Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת לקצף סקאי של ARMORALL

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 6953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השבוע רכשתי ספריי קצף של חברת ARMORALL בעבר שמעתי ממקורות שונים כי הספריי אינו באיכות טובה ועלול לפגוע ברכב.

לפני השימוש שאני אעשה הייתי רוצה לשאול ממי שכבר השתמש בחומר האם הוא גרם נזק? או מאידך המלצות שהחומר איכותי ומאושר על ידיכם.

תודה לכולם.

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדבר הכי טוב שה יש לדש בורד בכלל לכל חלקי הפלסטיק חוץ מזה משהוא מבריק אותם בצורה מדהימה הוא גם חודר אל תוך הפלסטיק מבפנים ומחדש אותו מפנים ומוציא את כל הלכלוך

לדוגמה אצלי באוטו היו ידיות של החלונות בצבא לבן בגלל שהם נשרפו אם השנים מהשמש . במקום צבע כחול כהה הרכב בן 18 שנה לאחר שימוש בחומר הידיות חזרו לצבא מקורי שלהם והיו כמו חדשות וכך כל שאר חלקי הפלסטיק באוטו

מומלץ בחום אני כל פעם שמנקה את הרכב מבריק ומחדש את כל חלקי הפלסטיק וגם טמבונים!! מראות צד,צמיגים והתוצאה מדהימה

כל החברים שלי שניסו את הקצף נהיו מכורים לתוצאות וגם אני אצלי הלכו כבר לפחות 8 מאז גיליתי את הקצף הזה

שגיא.

http://photos.walla.co.il/sagishu <--אלבום תמונות של הרכב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע רכשתי ספריי קצף של חברת ARMORALL בעבר שמעתי ממקורות שונים כי הספריי אינו באיכות טובה ועלול לפגוע ברכב.

לפני השימוש שאני אעשה הייתי רוצה לשאול ממי שכבר השתמש בחומר האם הוא גרם נזק? או מאידך המלצות שהחומר איכותי ומאושר על ידיכם.

תודה לכולם.

אני הייתי מאוד מרוצה ממנו, כרגע אני משתמש ב SUN OF A GUN שהוא חומר זהה אבל בנוזל.

שני החומרים מכילים סיליקון ו/או שעווה, חומר ממיס ומבריקים למינהם - לכן חשוב לנסות (כמו כל חומר אחר) בפינה נסתרת טרם השימוש על משטחים אחרים. כמו כן לא לנסות על כיתובים עדינים שנמצאים בחלק מהמכונית על מתגים - זה עלול להמיס את הכיתוב.

מעבר לכך החומר אכן עושה את פעולתו בצורה טובה - הוא מרכך את המשטח (מה שמאפשר אלסטיות), מבריק ומנקה היטב.

ע"מ שהמשטחים לא יספחו אליהם אבק, חשוב ליישם את החומר (למרוח בנדיבות) ולנגב עם מטלית יבשה לצורך ספיגה של החומר והשארת שכבת הגנה דקה וטובה.

* לא לעבוד עם מטלית גסה, לא לשפשפף חזק משטחים עם החומר ובאופן כללי לא לעבוד איתו בצורה אגרסיבית על המשטחים. לתת לחומר לעשות את הפעולה בעצמו מבלי לזרז אותו באמצעים כאלה או אחרים.

כמו בכל מצב אחר, חשוב לדאוג לכיסוי הולם את הדשבורד בימים שטופי שמש.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את כל הקצפים שאתם אומרים יש באוטו דיפו?

כי תמיד שאני הולך לאוטו דיפו בב"ש הוא מנסה לדחוף לי חומר לא מוכר ואומר לי שנגמרו האחרים.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נותן הרגשה שומנית מה שלא תמיד טוב לדשבורד...

ספריים שמכילים שומן ולא סיליקון הורסים אותו בשמש...

חלק מהקצפים גם משמנים...בדקי את זה

ספריים על בסיס סיליקון הורסים את הדש?

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריים על בסיס סיליקון הורסים את הדש?
בהחלט

הסיליקון הופך למעין כדוריות מקרוסקופיות שמרכזות את קרני השמש ומגבירות את האפקט.

בכל חומר ניקוי/חידוש טוב יש גם חומר אנטי UV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט

תודה :-)

באיזה ספריים/קצפים אין סיליקון?

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שסיליקון לא בריא עם שמש לא אומר שאתה לא צריך לקנות אותו. תיקנה חומר ניקוי שיש בו הגנה של UV ולא תיהיה לך בעיה עם השמש.

השמש הורסת את הדש גם בלי סיליקון.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט

ב ARMORALL יש גם הגנה מקרני UV

http://www.armorall.com/prodcat/pages/protectant_2.2.html

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל משתמש באולטרסול של דוקטור פישר - זה בדוק!

:roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao:

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי חומר מדהים.מחדש את כל הפלסטיקים ולא עושה את הברק הארסי שהרבה חומרים אחרים עושים.

אני אפילו הגדלתי ראש וניקית איתו את הפנסים שלי והתוצאות היו מדהימות כל הצהוב ירד מהפנס והוא נראה ממש חדש.אפילו עזר לי לעבור טסט אחרי שנכשלתי באורות גבוהים נתתי קירצוף יסודי ואופ עברתי טסט.

שווה כל שקל

coupe turbo 16v

ibiza turbo 20v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול חומרי הסקאיי האלה ולא משנה של איזה חברות הם, הם עושות את הדשבורד נוצץ,וזה מייבש יותר תפלסטיק, וכול החומרי קצף למינהם על צמיגים גורמים להתייבשות הצמיג יותר מהר, ולהחלקות על כביש רטוב, אנשים אל תשימו כלום שום חומר שמכיל שמן לא על הפלסטיקים ולא על הצמיגים,ובמידה ומישהו רוצה לנקות את הדשבורד המלכלוך אז יש חומר שניקרא חומר קאנטרי זה חומר שמערבבים אותו עם מים משפשים והדשבורד נקי כמו חדש......

Peugeot Partner-II 2005 2.0HDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את כל הקצפים שאתם אומרים יש באוטו דיפו?

כי תמיד שאני הולך לאוטו דיפו בב"ש הוא מנסה לדחוף לי חומר לא מוכר ואומר לי שנגמרו האחרים.

באוטו דיפו הום סנטר ואייס.

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...