Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על קניית רכב פנאי בתקציב של עד כ-80 אלף

Stolero1405
שימו לב! השרשור הזה בן 1788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחר אין ספור חיפושים ברשת (בין היתר בפורום הזה), התלבטויות וכו' אני פונה להתייעצות.

אני צריך המלצה לרכב שעונה על הדרישות הבאות:

1. תנוחת ישיבה גבוהה (הרכב הקודם היה קרוסאובר 2016 אז לפחות כמוהו)

2. בטיחותי

3. חסכוני בדלק

4. אוטומט

התלבטתי אם לקנות רכב חדש אך לאחר שספגתי ירידת ערך חדה במכירת הרכב הקודם שנקנה מהיבואן אני חושב שאעדיף לקנות רכב בן כ-3 שנשמר על ידי בעליו.

עד כה התעניינו בפורד קוגה (לא עונה על החסכוני בדלק), סיטרואן קקטוס (לא עונה על תנוחת הישיבה הגבוהה), אופל מוקה (סך הכל יכול להתאים אם כי גם לא ממש חסכוני), דאסטר (לא בטיחותי), סוזוקי ויטרה (מנוע עצל - כמו של הקרוסאובר הישן).

אודה מאוד על המלצות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסביבות 85 אלף שקלים אתה קונה רנו קדגא'ר דיזל 2016.

מרגיש יחסית חזק, חסכוני ובטיחותי.

בתוספת לא גדולה להתקציב - ניסאן קשקאי דיזל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנועים אמינים מאוד בשני הדגמים (הכוונה לדיזל).

ברנו הגיר הוא רובוטי כפול מצמדי, בקשקאי רציף.

הגיר הרובוטי פחות אמין כאשר יש המון נסיעות בעיר\פקקים.

שמירת ערך טובה יותר בניסאן (לכן הוא יותר יקר מאותו השנתון). עכשיו זה לא לטובתך.

קדג'אר יותר מרווח.

אם אין חשיבות למרחב הפנים , הייתי בוחר בניסאן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, מתנצל על הקפצת השרשור אבל טרם קניתי את הרכב ואני חייב עוד התייעצות.

לגבי הניסן והקדג'אר כנראה שלא אקח אף אחד מהם כי אישתי לא אוהבת את העיצוב של הרנו והניסן קצת יקרה לנו.

אישתי החליטה שהיא מתפשרת מעט בעניין גובה הנסיעה (רוצה שהרכב יהיה קצת יותר גבוהה מפרטי) ואמרה שמוכנה שנלך לראות את הסטוניק (אני זכאי להנחה במצבע שיש בחבר עכשיו).

הסטוניק בגרסת הטורבו תעלה סביב ה-111 שזה יותר ממה שרצינו להשקיע ועוד 3 שנים תאבד המון מערכה.

אחרי שיטוט נוסף ביד 2, ואחרי שאישתי הסכימה לבחון רכב שהוא טיפה יותר גבוהה מפרטי ראיתי שאפשר למצוא קקטוס אוטומט בן שנה במחיר של כ-65 אש"ח - לי זה נשמע הרבה יותר משתלם מבחינת vfm (אני גם מאוד אוהב את העיצוב).

מה אתם אומרים? האם תנוחת הנהיגה הגבוהה בסטוניק מצידקה תוספת של כ-50 אש"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...