוא מתמודד? הדגם הקודם היה חמוד מנימליסטי וצעיר, מה הקייס של הדגם הזה? למה שמשהו יבחר בו ולא ב C3 איירקרוס? ובמחיר הזה, למה שמשהו יבחר בו ולא יחסוך עשריה ויקנה ארונה שהיא רכב שלם יותר או יוסיף עוד 5000 שקל ויקנה קונה ויקבל מנוע חזק מאוד. הקקטוס מענינת רק כמו שהיא הוצעה שנה שעברה ,ב0 קמ ב85000 שקל. בעוד 30000 שקל כמו שהיא עולה היום, לדעתי עדיף לוותר

אני מחפש קקטוס יד שניה 2017/8 אוטומטית וכל אלו שקנו אז ב85K רוצים היום 80K לא גמיש,

קיוותי שהדגם החדש יוריד קצת את המחירים אבל זה לא קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם החדש לא נראה לי מספיק אטרקטיבי כדי לפגוע בצורה הקודמת, הוא חי ברמת מחירים משלו ואם היה לי כסף לקקטוס צורה ישנה אז בטח שלא הייתי מוסיף עוד בשביל המחודשת, לטעמי היא לא מציעה מספיק על פני הצורה הקודמת כדי שאוסיף כזה סכום ובחלק מהדברים היא אפילו הלכה אחורה לרמה כזו שבלי קשר אולי אעדיף את הישן.

אבל כמובן שמי שמבקש 80 חי בסרט קשה, לא חסרים כאלו הזויים בלוחות המכירות, תן להם להתייבש עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש קקטוס יד שניה 2017/8 אוטומטית וכל אלו שקנו אז ב85K רוצים היום 80K לא גמיש,

מזדהה, בדיוק ככה מצאתי את עצמי עם C4 שנת 2015 עם 130 כס...

תן להם להירקב על העץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכר את הקקטוס שלי, 2018 ראשונה מהיבואן, לא 0 ק"מ.

במחיר של 79 אלף עם גמישות קלה.

המכירה היא לטובת מעבר ל-c5 איירקרוס.

גם מפרסמים את אותם הרכבים כבר חודשיים ומעלה, הזוי... כבר ב0 קמ נמכרו ב83 אלף .

0 ק"מ זה משהו אחר וכמובן שצריך לקבל מחיר נמוך יותר מהמחירון בגלת הירידת ערך..

מי שחושב שימכור רכב כזה 0 ק"מ במחירון הרגיל (כפי שאנשים מנסים בלוחות) ,חולם חלומות באספמיה...

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאלו שרכשו קקטוס טורבו אוטומטית במבצעי אפס ק"מ(דווקא מהיבואן-נרשם ע"ש פריים ליס השייכת לו) והתמורה למחיר של רכב כזה בניילונים הייתה פנטסטית.

ספק אם הקקטוס "המקורי" זקוק לשיפור ברכות המתלים ונוחות הכיסאות (סליחה, הכורסאות) אם כי אני ועמוד השדרה הזקן והכאוב שלי תמיד נשמח לעלות ברמת הנוחות גם אם הרכב "ירכון" קצת יותר בסיבובים...

באמת שרכב נפלא ומיוחד (ואין לי שום טענה כלפי אלו שחושבים שהוא מכוער, זכותם להרגיש כך), קשה לי לחשוב על תמורה טובה יותר, נוחה יותר, ואפילו זריזה יותר לכסף... החבילה של 5 שנות אחריות (גם בעסקת אפס ק"מ) רק מוסיפה.

האם הייתי רוכש קקטוס דור שני? ספק אם הייתי מוסיף היום כ-45,000 ש"ח (כשאני מוכר, אני תמיד ריאלי..)רק כדי לקבל רכב עם 7000 ק"מ פחות ועם רמת נוחות מעט גבוהה יותר והיי, קשה לי לוותר על המראה הייחודי והנפלא בעייני של המקורית.. הרהור שני היה עולה אם ללא תוספת מחיר, הייתה מיובאת גרסת ה-130 כ"ס עבור הקקטוס דור שני הכבדה יותר.

ונכון, ההודעה שלי לא תורמת הרבה לשרשור אבל היה לי קשה מלהתאפק ולא לומר מילה טובה על הרכב שאני מדי יום, מחייך כשאני מגיע אליו ונהנה מכל רגע עמו (אמיתי-לא קלישאה)

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם דבריך לגמרי "ספידמאן" , אתה צודק מגיע לו מחמאות.

הרכב מקסים ומוביל נוסעים מהמקוריים שיש בשוק ועוד 5 שנות אחריות.

נסע לא רע בכלל וקצת שובב ודינמי אפילו (אינני כתב רכב ,אבל בכל זאת) ,לי אישית הפריעה רמות הרעש מהכביש והרוח.

אבל יש הרבה יותר יתרונות. דווקא הדגם היוצא עניין אותי יותר בגלל המראה הכללי שלטעמי מנצח (הנוכחי לא לטעמי כלל).

אבל בנוגע ל130 סוסים, נראה לי שיש תכנות או מודולים שאפשר להרכיב (על חשבון אחריות כמובן) ולקבל קקטוס נמרץ יותר.

בוא נגיד שיש לי פינה יותר מחמה אליו וכנראה בשנתיים הקרובות ארכוש כזה אוטומטי בלבד, כשיהיה ממש משתלם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...