Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש 0 ק"מ לבחורה רווקה - אופל קורסה \ יונדאי איי20 מנוע 1.0

rolling_stony
שימו לב! השרשור הזה בן 1774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברה שלי אשתי (רווקה בלי ילדים) מחפשת סופר מיני.

לא נוסעת הרבה, עד עכשיו נסעה ביונדאי גטס והייתה מרוצה.

בודקת יונדאי איי20 משומשת (מנוע 1400), קיה ריו.

הסתכלתי באתרים של יד2 וראיתי שמוכרים אופל קורסה 2018 0 ק"מ בערך במחיר של יונדאי איי20 בת שנה וחצי (ויד שניה, אחרי שנרכשה כ 0 ק"מ. כלומר הבחורה תהיה יד3). והבונוס הוא שלא צריך להעסק עם כל מיני סוחרים ומספרי סיפורים (אני יד ראשונה, ובפועל מס' בעלים קודמים ברשיון - 01 וכו').

איך האופל קורסה?

על פניו נשמע לא רע, גיר מתקדם 6 הילוכים, פלנטרי ולא רובוטי מבחני דרכים מציגים אותה באור לא רע. אבל איך האמינות שלה?

הכוונה היא להחזיק את הרכב הרבה שנים, אז סחירות עתידית פחות משנה.

שאלה נוספת - מי נותן את האחריות, עכשיו כשהיבואן התחלף משלמה ללובינסקי?

שאלה נוספת - איך היונדאי איי20 אחרי מתיחת פנים עם מנוע 1.0 טורבו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקורסה מנוע מיושן וחלש שמשודך לתיבה אוטומטית פלנטרית. צריכת הדלק גם לא משהו. זה מה שאני הבנתי מהביקורות.

לא יודע לגבי אמינות. מבחינת סחירות עתידית כנראה שהיא תקבור את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לגבי הסחירות בטוח שהיא תהיה ברצפה.

היא גם לא התלהבה מהרעיון, בדיוק כמו שהיא לא התלהבה מ 208.

אני אחדד את השאלה לגבי יונדאי איי20 -

איך הדגם החדש לעומת הדגם היוצא?

שניהם 0 ק"מ,

מצד אחד - שנת 2018 - יד2 (כלומר היא תהיה יד3), המנוע 1400 הישן, קילומטרז' בסביבות 10 אלף, יש דפיקה קטנה - מבקשים 72 אלף ש"ח. פלוס טיפול

מצד שני - שנת 2019 0 ק"מ, חדש לגמרי בלי דפיקות, מנוע 1 ליטר טורבו, גיר רובוטי 7 הילוכים, היא תהיה יד2 ולא יד3, עם שנה נוספת של אחריות- ב 85 אלף ש"ח

אני טוען (עם סייג אחד של חוסר ודאות לגבי האמינות של המנוע והגיר) - שהקניה של ה 2018 יכולה להיות עסקה טובה אבל עם הורדה מסויימת במחיר. שההפרש בין שתי האופציות נמוך מדי.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אופי נסיעות? פקקים? בין עירוני?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם וגם.

גרה במרכז גוש דן אז אי אפשר להימלט מפקקים, אבל מצד שני עובדת קרוב מאוד לבית, ונוסעת בעיקר בין עירוני בסופ"ש.

לא נוסעת שעתיים בפקק כל יום.

אם אני מבין את מטרת השאלה - זה כדי להבין האם מתאים לה יותר גיר פלנטרי או רובוטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כך, מעבר למצמדים שלא אוהבים פקקים, פחות אהבתי את הפעולה של הגיר במצבים הללו.

מוזמן לקרוא את המבחן שלי:

https://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/3257/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-i20-%D7%91%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F---%D7%98%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A1%D7%98-%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99%D7%9C%D7%94

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהדרישות די נמוכות (לא נוסעת הרבה, מרוצה מיונדאי גטס!) ויש תכנון להחזיק את הרכב לתקופה ארוכה, הייתי מחפש רכב פשוט ואמין, משהו כמו סוויפט או מאזדה 2 (אחרי שבדקתי את הנושא של הדליפה מהמעבה שעולה פה לאחרונה) בת שנתיים שלוש, אחרי ירידת הערך הראשונית.

לא רואה סיבה טוב מספיק להיכנס פה לגיר רובוטי / טורבו / רכב לא מוכר. למי שלא נהנה / מרוויח מזה, זה פשוט מיותר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי אכן פיקנטו (אפילו משומשת יותר) תהיה אחלה בחירה, צריכת הדלק טיפה יותר גבוהה אבל בנסועה סטנדרטית יקח הרבה שנים עד שהיא "תאזן" את ההפרש לI20.

אופציה נוספת שעלתה והיא יכולה להיות אפילו זולה יותר זה מאזדה 2\סוויפט\פיקנטו משומשות בנות 3 האמינות שלהם מצויינת.

מה שכן הם חסרות מרכיבים בטיחותיים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי i20 מנוע 1.0 רכב מעולה מאיץ נהדר. עולה עליות בחיפה בצורה מדהימה שלא מביישת גיפונים נפוחים. מומלץ בחום. חסכוני מאוד וכנראה תהיה גם אמינה . בכל זאת יונדאי ולא רכב אירופאי

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעתי לה לקנות יונדאי איי10 חדשה ולסגור עניין, אבל היא רוצה רכב גדול יותר וחזק יותר.

סוויפט -בדקה ולא אהבה.

יאריס - לא אהבה את הגיר הרציף.

המלצתי לה על מזדה 2 , אמרתי לה שמזדה 2 עולה כמעט בכל פרמטר על יונדאי איי20 \ קיה ריו, אבל היא יקרה יותר וקשה למצוא.

השאלה כרגע היא אם שמים על כף המאזניים יונדאי איי20 עם המנוע הישן 1400, שנרכשה כ 0 ק"מ, 2018 \ 2017, שמבקשים עליהן 71-72 אלף ש"ח, לעומת יונדאי איי20 2019 0 ק"מ חדשה לחלוטין עם מנוע 1.0 טורבו ב 85 אלף ש"ח.

לדעתי לאור הדרישות הנמוכות שלה גם היונדאי הקודמת תהיה מספיק טובה אבל הייתי מצפה להפרש קצת יותר גדול במחיר, לאור העובדה שהיא תהיה יד3, ומדובר על יחידת כח מיושנת, רכב חדש לחלוטין לעומת רכב עם מכה \ שיפשופים,אחריות ארוכה יותר ברכב 2019, בלי כאב ראש של הסרת שיעבוד וכו'.

לא מזלזל ב 13 אלף שח הפרש, אבל הייתי מצפה להפרש גדול יותר לאור כל הנסיבות.

אמרתי לה שתציע למוכר שמבקש 72 -שתציע לו 68, שזה שוק של קונים, ואם הוא מסכים - שתתקדם לבדיקה.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד ביד 2 i20 ברמת איבזור פרימיום הבכירה,יד 1, 7 אלף

ק״מ, מודל 2017.

המוכר מבקש 72 אלף, לדעתי אופציה עדיפה שכן יד פרטית ורמת איבזור בכירה.

מציע להסתכל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של ג'אז צורה חדשה. אני ממליץ מאוד על הרכב. מרווח. נוח. חסכוני מאוד בדלק (ממוצע 1:15.5, הצלחתי להגיע גם ל 1:17.5 בנסיעה משולבת!)

מוזמן לקרוא סקירה שלי כאן ואת הסיבות שגרמו לי לבחור בה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?664748-%D7%94%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%94-%D7%92-%D7%90%D7%96-2015-%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8-%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%95%D7%AA%D7%97%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%94-%D7%9E%D7%AA%D7%A2%D7%93%D7%9B%D7%9F

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר למצוא ביד 2 לא מעט אופל קורסה שאנשים מוכרים אחרי שזכו במפעל הפיס ברכב.

מדובר על רכבים חדשים למעשה שאפשר למצוא גם ב-70 אלף שקל.

אם היא רגילה ליונדאי גטס גם אופל קורסה יהיה שדרוג רציני עבודה.

שווה.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...