Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעצו לי לתבוע את משרד הביטחון. מי יכול לעזור לי בזה? מחלת עור שהתגלתה ביום הגיוס

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

היום הגיוס שלי לפני 18 שנה, התגלתה אצלי מחלת הפסוריאזיס.

מאז חייתי איתה בשלום.

בזמן האחרון, בשנים האחרונות, חלה החמרה, עולה יורד,חוזר ובא. מחלה עד המוות.

היום שהייתי בטיפול אמרו לי כי ישנה האפשרות לתבוע את משרד הביטחון, על כך שלא הייתה היסטוריה רפואית של פסוריאזיס ורק ביום הגיוס אותרה והוחמרה {פרופיל ירד ל67 ולאחר שבוע נקראתי לתל השומר ואז בבקום ירד הפרופיל ל45}

מאיפה מתחילים?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ליניסיון עם התהליך.

כמה שאלות לי אליך:

1. האם יש לך כל התיעוד מאותם ימים?

2. האם תבעת נכון ממשרד ההביטחון בעת השירות הצבאי או בסמוך לשחרור, כך שיש לך בסיס לתביעת החמרת מצב?

קרוב לואי שהתהליך לא יהיה פשוט או זול - שירותי עורך דין, חוות דעת רפואיות וכו'. וכמובן שהתהלילך יהיה יותר ממושך מחקירת פרשה 1000.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי חבר שתבע את משרד הבטחון על פסוריאזיס וקיבל אחוזי נכות. גם נופש בים המלח וטיפולים וכו. הוא תבע 5 שנים אחרי השחרור לדעתי וזה היה ב2008, אני לא בקשר איתו אז אין לי איך לשאול.

היה בקרבי והתפתח לו במהלך השירות

עריכה אחרונה על ידי vogel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהל איבחן את המחלה לפני שהחלת בשירות כלומר הוא לא הגורם למחלה

מה שיכול להיות שעקב השירות הוחמרה המחלה.

להוכיח זאת לאחר כל כך הרבה שנים לא פשוט

יש לא מעט עורכי דין שמתמחים בתביעות כנגד משרד הבטחון

לך לפגישת ייעוץ

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, צה"ל איבחן את המחלה ביום הגיוס עצמו.

אני אדם שלא אוהב שינויים בחיים ויום הגיוס היה לי טראומה, אני אחד שקשור לבית, לא אוהב לצאת מהעיר שלי אפילו. הגיוס היה דיי שוק בשבילי.

נתנו לי נעליים אדומות ואמרו לי לך אתה בנח"ל מוצנח. לאחר כמה שעות קראו לי להחליף את הנעליים ושלחו אותי לטירונות נ"מ. לאחר שבוע החזירו אותי {על דעת עצמם, לא ביקשתי} לבקו"ם, ירד הפרופיל ל45 ושובצתי להיות סתם פקידה, לא הסכמתי לזה והצלחתי להכינס להיות שח"מיסת {דיי נדיר לגברים - אין הקצאות. הייתי ביחד עם עוד 3 בנים ו26-27 בנות בקורס שוטרים 4 חודשים}

לא ידעתי שמשרד הביטחון מממן לחולי פסוריאזיס ים המלח. עד היום ירדתי עצמאית פה ושם. אבל חלה החמרה במצבי.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט הראשון הוא משפט המפתח

באת לצהל עם המחלה

עכשיו לך תוכיח כי עקב השירות ואחרי X שנים , X = כמה? חלה החמרה שסיבתה השירות בצה"ל.

קיר חלקלק אבל לך תתיעץ עם עו"ד שזה לחם חוקו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בכלל לתבוע את משרד הביטחון אחרי שעברו שנים?

גם לי יש איזו סוגייה איתם, ולא תבעתי בזמנו.

עברו יותר מ-7 שנים מאז. גם יותר מ-17 כשחושבים על זה... :cry:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ לך על עו"ד שמאוד טוב ומאוד בקיא ברזי המשפט הרפואי. היה מרצה שלי. התרשמתי ממנו ועושה רושם שמדובר באדם מאוד ערכי וסימפתי עם המון ידע רפואי ומשפטי. אם תרצה, שלח הודעה פרטית.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

צריך עו"ד שבקי ברזי משרד הבטחון בכל הקשור לנכויות וכו'

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייעץ עם עו"ד שבקיא היטב בטרם תביעה. נכונה לך דרך ארוכה ולא פשוטה.

אני מאוד מקווה שבחלוף השנים, הוועדה קשובה למצוקות החיילים.

בזמנו, הד"ר הנכבד טען שהחייל שלי משקר ושאין לו פוסט טראומה, בעקבות מארב קשה שעבר ואף טירטר אותו הלוך ושוב. אותו חייל אף ניסה להתאבד כמה פעמים.

כשטען שגם אני משקר לטובת החייל שלי, חיש מהר השולחן התהפך עליו עם כוס הקפה הרותח.

רק אחרי המהומה, החייל קיבל את זכויותיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלב ראשון - תתייעץ עם עו"ד המתמחה בנושא. יתכן שיש לך עילה להגשת תביעה. מאידך, יתכן שחלה התיישנות על הנושא.

יש כאן מגוון גדול של פקטורים אשר אינם ידועים לנו - ואשר משפיעים על הנושא.

עקב כך, עליך לפנות לעו"ד להתייעצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...