Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס A-180 ידני

Sag14
שימו לב! השרשור הזה בן 1799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את כמות ה-A הידניות שנמכרו ב-2017 אפשר לספור על יד אחת, אז קשה לי להאמין שלמישהו מחברי הפורום יש אותה. חוסר הביקוש הביא להפסקת יבוא ב-2018.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עניין הגיר הידני ברכבים שהם לא מאוד בסיסיים, ספורטיביים או רכבי עבודה הוא עולם הולך ונעלם (בארץ כבר בסכנת הכחדה חמורה, אבל גם באירופה זה משתנה לרעה).

אם החלום שלך הוא a-class ידני, קנה עכשיו כי לא יהיה יותר. אם מצד שני אתה מחפש ידני כדי לחסוך כמה גרושים, קנה אוטומטית.

לדעתי רכב ידני נדיר במצב טוב יהיה אפשר למכור עוד כמה שנים, אבל בכל מת תצטרך למצוא קונה שמחפש בדיוק את זה. זה יכול לקחת יותר זמן מלמכור אוטומטית.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את כמות ה-A הידניות שנמכרו ב-2017 אפשר לספור על יד אחת, אז קשה לי להאמין שלמישהו מחברי הפורום יש אותה. חוסר הביקוש הביא להפסקת יבוא ב-2018.

תודה על התגובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

האם יש פה חבר בקבוצה שיש לו מרצדס A-180 ידנית?

האם הייתם קונים?

תודה

אני אוהב ידני והייתי קונה.

אתה תוהה לגבי טיב הגיר או הסחירות?

הביקוש לידני בשוק היד2 קטן אבל ההיצע מזערי כך שאין בעיה מיוחדת למכור. וזה רק הולך ומקצין.

מכרתי רק רכבים ידניים ומעולם לא הגיע מתעניין שיצר קשר על אף שהרכב ידני.

כל המתעניינים, בלי יוצא מן הכלל, היו כאלו שחיפשו ידני ולא אוטומט.

אני משער שגם ברכב כזה זה המצב. אולי דורש מעט יותר סבלנות.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תגובה שכבר כתבתי בשרשור אחר:

אם הייתי מחפש רכב כזה לעצמי, הידנית הייתה בעדיפות ראשונה.

בכל רכב אעדיף גיר ידני.

אני מאלו שמוכן לשלם יותר כדי לקנות את הידנית.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...