Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה בגולף 2015 leave vehicle only in P position

IMILANO
שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם חברים.

באמצע נהיגה הופיע בלוח המחוונים, leave vehicle only in p position.

עכשיו נודע לי מחברים כאן ומקריאות בדפים אחרים בעולם, שהבעיה היא בעיה בגיר.

התקשרתי למוסך צמפיון חיפה, הסברתי לבחור בשם צחי מהמוסך על הבעיה, הדבר הראשון שהוא אמר לי איך ידעת שזו בעיה בגיר?, אחר כך אמר לי שבדיקה עולה 350 ש"ח, אם תרצה לתקן את הרכב אצלנו זה יתקזז,

אני יודע שיש אחריות על הגיר הזה, איך אפשר להוכיח שזו אכן בעיה בגיר וזו תחת האחריות המורחבת שהם נתנו ל5 שנים.

תודה לכם מאד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא תקלה בגיר אלא תקלה בבורר ההילוכים כמו שכתבו והיא לא כלולה באחריות מוארכת שניתנה לחלק מהרכבים עם גיר dsg בכל מקרה.

ולא צריכים בדיקה כדי לזהות את התקלה הזאת ההודעה שראית בלוח המחוונים מעידה על כך.

צ׳מפיון מוטורוס מתקן את התקלה על חשבונו באופן מלא או כמעט מלא (עלות מלאה של החלק ו- 50 אחוז מהעבודה) מאחר ומדובר בחלק תקול, שלעיתים מתקלקל גם בתוך תקופת האחריות.

צלם את ההודעה שראית בטלפון ותראה במוסך ותבקש שהיבואן ישא בעלויות התיקון או שתפנה ישירות ליבואן לפני שאתה פונה למוסך ותבקש ישירות ממנו לשאת בעלויות התיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק הזה עולה 8000 לפני מעמ ועבודה במוסך המורשה . קרה לי את זה בגולף 2016 3 חודשים לפני שנגמרה האחריות . בעיקרון מדובר בבעייה ידועה אבל אתה יודע איך צ׳מפיון עובדים מקווה בשבילך שזה יסתדר בעלות נמוכה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם טיפלת עד היום במורשה יבואן הם אמורים לדעתי כרצון טוב לקחת לפחות את עלות החלק עליהם. אם לא אז תכין סכום בכי. או שתמכור כך את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרכב קניתי בשנה שעברה

ביצעתי טיפול אחרי הקניה במוסך מורשה ואחר מכן עשיתי טיפול במוסך פרטי.

היום לא דיברתי עם צמפיון, מה עדיף לדבר עם שירות הלקוחות או לגשת למוסך וזהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב זה קרה לי . אין לך מה לדבר עם השירות סע למוסך תשתדל שיהיה לך סרטון או תמונה שתפסת את התקלה כי התקלה אינה נרשמת במחשב הרכב ומבחינתם אם לא מופיע אין תקלה. ( אותי נפנפו וכמה דק אחרי שיצאתי מהמוסך זה קרה ) תשלם להם את הבדיקה כי אין לך ברירה הרכב לא באחריות . לאחר שיגידו לך שהלך החלק והוא עולה כך וכך תבקש רצון טוב כי התקלה הזאת קרתה בהמון רכבים של היבואן . מקווה מאוד בשבילך שהם יתחשבו ויתנו לך לשלם רק את העבודה או הנחה משמעותית ( קח בחשבון שזו המון עבודה , כמעט יום עבודה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המק"ט של החלק - 5Q1713041F - מתאים לשנתונים 2015-2017.

הוא עולה בחו"ל כ-$400 (לפני משלוח / מיסים ומע"מ).

מקווה שצ'מפיון יבואו לקראתך במקרה הנ"ל ואם הצעת המחיר תהיה אסטרונומית כמו שנרשם כאן (אני עדיין בשוק מהמחיר), אולי שווה לשקול לרכוש מחו"ל או לברר גם מול מוסך רון בת"א.

נ.ב

קיים recall בטיחותי בארה"ב:

עקב היווצרות של צורן-דו חמצני על המגעים של המקירו-סוויץ של בורר ההילוכים, ניתן להוציא את המפתח גם כאשר בורר ההילוכים אינו נמצא במצב P ולכן מדובר בסיכון בטיחותי.

ע"פ התיאור נראה שהבעיה היא בדיוק ברכיב שאתה צריך להחליף בבורר ההילוכים.

מקווה שגם כאן יבצעו את ה-recall הנ"ל.

פרטים נוספים:

https://static.nhtsa.gov/odi/rcl/2018/RMISC-18V464-3598.pdf

https://vw-audi.oemdtc.com/270/37l5-key-may-be-removed-while-not-in-park-fmvss-114-2015-2018-volkswagen-golf-golf-sportwagen

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצתי למוסך צמפיון בקרית ביאליק

הוא אמר לי שצריכים לבדוק את הרכב כהתחלה וזה לא ייעשה היום, אמר לי לתאם פגישה במועד אחר, ואז יבדקו מה ניתן לעשות אמר לי מה עם טיפולים ( כי הרכב על 67 אלף, ביצעתי לפני כמה חודשים טיפול גדול שכלל רצועת מנוע, שמן בלמים וכל השמנים הרגילים ועלה לי כאלף ש"ח) אבל אצלו מופיע שבפעם האחרונה שנעשה אצלם זה היה ב חודש ספטמבר כאשר הרכב היה על 42 אלף.

בפוסטים קודמים הסברתי למה אינני רוצה להמשיך לטפל שם, כי שקרו לי על הבלמים ואמרו לי להחליף כשהרכב יגיע ל 47 אלף, הלכתי לחבר הסתכל ואמר לי שהבלמים הם בסדר גמור וישרתו אותך לעוד שנה וחצי שנתיים.

אבל לאור המצב כרגע, אינני מעוניין לטפל בבעיה כה גדולה במוסך פרטי, אמר לי שהם לפעמים באים עם רצון טוב ללקוחות שלהם במידה והעלות של החלקים גבוהים, והציע לעשות אצלו גם טיפול לרכב =/

מה אתם אומרים?

טיפול נראה לי יעלה בסביבות ה 1300 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ביצעת טיפול לפני כמה חודשים אז למה עוד פעם . תכניס את הרכב שיבדקו את העניין של הבורר הילוכים יגידו לך מה העלויות והאם מגיע לך רצון טוב על כל עלות או על חלקה . אין קשר בין הטיפול לתקלה ואם עשית טיפול גדול לפני כמה חודשים למה לעשות שוב בטח ובטח שהעלות לא מבוטלת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...